Jeugdactiefoto GHHC.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A3994-2l.jpg _B9A4436-l.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Jeugd

Selectiedata voor seizoen 2017-2018 de 1e en 2e A, B, C en D elftallen

10-4


In onderstaand schema vind je de data en tijden voor de selectietrainingen voor A1, A2, B1, B2, C1, C2, D1 en D2.

Alle selectietrainingen zijn op uitnodiging, deze uitnodigingen volgen eind mei en zullen dan op de site staan. Heb je vragen, neem dan contact op met Angela Veeger: angela.veeger@mac.com.

Omdat het seizoen pas half juni klaar is zullen een aantal selectietrainingen al voor het eind van dit seizoen plaatsvinden. Als je mee mag doen met de selectietraining en is deze tijdens je "eigen team training" vertel dit dan tijdig aan je trainer!

Iedereen moet er rekening mee houden dat een uitnodiging voor een selectietraining GEEN garantie is op een plekje in dat betreffende team.

Verder moet iedereen die in aanmerking komt/wil komen voor meisjes en jongens A1, B1, C1 en D1 er rekening mee houden dat we vanaf maandag 21 augustus weer gaan trainen. Het kan zo zijn dat de competitie weer start op zaterdag 2 september!


Selectie voor A1

 

geboren tussen 

1-10-1999 t/m 30-9-2001

DATA

TIJD

VOOR WIE

6 juni               

18.00-19.30

meisjes op uitnodiging

7 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

8 juni

18.00-19.30

meisjes op uitnodiging

9 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

13 juni

18.00-19.30

meisjes op uitnodiging

14 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

15 juni

18.00-19.30

meisjes op uitnodiging

16 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

19 juni

18.30-19.45

voorlopige selectie meisjes

19 juni

19.30-21.00

voorlopige selectie jongens

20 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

21 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens

22 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

23 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens

26 juni

18.30-19.45

voorlopige selectie meisjes

26 juni

19.30-21.00

voorlopige selectie jongens

27 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

28 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens

29 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

30 juni

rest van het programma krijg je van je trainer

we trainen door tot 14 juli.

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens



Selectie voor B1

 

geboren tussen 

1-10-2001 t/m 30-9-2003

DATA

TIJD

VOOR WIE

 6 juni                

18.00-19.30

meisjes op uitnodiging

 7 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

 8 juni

18.00-19.30

meisjes op uitnodiging

 9 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

 13 juni

18.00-19.30

meisjes op uitnodiging

14 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

15 juni

18.00-19.30

meisjes op uitnodiging

16 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

19 juni

18.30-19.45

voorlopige selectie meisjes

19 juni

19.30-21.00

voorlopige selectie jongens

20 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

21 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens

22 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

23 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens

26 juni

18.30-19.45

voorlopige selectie meisjes

26 juni

19.30-21.00

voorlopige selectie jongens

27 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

28 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens

29 juni

30 juni

rest van het programma krijg je van je trainer.

We trainen door tot 14 juli.

18.00-19.30

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

voorlopige selectie jongens

 

Selectie voor C1

 

geboren tussen 

1-10- 2003 t/m 30-9-2005

DATA

TIJD

VOOR WIE







6 juni

17.45-19.15

meisjes op uitnodiging

7 juni

17.00-18.30

jongens op uitnodiging

8 juni

17.45-19.15

meisjes op uitnodiging

12 juni

18.00-19.30

jongens op uitnodiging

12 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

14 juni

17.00-18.30

voorlopige selectie jongens

15 juni

17.45-19.15

voorlopige selectie meisjes

19 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens

20 juni

17.45-19.15

voorlopige selectie meisjes

21 juni

17.00-18.30

voorlopige selectie jongens

22 juni

17.45-19.15

voorlopige selectie meisjes

23 juni

17.00-18.30

voorlopige selectie jongens

26 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie meisjes

26 juni

18.00-19.30

voorlopige selectie jongens

27 juni

17.45-19.15

voorlopige selectie meisjes

28 juni

17.00-18.30

voorlopige selectie jongens

29 juni

17.45-19.15

voorlopige selectie meisjes

30 juni

rest van het programma krijg je van je trainer.

We trainen tot 14 juli.

17.00-18.30

 voorlopige selectie jongens



selectie voor 

D

 

geboren tussen 

1-10-2005 t/m 30-9-2007

DATA

TIJD

VOOR WIE







6 juni D1 en D2

16.00-17.00

meisjes op uitnodiging

8 juni D1 en D2

17.30-19.00

jongens op uitnodiging

12 juni D1 en D2

16.00-17.00

meisjes op uitnodiging

12 juni D1 en D2

17.00-18.30

jongens op uitnodiging

13 juni  D1

16.00-17.00 

voorlopige selectie meisjes D1

15 juni D1

17.30-19.00 

voorlopige selectie jongens D1

19 juni D1

17.15-18.30

voorlopige selectie meisjes

19 juni D1

17.15-18.30

voorlopige selectie jongens

20 juni

16.30-18.00

voorlopige selectie meisjes

22 juni

16.30-18.00

voorlopige selectie meisjes

22 juni

17.30-19.00

voorlopige selectie jongens

23 juni

16.30-18.00

voorlopige selectie jongens

2 juni

16.00-17.00 voorlopige selectie meisjes

26 juni

26 juni


2 julii

De rest van het programma krijg je van je trainer, we trainen tot 14 juli !!



17.15-18.30

17.15-18.30


toernooi

voorlopige selectie jongens

voorlopige selectie meisjes 


verdere info volgt


Selectiedata A2,B2,C2

 

 

DATA

TIJD

VOOR WIE

21 juni

20.00-21.00

meisjes A2 op uitnodiging

21 juni

20.00-21.00

jongens A2 op uitnodiging

28 juni

20.00-21.00

meisjes A2 op uitnodiging

28 juni 

20.00-21.00

jongens A2 op uitnodiging

 

 

 

21 juni

19.00-20.00

meisjes B2 op uitnodiging

21 juni

19.00-20.00

jongens B2 op uitnodiging

28 juni

19.00-20.00

meisjes B2 op uitnodiging

28 juni 

19.00-20.00

jongens B2 op uitnodiging

 

 

 

21 juni

18.00-19.00

meisjes C2 op uitnodiging

21 juni

18.00-19.00

jongens C2 op uitnodiging

28 juni

18.00-19.00

meisjes C2 op uitnodiging

28 juni

18.00-19.00

jongens C2 op uitnodiging


Hoofdsponsor

Webshop