D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18 tbv site.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Jeugd

Teamindeling voor jeugdelftallen seizoen 2018-2019

9-7

Hieronder de teamindeling voor jeugdelftallen voor het seizoen 2018-2019 :

Staat je naam er niet bij of heb je vragen neem dan ZELF contact op met de co√∂rdinator van je categorie. Dit kan telefonisch, na 18.00 uur. 


Meisjes A: Eugenie Hendriks: 06-12415401

Meisjes B: Coby Schoonhoven: 06-50436475

Meisjes C: Ietje Jacobs: 06-53668772

Meisjes D: Ellen Klement : 06-20548957

Jongens A: Marjorie Lipperts: 06- 53682609

Jongens B: Marije Idema: 06- 53347048

Jongens C: Anneke Fock: 06-11221164

Jongens D: Anneke Fock: 06-11221164


Jongens D1:

Jippe Groen(k), Wouter v.Engelen, Maurits Vogel, Floris v.Etten, Mayur Heybroek, Casper Lips, Florian Zwaving, Dries Brouwer, Tibbe Leliveld, Rael Vonk, Ysbrand Bierman, Bonk Verdoes Kleijn, Pepijn Kramer, Teije Griffioen.


Jongens D2:

Nout Lichtenbelt(k), Joost Hoevers, Gijs de Wit, Reinout Fock, Tygo Slagter,  Jens vd Goot, Daan Herman, Joost Ellens, Jaap Faber, Ties Forsten, Julian Sauer.


Jongens D3:

Floris Beekhuis, Bram Eikelaar, Jan Huizinga, Merlijn Ficici, Reinier Hakvoort, Flo vd Ham, Daniel Hoving, Marnix Koning, Lars de Rooij, Olivier Runhardt, Julian Overhorst


Jongens D4:

Merlijn v.Sprundel, Ingmar Hofman, Teun Holswilder, Olivier Sap,Caz Boskma, Joris Germs, Merlijn Withag, Arend Germs, Thijmen Donker, Lucas Akyurek, Aryan Keyhani.


Meisjes D1:

Suze Altenburg (k), Eva Hakker,Floor Hofenk, Fleur Kok, Veerle Simmeren, Femke Kamerling, Marith Vos, Anne Fleur v.Voorst, Sophie Renes, Hetteke Hilterman, Anne Rins Hiemstra, Lynn Hooijenga, Eva Verhagen, Lies Koopmans


Meisjes D2:

Iskjen Habertsma, Roos v.Kimmenaede, Saartje vd Kreeke, Guusje Waalkes, Juliette Verbunt, Milou Berends, Dorinthe Nijhuis, Evelien Ott, Lina Freije, Hannah de Heer, Lonne Kolkman, Nola Wildschut, Valerie vd Ploeg.


Meisjes D3:

Annabelle v.Etten, Fleur de Grijs, Aurelie Dubbeldam, Frederique Platel, Sophia Flik, Jitske vd Wal, Nikki vd Brink, Annabel Stoker, Sarah Otterbeek, Marisa Maglia, Nikki Dekker, Inge Soppe, Noortje Klinkspoor.


Meisjes D4:

Roosmarijn Bouma, Marit Doornbos, Julianne Zoutman, Bente Boelstra, Guusje Kielman, Lotte Venema, Esmee Hufenbach, Ella v.Galen, Nikki vd Kreeke, Milou v.Heukelom-Kock, Danique Ronda, Romee vd Meulen, Margot Leemhuis.


Meisjes D5:

Hadewych v.Baarsen, Yente v.Elsdingen, Bernice v.Santen de Hoog, Jasmijn Spee, Juliet v.Deel, Merte Keuning, Zarah Oosterhof, Charlotte Scherings, Nora Schaafsma, Elin Meurs, Zoe Dekker, Kim Uildriks, Silke Brongers.


Meisjes D6:

Jasmijn Knoester, Mayra Meiboom, Charlotte Teerling, Sunna Withag, Sophie Uyttenboogaart, Elle Pas, Guusje Dunant Maurits, Helenoor Mobach, Julie Pahl, Marthe Kiers, Myrthe Lijcklama a Nijeholt, Natalia Boven, Sanne Goossens.


