D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18 tbv site.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg Top Sportdag banner 2.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0940.png _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Jeugd

Teamindelingen jeugdteams seizoen 2017-2018

7-7

Hieronder vind je de voorlopige teamindeling voor het seizoen 2017-2018:

Staat je naam er niet bij of heb je vragen neem dan ZELF contact op met de coördinator van je categorie. Dit kan telefonisch, na 18.00 uur.


Meisjes A: Annet Chan: 06-21941053

Meisjes B: Eugenie Hendriks: 06-12415401

Meisjes C: Coby Schoonhoven: 06-50436475

Meisjes D: Ietje Jacobs: 06-53668772

Jongens A: Marjorie Lipperts: 06- 53682609

Jongens B: Marije Idema: 06- 53347048

Jongens C: Anneke Fock: 06-11221164

Jongens D: Anneke Fock: 06-11221164


Meisjes A1:

Isaura Brens, Noor Hakker, Robine Koerts, Marijke Wuite, Floor Sijtsma, Iris de Boer, Loulou Demiray, Jasmijn de Klerk, Iris Kramer, Maaike Rixt Morshuis, Sophie Tieleman (k), Julia de Vries, Ilse Mikx, Sam Kuiper, Floor Patist, Maartje Bakker, Judith Frens, Anna Janknegt


Meisjes A2:

3 uit A1, Sophie Boon, Carmen Chan, Fien Dekker, Sigrid Fennema, Silke Grasman, Floor Janssen, Iris Kok, Elisah Mennes, Sydney Niezen, Vera Poelman, Anne-Lotte Stuut, Mare Venema


Meisjes A3:

Lieke van Geel, Joop Stoker, Anna-Lena Edens, Mariette Dorhout, Aniek van der Zwet, Ellen Nijboer, Marit van Os, Eva Goedemoed, Lobke Klinge, Hannah Schilstra, Fleur Sinnige, Aimee Andresen, Eline de Hoop, Lisa Smit


Meisjes A4:

Josie Crol, Isa Gerritsen, Charlotte Hensen, Lotte Hoppenbrouwers, Pien Ott, Roos Slot, Hanna van der Sleet, Juliette Vries, Maartje Vries , Merel Blokker, Sarah Kingma, Jasja Visscher, Tosca van Waes, Nienke Heeg, Maimoena Hulshof, Klarike Meilof 


Meisjes B1:

Serafien Bakker , Cilia Blaauw , Anne Floor Buijs , Noëlle Chan, Robine Demiray, Florien de Graaff, Jenin Glazenburg , Merel Heijen, Sophie Hendriks, Lois Huizinga, Myrthe Martoredjo, Fleur Mennes, Puck Plenter, Kim Smit, Sophie van Assen(k), Canisha Van Duyn , Renée van der Tol  


Meisjes B2:

2 van B1, Ilse van de Beek, Hedwig Bolhuis , Meike Guikema, Margot Janknegt, Manon Kremer (k), Floor Kruit, Amalie Oosten, Lysian Schenk, Isabelle Scholtens, Isabella Vierkant, Lizelotte Vos, Sophie de Wilde, Famke Winters  


Meisjes B3:

Rosan Barkema, Noa Boer, Eva van der Borg, Sophie van Dam, Birthe van Elsdingen, Vera Heikens, Anneloes Huls, Julia Kalk, Roos van der Kamp, Josefien Leenes, Jiska Post, Milou Dana Reitsema, Noelle Suiveer, Sterre Vonk, Catrien Wagemakers, Yaela Zijlstra  


Meisjes B4:

Corine Glade, Marloes Gomersbach, Sanne de Graaf, Maud ten Have, Luna Hall, Meike Jansen, Imke Kamminga, Michella Kat, Sterre Land, Lotte Kremer, Hinke van Minnen, Sam Postema, Marjolijn Tio, Babette Visser, Roos De Vries, Fay Willemsen  


Meisjes B5:

Noortje Bishoen, Fleur Brons, Lotte Diebels, Antonia Dröge, Laura van Duin,, Isabel Hensen, Juliëtte Janssens, Bente Jonkman, Juliette van Linde, Ingeborg Martens, Myrthe Miesen, Sophie van Nispen, Yasmin de Vries, Carine Wildeboer, Ilse Wiersma


Meisjes B6:

Sara de Boer, Anne Bouwman, Elise Doornbosch, Jill Enuma, Lotte Frens, Renee Klinkenberg, Anna Lam, Leanne meurs, Roos van Meurs, Ayunda Oosting, Sophie Posthumus, Meike Pijlman, Vera Poll, Roos van der Steur, Sarah Wierda, Vivian Yang   


Meisjes C1:

Iris Bekker, Bowien Beltman, Floor Brouwer, Saar Brouwer, Lize van Deel, Rosa van der Eijk, Rosaly Gonzalez, Ellen Hadderingh, Bente vd Horst, Josephine Kroon, Lynouk van Rede, Florine Segeren, Lia Smit, Pien de Wilde


