D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18 tbv site.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Jeugd

Selectiedata voor seizoen 2018-2019 de 1e en 2e A, B, C en D elftallen

11-4


In onderstaand schema vind je de data en tijden voor de selectietrainingen voor A1, A2, B1, B2, C1, C2, D1 en D2 voor het volgende seizoen ( 2018-2019)

Alle selectietrainingen zijn op uitnodiging, deze uitnodigingen volgen eind mei en zullen dan op de site staan. Heb je vragen, neem dan contact op met Marc Materek: 

marcmaterek@gmail.com.

Omdat het seizoen pas half juni klaar is zullen een aantal selectietrainingen al voor het eind van dit seizoen plaatsvinden. Als je mee mag doen met de selectietraining en is deze tijdens je "eigen team training" vertel dit dan tijdig aan je trainer!

Iedereen moet er rekening mee houden dat een uitnodiging voor een selectietraining GEEN garantie is op een plekje in dat betreffende team.

Verder moet iedereen die in aanmerking komt/wil komen voor meisjes en jongens A1, B1, C1 en D1 er rekening mee houden dat we vanaf maandag 20 augustus weer gaan trainen. Voor B2,C2 en D2 zal dit maandag 27 augustus zijn. Het kan zo zijn dat de competitie weer start op zaterdag 1 september!


Selectie voor A1

 

geboren tussen 

1-10-2000 t/m 30-9-2002

DATA

TIJD

VOOR WIE

11 juni               

19.45-21.00

meisjes op uitnodiging

13 juni

20.00-21.15

jongens op uitnodiging

14 juni

19.45-21.00

meisjes

15 juni

19.30-21.15

jongens 

18 juni

19.45-21.00

meisjes 

20 juni

20.00-21.15

jongens 

21 juni

19.45-21.00

meisjes 

22 juni

19.30-21.15

jongens 

25 juni

18.30-19.45

 meisjes

25 juni

19.45-21.15

jongens

26 juni

18.00-19.30

 meisjes

27 juni

18.00-19.30

 jongens

28 juni

18.00-19.30

 meisjes

29 juni

17.30-19.00

jongens

30 juni

oefenwedstrijd

 meisjes/jongens verdere info volgt

2 juli

19.45-21.15

 jongens

2 juli

18.30-19.45

meisjes

3 juli

18.00-19.30

meisjes 

4 juli

18.00-19.30

 jongens

5 juli

6 juli

rest van het programma krijg je van je trainer

we trainen door tot 13 juli.

18.00-19.30

17.30-19.00

 meisjes

jongens


Selectie voor B1

 

geboren tussen 

1-10-2002 t/m 30-9-2004

DATA

TIJD

VOOR WIE

 11 juni                

18.30-19.45

jongens op uitnodiging

 12 juni

19.30-20.45

meisjes op uitnodiging

 14 juni

18.30-19.45

 meisjes 

 15 juni

18.15-19.30

jongens

 18 juni

18.30-19.45

jongens 

19 juni

19.30-20.45

meisjes 

21 juni

18.30-19.45

meisjes 

22 juni

18.15-19.30

 jongens 

25 juni

19.45-21.15

jongens

25 juni

18.30-19.45

 meisjes

26 juni

18.00-19.30

meisjes

27 juni

18.00-19.30

 jongens 

28 juni

18.00-19.30

 meisjes

29 juni

17.30-19.00

 jongens 

30 juni

oefenwedstrijd 

meisjes/jongens

2 juli

18.30-19.45

meisjes

2 juli

19.45-21.00

jongens

3 juli

18.00-19.30

meisjes

4 juli

5 juli

6 juli

rest van het programma krijg je van je trainer.

We trainen door tot 13 juli.

18.00-19.30

18.00-19.30

17.30-19.00

jongens

meisjes

jongens

jongens

 

Selectie voor C1

 

geboren tussen 

1-10- 2004 t/m 30-9-2006

DATA

TIJD

VOOR WIE







11 juni

17.15-18.30

jongens op uitnodiging

12 juni

18.15-19.30

meisjes op uitnodiging

13 juni

18.45-20.00

jongens

14 juni

17.15-18.30

meisjes 

18 juni

17.15-18.30

jongens

19 juni

18.15-19.30

meisjes

20 juni

18.45-20.00

jongens

21 juni

17.15-18.30

meisjes

25 juni

18.00-19.30

meisjes en jongens

26 juni

18.00-19.30

 meisjes

27 juni

17.00-18.30

 jongens

29 juni

17.00-18.30

 jongens

29 juni

18.00-19.30

meisjes

30 juni

oefenwedstrijd 

 jongens/meisjes

2 juli

18.00-19.30

 meisjes jongens

3 juli

18.00-19.30

 meisjes

4 juli

17.00-18.30

 jongens

6 juli

6 juli

rest van het programma krijg je van je trainer.

We trainen tot 13 juli.

17.00-18.30

18.00-19.30

 jongens

meisjes


selectie voor 

D

 

geboren tussen 

1-10-2006 t/m 30-9-2008

DATA

TIJD

VOOR WIE







12 juni D1 en D2

17.00-18.15

meisjes op uitnodiging

13 juni D1 en D2

17.30-18.45

jongens op uitnodiging

14 juni D1 en D2

16.00-17.15

meisjes 

19 juni D1 en D2

17.00-18.15

meisjes 

20 juni D1 en D2

16.30-18.00 

 jongens

21 juni D1 en D2

16.00-17.15

meisjes 

25 juni D1

17.15-18.30

 meisjes en jongens

26 juni D1

16.30-18.00

meisjes 

28 juni

16.30-18.00

 meisjes

28 juni

17.30-19.00

jongens

29 juni

16.30-18.00

 jongens

1 juli

toernooi !!! Saturnus

jongens en meisjes

3 juli

16.30-18.00 meisjes

5 juli

5 juli

6 juli

De rest van het programma krijg je van je trainer, we trainen tot 13 juli !!



16.30-18.00

17.30-18.00

16.30-18.00

meisjes

jongens

jongens



Selectiedata A2,B2,C2

 

 

DATA

TIJD

VOOR WIE

27 juni

20.00-21.00

meisjes A2 op uitnodiging

27 juni

20.00-21.00

jongens A2 op uitnodiging

4 juli

20.00-21.00

meisjes A2 op uitnodiging

4 juli         

20.00-21.00

jongens A2 op uitnodiging

 

 

 

27 juni

19.00-20.00

meisjes B2 op uitnodiging

27 juni

19.00-20.00

jongens B2 op uitnodiging

4 juli

19.00-20.00

meisjes B2 op uitnodiging

4 juli

19.00-20.00

jongens B2 op uitnodiging

 

 

 

27 juni

18.00-19.00

meisjes C2 op uitnodiging

27 juni

18.00-19.00

jongens C2 op uitnodiging

4 juli

18.00-19.00

meisjes C2 op uitnodiging

4 juli

18.00-19.00

jongens C2 op uitnodiging


Hoofdsponsor

Webshop