D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18 tbv site.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Jeugd

Uitnodigingen voor de verschillende selecties voor seizoen 2018-2019

3-7

Hieronder staan alle uitnodigingen voor de verschillende selecties. Als je een keer niet kan trainen geef dit dan door aan Angela Veeger. 

Staat je naam er niet bij en wil je wel heel graag mee doen stuur dan ZELF een mail naar Angela Veeger: angela.veeger@mac.com.

Een uitnodiging geeft geen garantie op plaatsing in een selectieteam ! 

Als je meedoet met de selectie van het eerste team en je haalt dat niet ga je automatisch meedoen met de selectie voor het tweede team, ook hier geeft een uitnodiging geen garantie op plaatsing.



Uitnodigingen selectie 2018-2019


Selectie JD1 en JD2

Reinout Fock, Tygo Slagter, Gijs de Wit, Julian Sauer, Olivier Runhardt, Joost Hoevers, Tom v.Rozen, Olivier Simmeren, Maurits Vogel, Wouter v.Engelen, Floris vEtten, Mayur Heybroek, Casper Lips, Florian Zwaving, Ysbrand Bierman, Jens vd Goot,Dries Brouwer, Tibbe Leliveld, Bonk Verdoes Klein, Teije Griffioen, Rael Vonk, Jaap Faber, Joost Ellens, Ties Forsten, Ingmar Hofman, Nout Lichtenbelt (k), Floris Beekhuis, Olivier Sap, Merlijn v.Sprungel, Daan Herman, Joris Germs, Teun Holswilder, Idjaz Hulshof, Bram Eikelaar., Jippe Groen (k)


Selectie JC1:

Gijs Drenth, Heero Hondelink, Thomas Klep, Daniel Kruithof, Peer Leliveld, Freek Venema, Quinten Zwaving, Olivier Andriesse, Hannes Bierman, Carsten de Bruijn, Lasse Dijkstra, Daan Ellens, Merijn Griffioen, Piet v. Minnen, Pepijn Kramer, Florian Buiten (keeper), Marnix Oei , Atilla Broens, Pepijn Woltinge, Pablo v. Enckevoort , Splinter Verdoes Klein (keeper),Joost Brontsema, Maxim Westen+ spelers van andere clubs.


Selectie JC2: 

Quinten Beijl, Ole Ezinga, Thijn Holswilder, Ruurt Coolsma ( keeper ), Ewout de GraaffMatthijs Kroon, Nils Nieuwenhuis, Hidde Drenth, Job vd Veen, Julius Vogel, Daan Hofstra,


Selectie JB1: 

Justus v.Dijk, Daniel Hakker, Brent Hoekstra, Wessel Idema, Joost v.Kimmenaede

Niels Lutgert, Bram Scholte, Niels Sillje, Jelle Brouwer, Gregor de Bruijne, Henk Jan Doornbos(k), Egor Edens, Hein Gerrits, Thijs Hoevers, Olivier Vries, Nick vEijk, Thomas Plaat, Friso Schepman, Bouwe Sterkenburg(k), Tijn Nieuwenhuis, Roemer vd Vloet, Jorrit de Volder, Koen Kroon (k), Joris Verstappen, Foeke v.Minnen.


Jongens B2: 

Joep de Vries, Jeroen Fock, Jordy Zoutman,Thijmen v.Sprundel,  Thijmen Ezinga, Martijn Fock, Scout Sprangers, Abel Kunze, Wouter Appelo, Max Postma, Steijn Lichtenbelt, Floris van Reenen, Gijs Wobbes, Jicke Zegers, Twan Stevens


Selectie JA1: 

Lars Bierlaagh, Boaz v.Dijk, Jesse Dijkstra, Tristan Groen (k), Bart v.Kimmenaede, Derek Kroon, Ward Scheuders, Tim Tieleman, Jorn Toxopeus, Arthur Hoving, Jasper Jacobs(k), Ties Kroon, Daniel Metzlar, Ties de Ruiter, Tim Scholten, Balder Pruijt, Rogier Bastiaansen, Mart v.Geel, Mark Kalfsbeek.


Selectie JA2: 

Matthijs v.Dam, David Doornbosch, Louis Euverink, Max Kunze, Jan Leenes, Pim Oosterhof,Bas Riksen, Mischa de Vries, Berend Wagemakers, Maurits Mekkelholt, Douwe Muller, Teije Niewold, Thom Boerboom, Sebas Brummer, Bram Groen, Joppe vd Kevie, Pepijn v.Sprundel, Hugo Brontsema,Niek Frederiks, Thomas Horlings, Ernst Nieuwenhuis, Peer Sprangers, Rudmer Staal, Luca Thunissen.