Meisjes D7:

Evi Offeringa, Meike Ransdorp, Tirza Meijers, Elin Jas, Roos de Vries, Sophia Wallis de Vries, Hannah Hannekroot, Maxim Bouman, Carien Lautenbach, Annemarij Welp, Megan de Weerdt, Feline vd Wetering, Danie Portman.


Jongens C1:

Splinter Verdoes Klein (k), Gijs Drenth, Thomas klep, Peer Leliveld, Quinten Zwaving, Lasse Dijkstra, Daan Ellens, Merijn Griffioen, Pim Scholte, Vincent de Koe, Daniel Kruithof, Carsten de Bruijne , Marnix Oei. Olivier Andriesse.


Jongens C2

Florian Buiten (k), Heero Hondelink, Freek Venema, Joost Brontsema, Derk Bronts, Mart Heeringa, Hannes Bierman, Maxim Westen, Luuk Noteliers, Piet v. Minnen, Olivier Simmeren, Atillia Broens, Matthijs Brander,


Jongens C3:

Pablo Enckevort, Pepijn Woltinghe, Matthijs Eikelaar, Julias Vogel, Jort Cremers, Quinten Jansen, Niels v.Kampen, Beau Offeringa, Ole de Jonge, Hidde Drenth, Ewout de Graaff, Daan Hofstra


Jongens C4:

Quinten Beijl, Ole Ezinga, Thijn Holswilder, Ruurt Coolsma (k), Matthijs Kroon, Nils Nieuwenhuis, Thijs Ott, Bart Zwart, Emiel Stevens, Matthijs Meijer, Wouter Bolt, Thomas Offeringa.


Meisjes C1:

Rosa vd.Eijk (k), Saar Brouwer, Ellen Hadderingh, Pien de Wilde, Lia Smit, Kiki Bruning, Renkse Morshuis, Lize v.Deel, Minke Stoker, Mirthe vd Heide, Bente vd Horst, Sophie Wagemakers, Foskea Schepman, Marthe Hiemstra.


Meisjes C2:

Mare Lichtenbelt (k), Charlot Jacobs, Charlotte Idema, Giada Mariani, Odile Dubbeldam, Charlotte Mennes, Thirza Weissenbruch, Anne Fleur Koster, Fleur Pasman, Mare Flik, Tara, Kroes, Rachel vd. Kamp, Sam Lotte Reitsma, Nathalie Hilverts.


Meisjes C3:

Lieke Zuidervaart(k), Veere v.Elsdingen, Roos Marijn Kramer, Jasmijn Ficici, Elise Kalk, Tessa Holtkamp, Lisa Hooijenga, Sam Kamerling, Elin Hofman, Isabelle v.Wieringen, Pien v.Voorst, Nienke Hoevers, Eva vd Kooij, Ingeborg de Jonge.


Meisjes C4:

Lena Boorsma, Monique Deisz, Kres v.Dijk,Sterre v.Dijk, Hana Hajrullahu, Emily v. Ittersum, Lara Kleverlaan, Eveline Kuiter, Anouk de Rooij, Jackie v. Stemvoort,Cato vd Zwet, Liz.v.Kooten, Frederiek Leeman, Sila Jiawan, 


Meisjes C5:

Meike de Jong (k), Charlotte Gieskes, Nova de Graaf, Esther Hoppen, Rosa Meijer, Daya Oosting, Anne Roos Postema, Myrthe de Vries, Isabelle Boers, Lotte Rozema, Lieke Klomp, Jolijn Streuding, Anna de Bruijne, Lisa vd Burg, Carmen Sanchez Goldar.


