D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18 tbv site.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Jeugd

Teamindeling Jongste Jeugd seizoen 2018-2019

9-7

Teamindeling Jongste Jeugd seizoen 2018-2019


Hieronder vind je de voorlopige teamindeling voor het seizoen 2018-2019:

Staat je naam er niet bij of heb je vragen? Neem dan contact op met de coördinator van je categorie. Dit kan telefonisch, na 18.00 uur.


8E-jeugd: Suzanne Snijder: 06-52056060

6E jeugd: Marjolein Strampel : 06-27836006

F jeugd :  Yolanda Bijlsma: 06-42211139


Jongens 8 E1:

Bendt vd Meijden, Thijn Ficici, Mart Stevens, Benjamin Stoker, Tom Verhagen, Thomas Dekker, Gyan Heybroek, Tommy Slagter, Ysbrand Verdoes Klein.


Jongens 8E2: 

Valentijn Andriesse, Gabriel v.Baarsen, Kalle Rijke, Joris Teerling, Maas vd Ham, Roef vd Ham, Philip Otterbeek, Kaihan Raang, Koen Trapper, Nard vd Werf, Niels de Rooij,Hugo Vizee


Meisjes 8E1: 

Maud v. Rozen, Lynn Zhao, Veerle Runhardt, Hannah Zhang, Ann de Wit , Fiene Eikelaar, Mika v. Hulzen, Dieuwertje Zijlstra.


Meisjes 8E2: 

Isabelle Bodewes, Iris Ensing , Nora de Vries,  Anne Sophie Aktopor, Yildau vd Berg, Elle Reuvekamp, Fien v.Kesteren, Chloe Uneken


Meisjes 8E3:

Lieke v. Kooten, Eva Vrijlandt., Julia Bergman, Annie Zheng , Lois Veenstra, Jasmijn v. Ravenhorst, Suze Lugtenborg, Sara Koelewijn, Fien vd Schans


Meisjes 8E4:

Rosalie Blanken , Lieke Borgers , Sophie v.Kats, Julia Mantingh, Ricky Meijer, Nuria Top, Marenthe Edens, Erlijn Kerstholt, Nienke Coolsma


Meisjes 6E1:

Julia Meijerhof, Noor Vader, Marij Bijlsma, Annemijn Holswilder, Fleur de Jong, Meike vd Werf  Britt  Moller.


Meisjes 6E2:

Jasmijn v.Beek, Fiore Donker, Jette  Faber, Phyline Koning, Fleur vd Boer, Lieke Eimers, Florien Koning.


Meisjes 6E3:

Nienke Klinkspoor, Bo Zeebregts, Julia vd Graaf, Suze Luijendijk, Marjolein Mulder, Roos Pieters Valerie Zoutman.


Meisjes 6E4

Anne de Bruijne, Hannah Haveman, Hannelore Brongers, Florine vd Cruijs, Liselotte Lanting Sophie Strampel.


Meisjes 6E5:

Elske vd Meulen, Nimue Weesjes, Madelief Kramer, Neelie Lok, Isabelle Sap, Fleur Veltman, Fieb Waalkes.


Meisjes 6E6:

Indy Maring, Mare Hoogeveen, Ninte Visser, Annemiek Lanenga, Laila Koekoek, Caitlin Visser, Mare Smit .


Meisjes 6E7:

Eva vd Beek, Kaya Claassen, Rikst vd Goot, Fien Evers, Hannah Meijer, Meike vd Wal .


Meisjes 6E8:

Jiska Schokkenbroek, Yasmine Jarir, Jullie Heemskerk, Maartje Vogd, Elske Winkel, Feline Smulders,Cato Wagenmans.



Jongens 6E1: 

Fedde Boelstra, Stijn deVries, Jonas Freije, Matthijs vd Laar, Tijn Schrijvers, Hidde Scheffers, Floris Akse


Jongens 6E2:

Kiet Edens, Hugo v.Etten, Ewout Haasdijk, Ties Kolkman, Hidde Nijdam, Thijmen Nijland, Niek vd Ree


Jongens 6E3:

Florentijn Bodewes, Ties Ezinga, Coen de Groot, Len Hordijk, Reinout Platel, Luc Uyttenbogaart, Finn Wildschut,



Jongens F1:

Daniel Andriesse, Tom vd Berg, Karel Henni, Reinoud Nieuwenhuijs, Roderik Renes, Roeland Uilendreef, Sep Withag, Luc Berghuis.


Jongens F2:

Job Evers, Olivier Helder, Luca Mensink, Bas Hoogakker, Jip vd Meulen, Joep v. Rozen, Quinten vd Werf


Jongens F3: Hylke Boelstra, Noah Dulfer, Max Koelewijn, Joris Nuus, Valentijn Pennings, Figo Pranger, Niels Scheffers, Thijmen Koster.


Meisjes F1:

Isabelle Ananias, Indirah de Bies, Vere Fik, Eva v.Gessel, Lotte de Haan, Julia Postma, Lotte v. Velzen


Meisjes F2:

Lynn Bijlsma, Pleun Eikelaar, Vesper Grootendorst, Victoria Grootendorst, Evelien Lanenga, Fee Prina, Fleur Slagter


Meisjes F3:

Linda Baas, Vera Ensing, Lieke Hoogwerf, Femke Lettenga, Carlijne Smit, Kris Thole, Cecile Zhang.


Meisjes F4:

Merel de Boer, Fem v.Deel, Rosalie Klok, Meerle Menkveld, Livia Otterbeek, Noor Vizee.


Meisjes F5

Frederique Bakker, Feline Beekhuis, Evy Bos, Julia v.Hijum, Fleur Nijdam, 

Nienke Roerdink, Anouk Schepers.


Hoofdsponsor

Webshop