Selectie mD1 

Eva Hakker, Floor Hofenk, Fleur Kok, Veerle Simmeren, Anne Fleur v.Voorst, Marith Vos

Eva Verhagen, Sophie Renes, Lina Freije, Milou Berends , Hetteke Hilterman , Anne Rins Hiemstra,Lynn Hooijenga, Femke Kamerling, Lies Koopman, Lonne Kolkman, Annebel Stoker, Keen Huizinga, Jasmijn Spee, Yente v.Elsdingen, Bernice  van Santen de Hoog, Sunna Withag, Iskjen Halbertsma, Nikki vd Brink, Aurelie Dubbeldam, Annebel v.Etten, Dorinthe Nijhuis, Evelien Ott, Nola Wildschut, Frederique Platel, Saartje vd Kreeke, Guusje Wisse Dunant, Fleur de Grijs, Valerie vd Ploeg, Guusje Waalkes, Sophia Flik, Natalie Boven, Hannah de Heer, Roos v.Kimmenaede, Juliette Verbunt., Julianne Zoutman, Jitske vd Wal


Selectie MC1:

Saar Brouwer, Lize v.Deel, Rosa vd Eijk(k), Ellen Hadderingh, Bente vd Horst, Lia Smit, 

Pien de Wilde, Mirthe vd Heide, Thirza Weissenbruch, Sophie Wagemakers, Sam Lotte Reitsma,Eva v. Loenen (k), Anne Fleur Koster, Kiki Bruning, Marthe Hiemstra, Charlotte Idema, Charlot Jacobs, Mare Lichtenbelt(k), Giada Mariani, Renske Morshuis, Foskea Schepman, Minke Stoker, Elin Hofman, Eva vd Kooi, Fleur Plasman , Roos Marijn Kramer,Veere v. Elsdingen, Nathalie Hilverts, Tara Kroes.


Selectie MC2: 

Jasmijn Ficici, Tessa Holtkamp, Lisa Hooijenga, Elise Kalk, Sam Kamerling

Lieke Zuidervaart (k), Dagmar Norg (k), Evita Hazenberg, Julia Blaauw, Juul de Lange, Lieke Klomp, Mare Ransdorp, Eleonore Eleiwi, Daphne Hufenbach, Odile Dubbeldam, Mare Flik, Charlotte Mennes, Isabelle Broers , Lotte Rozema, Marie Muller, Pien v.Voorst, Meike de Jong (k), Ingeborg de Jonge, Rachel vd Kamp, Nienke Hoevers, Isabelle v. Wieringen, Monique Deisz, Anouk Bakker



Selectie MB1 

Sophie v.Assen(k), Cilia Blauw, Anne Floor Buijs, Noelle Chan, Robine Demiray, Lois Huizinga, Fleur Mennes, Hedwig Bolhuis, Meike Guitema, Floor Kruijt,Amelie Oosten,Iris Bekker, Bowien Beltman, Floor Brouwer, Rosaly Gonzalez,Josephine Kroon, Lynouk v.Rede, Florine Segeren, Josephine Akse, Amelie Oosten+ spelers van andere clubs.


Selectie MB2: 

Ilse van Beek, Margot Janknegt, Isabelle Scholtens, Isabella Vierkant, Nonna Ehrenstein, Rosan de Graaff, Eva de Wilde, Eva vd Borg, Rosan Barkema, Sophie v.Dam, Anneloes Huls, Milou Dana Reitsema, Catrien Wagemakers, Noortje Kuiper (k), Femke Lambeck, Jill Enuma (k), Ayunda Oosting, Meike Pijlman, Vera Poll, Floor v.Kimmenaede,  Leonor Petzinger, Tanne Houwerzijl Roos vd Steur, Anne Bouwman



Selectie MA1

Iris de Boer, Loulou Demiray, Jasmijn de Klerk, Iris Kramer, Sam Kuiper, Maaike Rixt Morshuis, Floor Patist, Sophie Tieleman (k), Julia de Vries, Serafien Bakker, Canisha v.Duijn,Jenin Glanzenburg, Florien de Graaff, Merel  Heijnen, Puck Plenter, Kim Smit, Renee vd Tol, Sophie Hendriks, Myrthe Martoredjo, Lysian Schenk, Famke Winter, Sterre Vonk(k),+ spelers van andere clubs.



MA2:

 

Lizelotte Vos, Sophie de Wilde, Noelle Suiver, Noa Boer, Vera Heikens, Julia Kalk, Roos vd Kamp, Josefien Leenes, Jiska Post, Floor Janssen, Iris Kok, Elisah Mennes, Sydney Niezen, Vera Poelman, Anne Lotte Stuut, Mare Vennema, Joop Stoker, Anne Lena Edens


Hoofdsponsor

Webshop