Meisjes C6:

Sterre Kampa, Julia vd Stok, Melanie Bergsma, Karlijn Hofste, Laylah Smit, Annebelle Vandendriessche, Ilse de Jong, Willemijn Kok, Lena Maglia, Noor Schwankhaus, Ilpha Weersma, Maud Wortelboer, Renske Reekers, Laura Westra, Elselien Fokkema


Meisjes C7:

Willemijn Gomersbach,Bente Snijder, Luna Huisken, Vera Dekkers, Mara Portman, Robijn Gerritsen, Marit Soppe, Floor Vissinga, Benthe Sietsma, Veerle Giezen, Eva v.Meurs, Juul de Lange, Julia Blaauw, Eleonore Eleiwi, Marie Jose Geuken Smit.


Meisjes C8:

Dagmar Norg (k), Evita Hazenberg, Leily Roustaly, Anna Arnoldus, Anouk Bakker, Marth Meerdink, Daphne Hufenbach, Anna Postma,Mare Ransdorp, Esmee v.Ravenhorst, Hedwich v.Santen de Hoog, Sophie Valkonet, Chanel Velt.


Jongens B1:

Henk Jan Doornbos (k), Justus v.Dijk, Daniel Hakker, Brent Hoekstra, Wessel Idema, Joost v.Kimmenaede, Niels Lutgert, Niels Sillje, Bram Scholte, Jelle Brouwer, Gregor de Bruijne, Thijs Hoevers, Thomas Plaat, Friso Schepman, Victor Albronda.


Jongens B2:

Bouwe Sterkenburg(k), Olivier Vries, Egor Edens, Nick vd Eijk, Foeke v.Minnen, Jorrit de Volder, Roemer vd Vloet, Tijn Nieuwenhuis, Joris Verstappen, Jeroen Fock, Thijmen v.Sprundel, Bas Bronts, Joep de Vries, Max Postma, Martijn Bollema.


Jongens B3:

Koen Kroon (k), FlorisJan Boer, Rolf Kok, Robert Jan Schultink, Luuc Toxopeus. Christian Weissenbruch, Chiel Kwant, Victor Wildeboer, Ewout Kwant, Matteo Giacomo Mecozzi,Thijmen Ezinga, Martijn Fock, Abel Kunze, Steijn Lichtenbelt.


Jongens B4:

Daan v.Voorst(k),Wouter Appelo, Scout Sprangers, Twan Stevens, Jordy Zoutman, Job vd Veen, Hugo Huttema, Loek Leenes, Floris v.Reenen, Gijs Wobbes, Jicke Zegers, Mees Deelstra, Xander Hovens, Marcus Miesen


Meisjes B1:

Lisa (k) ,  Anne Floor Buijs, Robine Demiray, Lois Huizinga, Fleur Mennes, Iris Bekker, Bowien Beltman, Floor Brouwer, Rosaly Gonzalez, Josephine Kroon, Lynouk v.Rede, Florine Segeren, Josephine Akse, Noelle Chan, Cilia Blauw.


Meisjes B2:

Noortje Kuiper(K) Meike Guitema, Ilse v.Beek, Margot Janknegt, Isabelle Scholtens, Isabella Vierkant, Sophie v.Assen, Floor Kruit, Hedwich Bolhuis, Amelie Oosten, Eva de Wilde, Nonna Ehrenstein, Eva vd Borg, Femke Lambeck, Rosan de Graaf, Sophie v.Dam.


Meisjes B3:

Rosan Barkema, Anna Bouwman, Lotte Frens, Corine Glade, Luna Hall, Maud ten Have, Anneloes Huls, Lotte Kremer, Roos v.Meurs, Ayunda Oosting, Vera Poll, Meike Pijlman, Milou Dana Reitsema, Roos vd Steur, Catrien Wagemakers, Sarah Wierda.


Meisjes B4:

Jill Enuma(K)Sara de Boer, Lois Bronsema, Elise Doornbosch, Anne Frouke Geerdink, Marlene Hermann, Renee Klinkenberg, Anna Lamberst, Maartje Kroese, Anna Lam, Ellen vd Maas, Leanne Meurs, Sophie Posthumus, Emma de Rooij, Hannah Venemans, Babette Visser, Vivian Yang.