Meisjes C2:

Josephine Akse, Odile Dubbeldam, Nonna Erenstein, Mare Flik, Rosan de Graaf, Mirthe vd Heide, Nathalie Hilverts, Tara Koes, Anne-Fleur Koster, Eva van Loenen, Charlotte Mennes, Sam-Lotte Reitsema, Sophie Wagemakers, Thirza van Weissenbruch, Eva de Wilde


Meisjes C3:

Rosanne Bishoen, Silke Folkertsma, Tess Hofenk, Benthe Horlings, Anna Kalk, Doris Kuiper, Femke Lambeck, Vera Leliveld, Femke Lettinga, Bente Patist, Meike Postma, Sanne Streuding, Anne Wil Vennema, Saar Vos


Meisjes C4:

Merel Bolt, Merle Dresen, Lara de Hoogh, Tanne Houwerzijl, Madelief Kampen, Sophie van Kooten, Maartje Krans, Noortje Kuiper, Nienke Lam, Florine van Linde, Nora Marttin, , Marie Muller, Karlijn Pasman, Leonoor Petzinger, Rianne Heeres


Meisjes C5:

Lena Boorsma, Lois Bronsema, Monique Deisz, Kres van Dijk, Sterre van Dijk, Hana Hajrullahu, Marlene Hermann, Emily v Ittersum, Lara Kleverlaan, Eveline Kuiter, Anna Lamberst, Ellen vd Maas, Anouk de Rooij, Jackie van Stempvoort, Hannah Venemans , Cato van der Zwet


Meisjes C6:

Veere van Elsdingen, Charlotte Gieskes, Nova de Graaf, Nienke Hoevers, Esther Hoppen, Meike de Jong, Ingeborg de Jonge, Rachel van der Kamp, Rosa Meijer, Daya Oosting, Anne Roos Postema, Pien van Voorst, Myrthe de Vries, Isabelle v Wieringen, Liz v. Koten 


Meisjes C7:

Melanie Bergsma, Vera Dekkers, Robyn Gerritsen, Willemijn Gomersbach, Luna Huisken, Sterre Kapma, Emma Luschen, Ahed Matr, Mara Portman, Laylah Smit, Bente Snijder, Marit Soppe, Julia vd Stok, Floor Vissinga, Wies van Vugt


Meisjes D1

Mare Lichtenbelt, Charlotte Idema, Charlot Jacobs, Renske Moshuis, Kiki Bruning, Minke Stoker, Marthe Hiemstra, Foskea Schepman, Giada Mariani, Fleur Kok, Anne Fleur  v.Voorst, Eva Hakker, Veerle Simmeren, Floor Hofenk


Meisjes D2:

Lieke Zuidervaart, Elin Hofman, Marith Vos, Tessa Holtkamp, Jasmijn Ficici,  Elise Kalk, Roos-Marijn Kramer, Lisa Hooijenga, Fleur Pasman, Eva Verhagen, Milou Berends, Lina Freije, Sophie Renes, Sam Kamerling


Meisjes D3:

Renske Reekers, Jolijn Streuding, Eva van Meurs, Eva vd Kooi, Isabelle Boers, Veerle Giezen, Lotte Rozema, Lonne Kolkman, Inge Soppe, Annebel Stoker, Hetteke Hilterman, Nikki Dekker, Sarah Otterbeek


Meisjes D4:

Dagmar Norg, Juul de Lange, Anna Arnoldus, Lieke Klomp, Cato vd Zwet, Mare Ransdorp, Hedwig van Santen de Hoog, Eleanore Eleiwi, Anna Postma, Julia Blaauw, Evita Hazenberg, Marthe Geerdink, Anouk Bakker

Meisjes D5:

Chanel Velt, Annabelle v Driessche, Silver Offeringa, Mijke Wobbes, Maud Wildeboer, Lena Maglia, Ilse de Jong, Sara vd Harst, Ilpha Weersma, Noor Schwankhaus, Willemijn Kok Leily Roustaiy, Sophie Valkonet

Meisjes D6

Suze Altenburg, Jasmijn Knoester, Bernice van Santen de Hoog, Julianne Zoutman, Hadewijch Baarsen, Noortje Klinkspoor, Marya Meijboom, Iman Dedden,Keen Huizinga, Sunna Withag,  Marit Doornbos, Jasmijn Spee, Yente v Elsdingen, Charlotte Teerling

Meisjes D7:

Bente Boelstra, Diem Jansen, Lotte Venema, Sarah Brookfield, Guusje Kielman, Nikki vd Kreeke, Margot Leemhuis, Romee vd Meulen, Danique Ronda, Mirthe Everts, Ella v Gaalen, Alex vd Veen, Emily Hu

Jongens A1:

Tristan Groen, Paul Albers, Joost Appelo, Lars Bierlaag, Jesse Dijkstra, Derek Kroon, Ward Schreuders, Ewoud Hoving, Hugo Kwant, Boaz v.Dijk, Tim Tieleman, Jorn Toxopeus, Bart v.Kimmenaede, Karsten Boelema.

