D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18 tbv site.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg Top Sportdag banner 2.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0940.png _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Jeugd

Trainers en Trainingstijden voor jeugdteams 2017-2018

25-9

Trainers en trainingstijden voor jeugd seizoen 2017-2018

LETOP : er zijn wijzigingen!!!!

Alle tijden zijn onder voorbehoud. Er kan dus nog e.e.a veranderen.


Er zijn teams die op zaterdag 2 september al hun eerste wedstrijd spelen die teams starten met trainen vanaf maandag 28 augustus. Zie elders op de site !!!


Anders starten de trainingen vanaf maandag 4 september ( tenzij je anders hoort van je trainer.) Ook als er nu nog geen trainer bij je team staat: de training gaat altijd door!!


Extra training voor B,C en D  start maandag 4 september 16.00-16.45

Technische training voor iedereen vanaf F start zondag 17 september 9.30-10.15


MA1: Rob Bertram

maandag 18.30, dinsdag 18.00, donderdag 18.00

MA2: Thomas Vasiluta 

Dinsdag 17.30-19.00, vrijdag 18.00-19.15

MA3: nnb

donderdag 19.00-20.00

MA4: nnb

donderdag 19.00-20.00

MB1: Marc Renardel

maandag 18.30, dinsdag 18.00, donderdag 18.00

MB2 : Max de Vries

Maandag 18.09-19.30 en donderdag 17.45-19.00

MB3: Isaura Brens

donderdag 17.00-18.30

MB4: Ocid Oosting

donderdag 18.00-19.00

MB5: Evaline Janssens

woensdag  18.30-19.30

MB6:Fleur Sinnige

woensdag 16.45-18.00

MC1: Thomas Herwijn

maandag 18.30, dinsdag 18.00, vrijdag 17.30

MC2: Ruben Kemering

maandag 17.00 -18.00 , dinsdag 17.30-18.30, vrijdag 18.00-19.00

MC3: Jasmijn Pouw

dinsdag 16.45-17.45

MC4: Tim Scholten

vrijdag16.30-17.30

MC5: Sophie de Wilde

woensdag 17.00-18.00

MC6: Melanie Fehrman en Eva Wolfert.

dinsdag 19.00-20.00

MC7: Mare Venema

dinsdag 16.30-17.30

MD1: Angela Veeger, Thomas Vasiluta

maandag 17.15, dinsdag 16.10, donderdag 16.10

MD2: Julian Steen

maandag 16.00-17.00, woensdag 16.00-17.00, vrijdag 16.00-17.00

MD3: Jesse Dijkstra

woensdag 16.00-17.00, vrijdag 16.00-17.00

MD4: Anna Bouwman en Roos van Meurs

donderdag 16.30-17.30

MD5: Marloes Gomersbach

dinsdag 16.30-17.30

MD6: Rosan Barkema en Sarah Wierda

donderdag 16.00-17.00

MD7: Ayunda Oosting en Anna Lam

donderdag 16.30-17.30 


Keepers: nnb

Maandag 17.30-18.30


JA1: Julian Steen

maandag 19.45, woensdag 19.15, vrijdag 17.30

JA2: Casper Klein Nagelvoort

woensdag 18.00-19.15, vrijdag 19.00-20.30

JA3: Max de Vries 

donderdag  19.00-20.00 !!!

JB1: Nick Bello

maandag 19.45, woensdag 19.15 vrijdag 17.30

JB2: Julian Steen en Nick Bello

maandag 18.00-19.00 , vrijdag 19.00 - 20.30

JB3: Sander Bertram

woensdag: 17.00-18..00

JB4: Karsten Boelema

woensdag 18.00-19.00

JC1: Marc Materek 

maandag 18.30, woensdag 17.00, vrijdag 17.00

JC2: Julian Steen

maandag 17.00-18.00, woensdag 17.00-18.00, donderdag 17.30

JC3: Jesse Dijkstra

woensdag 17.15-18.15

JD1: Angela Veeger, Daan de Seveaux

maandag 17.15, donderdag 17.10, vrijdag 16.10

JD2: Ocid Oosting

maandag 16.00 woensdag 16.45-17.45, donderdag 17.00-18.00

JD3: Jasper Jacobs

vrijdag 16.15-17.15

JD4: Robert Jan Schultink 

woensdag 15.45-16.55

Hoofdsponsor

Webshop