Meisjes B5:

Rosanne Bishoen, Tess Hofenk, Benthe Horlings, Adinah Jacobs, Anna Kalk, Madelief Kampen, Floor v.Kimmenaede, Doris Kuiper, Vera Leliveld, Femke Lettinga, Patschi Liem, Bente Patist, Meike Postma, Sanne Streuding, Anne-Wil Vennema, Saar Vos.


Meisjes B6:

Aya Alkema, Merel Bolt, Merle Dresen, Rianne Heeres, Lars de Hoogh, Tanne Houwerzijl, Sophie v.Kooten, Maartje Krans, Nienke Lam, Florine vd Linde, Nora Martinn, Marie Muller, Karlijn Pasman, Leonoor Petzinger, Myrte Wiekel.


Jongens A1:

Tristan Groen (k), Lars Bierlaagh, Boaz v.Dijk, Jesse Dijkstra, Bart v.Kimmenaede, Derek Kroon, Ward Schreuders, Tim Tieleman, Jorn Toxopeus, Ties Kroon, Daniel Metzlar, Ties de Ruiter, Tim Scholten, Balder Pruijt


Jongens A2:

Jasper Jacobs (k), Mark Kalfsbeek, Rogier Bastiaansen, Mart v.Geel, Mathijs v.Dam, Louis Euverink, Max Kunze, Jan Leenes, Pim Oosterhof, Bas Riksen, Mischa de Vries,Bram Groen, Thom Boerboom, Pepijn v.Sprundel, Teije Niewold


Jongens A3:

Jorn Blauwbroek, Douwe Bodewes, Sil Bosch, Yoarl Karlsz, Michiel Schultink, Laurens Siljje, Tjarda Smid, David Doornbosch, Berend Wagemakers, Sebas Brummer, Maurits Mekkelhorst, Joppe vd Kevie, Douwe Muller.


Jongens A4:

Thomas Keijzer, Hugo Brondsma, Julian v.Dijk, Koen Fehmers, Niek Frderiks, Thomas Harsevoort, Merijn Hofstra,Thomas Horlings, Ernst Nieuwenhuis, Peer Sprangers, Rudmer Staal, Luca Tunissen, Marijn de Vroedt, Olivier vd Werff, Max de Graaf, Stijn Slot.


Meisjes A1:

Sophie Tieleman, Iris de Boer, Loulou Demiray, Iris Kramer, Maaike Rixt Morshuis, Floor Patist, Serafien Bakker, Canisha v.Duyn, Jenin Glazenburg, Florien de Graaf, Merel Heijnen, Puck Plenter, Kim Smit, Eline Udo, Dani Baas 


Meisjes A2:

Lysian Schenk, Jasmijn de Klerk, Famke Winters, Floor Janssen, Iris Kok, Elisah Mennes, Vera Poelman, Sydney Niezen, Renee vd Tol, Sophie Hendriks, Anne Lotte Stuut, Mare Vennema, Sam Kuiper, Myrthe Martoredjo

Meisjes A3:

Sophia de van der Schueren, Sophie de Wilde, Lizelotte Vos, Noelle Suiveer, Sterre Vonk, Josefien Leenes, Jiska Post, Julia Kalk, Noa Boer, Vera Heikens, Anna Lena Edens, Roos vd Kamp, Juliette vd Linde, Florine de Jonge.

Meisjes A4:

Noortje Bishoen, Fleur Brons, Lotte Diebels, Antonia Droge, Laura v.Duin, Isabel Hensen, Juliette Janssens, Bente Jonkman, Ingeborg Martens, Myrthe Miesen, Sophie v.Nispen, Yasmin de Vries, Ilse Wiersma, Carine Wildeboer.


Meisjes A5:

Marloes Gomersbach, Meike Jansen , Imke Kamminga, Michella Kat, Sterre Land, Hinke v.Minnen, Roos de Vries, Fay Willemsen, Sanne de Graaf, Jasmijn Benus, Hannah Schilstra, Marit v.Os, Klarike Meilof, Mirthe Kuijpers.







Hoofdsponsor

Webshop