Jongens A2:

Anselm Bakker, Sander Bertram, Sander Venema, Matthijs v.Dam, Louis Euverink, Mart v.Geel, Mark Kalfsbeek,  Max Kunze, Jan Leenes, Pim Oosterhof, Mischa de Vries, Berend Wagemakers, David Doornbosch, Bart Scholten, Rogier Bastiaansen, Bas Riksen


Jongens A3:

Hugo Fehmers, Willem vd Hoeven, Jochem Jager, Leif Ruben de Jonge, Niek Schroor, Jorn Blaauwbroek, Sil Bosch, Yoari Karelz, Jurrian Kosters,  Michiel Schultink, Laurens Sillje, Tjarda Smid, Hidde Smulders, Julius Witwerts, Thomas Keijzer, Douwe Bodewes,

Jort Schroor

Jongens B1:

Henk Jan Doornbosch (K), Jasper Jacobs(K), Jelle Brouwer, Gregor de Bruijne, Hein Gerrits, Daniël Hakker, Arthur Hoving, Wessel Idema, Joost v. Kimmenaede, Ties Kroon, Daniel Metzlar, Balder Pruijt, Ties de Ruijter, Tim Scholten, Niels Sillje, Justus v. Dijk, Niels Lutgert, Bram Scholte, Brent Hoekstra

Jongens B2: 

4 spelers van B1, Thom Boerboom, Sebas Brummer, Egor Edens, Bram Groen, Thijs Hoevers, Joppe vd Kevie, Maurits Meckelhorst, Douwe Muller, Pepijn v. Sprundel, Olivier Vries, Teije Niewold.

Jongens B3:

Hugo Brontsema, Julian v.Dijk, Koen Fehmers, Niek Frederiks,  Matteo Mecozzi, Merijn Hofstra, Thomas Horlings, Ernst Nieuwenhuis, Rik Poppema, Peer Sprangers, Rudmer Staal, Marijn de Vroedt. Olivier vd Werff, Luca Tunnissen, Ewout Kwant

Jongens B4:

Thijmen vd Kevie (K), Floris Jan de Boer, Jeroen Fock, Max de Graaf, Rolf Kok, Chiel Kwant, Job Mulder, Nathan v. Praag, Robert Jan Schultink, Stijn Slot, Loran Snijder, Luuc Toxopeus, Joep de Vries, Christian v. Weissenbruch, Victor Wildeboer

Jongens C1:

Gijs Drenth, Nick van der Eijk, Heero Hondelink, Thomas Klep, Daniel Kruidhof, Peer Leliveld, Tijn Nieuwenhuis, Thomas Plaat, Friso Schepman, Bouwe Sterkenburg (k), Freek Venema, Roemer vd Voet, Jorrit de Volder, Quinten Zwaving


Jongens C2:

Joost Brontsema, Tijmen Ezinga, Martijn Fock, Abel Kunze, Stijn Lichtenbelt, Foeke van Minnen, Max Postema, Scout Sprangers, Thijmen van Sprundel, Twan Stevens, Job van der Veen, Splinter Verdoes Kleijn (k), Joris Verstappen, Julius Vogel, Jordy Zoutman, Gijs Wobbes


Jongens C3:

Wouter Appelo, Jort Cremers, Wisse Dunant Maurits, Peter van der Graaf, Daan Hofstra, Hugo Huttema, Quinten Jansen, Niels Kampen, Koen Kroon(k), Loek Leenes,Beau Offeringa, Floris van Reenen, Wouter Schultink, Thom Schuurman, Dante Wehkamp, Jicke Zegers


Jongens D1:

Oliver Andriesse, Hannes Bierman, Carsten de Bruijne, Florian Buiten (k), Lasse Dijkstra, Daan Ellens, Wouter van Engelen, Floris van Etten, Merijn Griffioen, Mayur Heijbroek, Pepijn Kramer, Casper Lips, Piet Hein van Minnen, Florian Zwaving


Jongens D2:

Quinten Beijl, Attila Broens, Pablo van Eckevort, Ole Ezinga, Jippe de Groen (k), Joost Hoevers, Thijn Holswilder, Marnix Oei, Olivier Simmeren, Maurits Vogel, Maxim Westen, Pepijn Woltinge,Tom van Rozen


Jongens D3:

Ruurt Coolsma (k), Hidde Drenth, Bram Eikelaar, Ewout de Graaff, Hubrecht de Groot, Thomas Huisman, Matthijs Kroon, Nils Nieuwenhuis, Thomas Offeringa, Thijs Ott, Floris Terpstra, Bart Zwart


Jongens D4:

Merijn Ficici, Reinout Fock, Flo van der Ham (k), Daniel Hoving, Matthijs Meijer, Lars de Rooij, Olivier Runhardt, Tygo Slagter, Gijs de Wit, Julian Sauer, Emiel Stevens

Hoofdsponsor

Webshop