A 2018 D1.jpg B 2018 H18.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Jeugd

Trainingstijden en trainers Jeugd seizoen 2018-2019

9-8

Trainingstijden en trainers voor alle jeugd teams seizoen 2018-2019

De trainingstijden zijn nog wel afhankelijk van de beschikbaarheid van de trainer(s), het kan dus zijn dat er iets gewijzigd wordt!


Voor A1, B1, C1en D1 starten de trainingen vanaf maandag 20 augustus.

Voor A2, B2, C2, C3, D2, D3 starten de trainingen vanaf maandag 27 augustus

Voor de andere teams  starten de trainingen vanaf maandag 3 september



Jongens A1: trainer: Julian Steen 

maandag 19.45-21.15, woensdag 19.00-20.30, vrijdag 17.30-19.00


Jongens A2: trainer: Thomas Vasiluta

dinsdag 18.00-19.30, vrijdag 18.00-19.30


Jongens A3: trainer voor woensdag : Wout Wagemakers 

woensdag 19.00-20.00 , vrijdag 19.00-20.00


Jongens A4: trainer : NNB

vrijdag 19.00-20.00


Jongens B1: trainer: Maxim Houwink en Nick Bello

maandag 18.30-19.45 , woensdag 19.00-20.30, vrijdag 17.30-19.00


Jongens B2: trainer: Daan de Sevaux . 

dinsdag 18.00-19.30 vrijdag 19.00-20.15


Jongens B3: trainer: NNB

vrijdag 18.00-19.00


Jongens B4: trainer : NNB

vrijdag 18.00-19.00


Jongens C1: trainer:Thomas Vasiluta

maandag 17.15-18.30, woensdag 17.00-18.30 ,vrijdag 17.00-18.30


Jongens C2: trainer: Karsten Boelema

maandag 17.15-18.30, dinsdag 18.00-19.30, vrijdag 18.00-19.30


Jongens C3: trainer : Jasper Jacobs 

maandag extra training 18.30-19.30, vrijdag 16.30-17.30


Jongens C4: trainer : Bart v.Kimmenaede

maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 17.45-18.45


Jongens D1:trainer: Marc Materek, Freek vd Berg

 maandag 16.00-17.15, woensdag 16.00-17.30, vrijdag 16.30-18.00


Jongens D2: trainer: Joost Appelo

maandag 16.00-17.15, dinsdag 16.00-17.00, donderdag 16.00-17.00


Jonges D3: trainer: Jesse Dijkstra

maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 16.30-17.45


Jongens D4: trainer: Thijs Hoevers

maandag extra training 18.30-19.30, vrijdag 16.15-17.15


Meisjes A1: trainer:NNB

maandag 19.45-21.15, dinsdag 18.00-19.30, donderdag 18.30-20.00


Meisjes A2: trainer: Thomas Vasiluta

maandag 18.30-19.30, donderdag 18.00-19.30


Meisjes A3: trainer: NNB

donderdag 18.00-19.30


Meisjes A4: trainer:Evaline Janssen 

dinsdag 20.00-21.00. 


Meisjes A5: trainer: NNB

dinsdag 20.00-21.00 


Meisjes B1: trainer: Marc Renardel

maandag 18.30-19.45, dinsdag 18.00-19.30, donderdag 18.30-20.00


Meisjes B2: trainer: Daan de Sevaux

dinsdag 17.00-18.15, vrijdag 18.00-19.15


Meisjes B3: trainer: Isaura Brens 

dinsdag 17.00-18.00, donderdag 18.00-19.30


Meisjes B4: trainer : Tim Scholten

woensdag 17.30-18.30


Meisjes B5: trainer : Mare Vennema

woensdag 18.30-19.30


Meisjes B6: trainer: Noa Boer en Julia Kalk

woensdag 18.30-19.30


Meisjes C1: trainer: Ruben Kemerink 

maandag 17.15-18.30, dinsdag 18.00-19.30, donderdag 17.30-19.00


Meisjes C2: trainer : Jan Appelo 

maandag 17.15-18.30, dinsdag 17.00-18.15, vrijdag 17.00-18.00


Meisjes C3: trainer: Floor Sijtsma

maandag 18.30-19.30, vrijdag 17.00-18.00 


Meisjes C4: trainer:  Roos v.Meurs en Milou Reitsema

maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 18.00-19.00


Meisjes C5: trainer : Florien de Jonge

maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 18.00-19.00


Meisjes C6: trainer : Eva vd Borg en Noelle Suiveer

maandag extra training 18.30-19.30, donderdag 17.00-18.00


Meisjes C7: trainer : Marloes Gomersbach

maandag extra training 18.30-19.30, donderdag 17.00-18.00


Meisjes C8: trainers: Josefien Leenes en Jiska Post

maandag extra training 18.30-19.30, donderdag 17.00-18.00


Meisjes D1: trainer: Julian Steen, Marc Materek , Daan v.Geel 

maandag 16.00-17.15 , dinsdag 16.30-18.00, donderdag 16.30-18.00


Meisjes D2: trainer: Tim Scholten 

maandag 16.00-17.15, dinsdag 16.00-17.00, vrijdag 16.00-17.00


Meisjes D3: trainer: Jesse Dijkstra

maandag 16.00-17.15, vrijdag 16.15-17.15


Meisjes D4: trainer: Saar Vos en Anne Wil Vennema 

maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 16.30-17.30


Meisjes D5: trainer: Eva de Wilde 

maandag extra training 18.30-19.30, vrijdag 16.00-17.00


Meisjes D6: trainer: Anna Lam 

maandag extra training 18.30-19.30, dinsdag 16.30-17.30


Meisjes D7: trainers: Renee Klinkenberg en Sanne de Graaf 

maandag extra training 18.30-19.30, dinsdag 16.30-17.30



keepers: maandag 18.30-19.30    trainer: nnb


Hoofdsponsor

Webshop