Wedstrijdschema
Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team
Overig
MO10-3 - Dokkum MO10-1-mix
08:30
Uit
MO8-2 - Groningen MO8-3
08:30
Uit
MO8-3 - Groningen MO8-2
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO8-5 - Groningen MO8-6
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO8-6 - Groningen MO8-5
08:30
Uit
MO8-7 - Groningen MO8-8
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO8-8 - Groningen MO8-7
08:30
Uit
MO9-1 - Groningen MO9-3
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-3 - Groningen MO9-1
08:30
Uit
MO9-5 - HC Eelde MO9-3
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-2 - Eemsmond MO10-1
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-5 - Leeuwarden MO10-1
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-4 - GHBS MO10-2
09:00
Uit
MO14-2 - GHBS MO14-2
09:00
Uit
MO9-6 - GHBS MO9-3
09:00
Uit
MO10-1 - Assen MO10-1-mix
09:15
Uit
MO8-1 - GHBS MO8-2
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO8-4 - Assen MO8-2-mix
09:30
Uit
MO12-1 - GHBS MO12-1
10:15
Thuis
Fluiten: Isabelle Bodewes en Yildau van den Berg
MO12-4 - Hondsrug MO12-1
10:15
Thuis
Fluiten: Daphne Hufenbach en Mayra Meijboom
MO14-4 - Westerkwartier MO14-2
10:15
Thuis
Fluiten: Elin Meurs en Marenthe Edens
MO12-2 - Dash MO12-1
10:30
Uit
MO12-7 - Assen MO12-3(9)
10:30
Uit
MO9-4 - Hondsrug MO9-2
10:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO14-5 - JHC-Stix MO14-1-mix
11:15
Uit
MO12-3 - Leeuwarden MO12-2
12:10
Thuis
Fluiten: Sunna Withag en Elle Plas
MO12-5 - Dash MO12-2
12:10
Thuis
Fluiten: Jill Muntslag en Anna Snijder
MO16-2 - Assen MO16-2
12:10
Thuis
Fluiten: Jasmijn Ficici en Roos-Marijn Kramer
MO16-3 - GHBS MO16-3
12:10
Thuis
Fluiten: Tygo Slagter en Nils Nieuwenhuis
MO16-1 - HCM Arnhem MO16-1
12:15
Uit
MO14-1 - Fletiomare MO14-1
12:25
Uit
MO18-2 - HHC Quick Stick MO18-1
12:40
Uit
MO14-3 - Assen MO14-2
13:25
Uit
MO16-5 - Eemsmond MO16-1
13:45
Uit
MO14-6 - Dash MO14-2
14:00
Thuis
Fluiten: Evelien Ott en Fréderique Platel
MO18-1 - Kampong MO18-2
14:00
Thuis
Fluiten: Max van der Werff en Duco Schenk
MO16-4 - GHBS MO16-6
14:15
Uit
MO18-4 - HC Eelde MO18-2
15:30
Uit
MO12-6 - Hockeyclub Emmen MO12-2(9)
15:50
Thuis
Fluiten: Nola Wildschut en Valerie van der Ploeg
MO18-3 - Westerkwartier MO18-2
15:50
Thuis
Fluiten: Charlotte Idema en Minke Stoker
MO18-5 - Hondsrug MO18-1
15:50
Thuis
Fluiten: Eva Van der Kooi en Line Beijer
MO14-7 - HC Eelde MO14-3
17:40
Thuis
Fluiten: Kalle Rijke en Olivier Runhardt
Overig
JO8-1 - Groningen JO8-2
08:30
Uit
JO8-2 - Groningen JO8-1
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-1 - GHBS JO9-1
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-2 - HC Eelde JO9-1
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO10-2 - HC Eelde JO10-1
09:00
Uit
JO8-3 - GHBS JO8-1
09:00
Uit
JO8-4 - HC Eelde JO8-1-mix
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO8-5 - Groningen JO8-6
10:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO8-6 - Groningen JO8-5
10:30
Uit
JO14-4 - Daring JO14-1-mix
12:00
Uit
JO14-2 - Graspieprs JO14-1
12:10
Uit
JO16-1 - Meppel JO16-1
12:15
Uit
JO14-3 - Hoogeveen JO14-1-mix
13:00
Uit
JO12-3 - GHBS JO12-2(9)
14:00
Thuis
Fluiten: Fien van Kesteren en Feline van de Wetering
JO14-1 - Gooische JO14-1
14:00
Thuis
Fluiten: Pim Scholte en Jorrit de Volder
JO18-1 - HHC Quick Stick JO18-1
14:30
Uit
JO18-2 - Hoogeveen JO18-1
15:50
Thuis
Fluiten: Berend Broerse en Meike de Jong
JO16-2 - HC Eelde JO16-1
16:45
Uit