D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18 tbv site.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg Top Sportdag banner 2.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0940.png _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Jeugd

Teamindelingen en trainingstijden Jongste Jeugd - 2017-2018

6-7

 

Teamindeling Jongste Jeugd seizoen 2017-2018

Hieronder vind je de voorlopige teamindeling voor het seizoen 2017-2018:

Staat je naam er niet bij of heb je vragen? Neem dan contact op met de coördinator van je categorie. Dit kan telefonisch, na 18.00 uur.

8E-jeugd: Ellen Klement: 06-20548957

6E-jeugd: Suzanne Snijder: 06-52056060

F jeugd: Marja Karenbeld: 06-42086765


Trainingstijden:

De trainingen starten vanaf maandag 4 september.

Benjamins jongens: woensdag 13.30-14.15

Benjamins meisjes: woensdag 14.15-15.00


F-jongens: woensdag 15.15-16.00 + extra training op maandag 16.00-16.45

Meisjes F1, F2, F3: woensdag 16.00-16.45 + extra training op maandag 16.00-16.45

Meisjes F4, F5, F6: woensdag 16.45-17.30 + extra training op maandag 16.00-16.45


6E meisjes: dinsdag 16.00-17.00 + extra training op maandag 16.00-16.45 

6E jongens: vrijdag 16.00-17.00+ extra training op maandag 16.00-16.45


Jongens 8E1 en meisje 8E1: maandag 17.15-18.30 en donderdag 16.00-17.00

Jongens 8E2 en 8E3: woensdag 13.30-14.30 + extra training op maandag 16.00-16.45

Meisjes 8E2, 8E3 en 8E4: woensdag 14.30-15.30 + extra training op maandag 16.00-16.45


Teamindelingen

Jongens 8E1: 

Jaap Faber, Ingmar Hofman, IJsbrand Bierman, Tibbe Leliveld, Dries Brouwer, Teije Griffioen, Joost Ellens, Bonk Verdoes Kleijn, Jens van der Goot, Ties Forsten

Jongens 8E2:

Bendt van der Meijden, Daan Hermann, Caz Boskma, Olivier Sap, Merlijn van Sprundel, Joachim van der Veen, Felix van Vugt, Nout Lichtenbelt, Bram Veltman, Floris Beekhuis

Jongens 8E3:

Thijmen Donker, Lucas Akyurek, Arend Germs, Joris Germs, Merlijn Withag, Idjaz Hulshof, Teun Holswilder, Joep Dekker, Arthur de Wolde

Meisjes 8E1:

Dorinthe Nijhuis, Lynn Hooijenga, Evelien Ott, Anne-Rins Hiemstra, Nikki van der Brink, Aurélie Dubbeldam, Annabelle van Etten, Iskjen Halbertsma, Lies Koopmans, Femke Kamerling

Meisjes 8E2:

Merte Keuning, Fréderique Platel, Fleur de Grijs, Nola Wildschut, Zarah Oosterhof, Julie Pahl, Charlotte Scherings, Jitske van der Wal, Saartje van de Kreeke, Guusje Dunant Maurits

Meisjes 8E3:

Elin Jas, Valerie van der Ploeg, Evi Offeringa, Guusje Waalkes, Marthe Kiers, Zoe Dekker, Meike Ransdorp, Kim Uildriks, Tirza Meijers, Roos de Vries

Meisjes 8E4:

Sophia Flik, Elin Meurs, Natalia Boven, Annemijn Vintges, Marisa Maglia, Carien Lautenbach, Julia Valkonet, Sanne Goossens, Maxim Bouwman, Hannah de Heer, Nora Schaafsma

Jongens 6E1:

Hugo Vizee, Thijn Ficici, Joris Teerling, Gijs Hakvoort, Mart Stevens, Gabriel van Baarsen, Valentijn Andriesse 

Jongens 6E2:

Tom Verhagen, Maas vd Ham, Roef vd Ham, Benjamin Stoker, Kaihan Raangs, Koen Tapper

Jongens 6E3:

Gyan Heybroek, Tommy Slagter, Thomas Dekkers, Quintijn Moret van Spek, Niels de Rooij, Nard vd Werf

Meisjes 6E1:

Iris Ensing, Isabelle Bodewes, Sarah Koelewijn, Veerle Runhardt, Erlijn Kerstholt, Julia Bergman, Suze Lugtenborg

Meisjes 6E2:

Ann de Wit, Nora de Vries, Lieke Borgers, Rosalie Blanken, Yenthe Weersma, Lisette Deisz, Lieke van der Kooten

Meisjes 6E3:

Anna Sophie Akpotor, Yildau vd Berg, Fien van Kesteren, Meike Coolsma, Hannah Zhang, Fien vd Schans, Eva Vrijlandt 

Meisjes 6E4:

Elle Reuvekamp, Chloe Uneken, Sophie van Kats, Julia Mantingh, Ricky Meijer, Annie Zheng, Lois Veenstra

Meisjes 6E5:

Fiene Enkelaar, Dieuwertje Zijlstra, Sofia Wallis de Vries, Marenthe Edens, Lynn Zhao, Mika van Hulzen, Sammie Dekker

Jongens F1:

Luc Uyttenboogaart, Reinout Platel, Finn Wildschut, Ties Ezinga, Len Hordijk, Coen Groot

Jongens F2:

Ties Kolkman, Lodewijk de Groot, Thijmen Nijland, Hidde Scheffers, Hugo van Etten, Ewout Haasdijk

Jongens F3:

Florentijn Bodewes, Stijn de Vries, Matthijs vd Laar, Jonas Freije, Fedde Boelstra, Hidde Nijdam

Meisjes F1:

Phyline Koning, Jasmijn van Beek, Fiore Donker, Elske van der Meulen, Jette Faber, Caitlyn Visser, Nienke Klinkspoor, Indy Maring, Bo Zeebregt

Meisjes F2:

Madelief Kramer, Anne de Bruijne, Hannah Haveman, Mare Hoogeveen, Annemiek Lanega, Neelie Lok, Suze Luijendijk, Ninte Visser, Julia vd Graaf

Meisjes F3:

Eva van Beek, Julia Meijerhof, Noor Vader, Valerie Zoutman, Rikst vd Goot, Jiska Schokkenbroek, Yasmine Jarir, Julie Heemskerk, Jasmijn van Ravenhorst

Meisjes F4:

Roos Pieters, Florien Koning, Marjolein Mulder, Fleur van de Boer, Lieke Eimers, Isabelle Sap, Fleur Veltman, Fiep Waalkes

Meisjes F5:

Sophie Strampel, Florine vd Cruijs, Liselotte Lantingh, Mare Smit, Meike van der Werff, Britt Moller, Nina Schenk, Laila Koekoek

Meisjes F6:

Fleur de Jong, Marij Bijlsma, Fien Evers, Hannah Meijer, Annemijn Holswider, Meike van der Wal, Maartje Vogd, Elske Winkel

 

Hoofdsponsor

Webshop