Trainingstijden en trainers Jeugd seizoen 2018-2019
9-8Trainingstijden en trainers voor alle jeugd teams seizoen 2018-2019
De trainingstijden zijn nog wel afhankelijk van de beschikbaarheid van de trainer(s), het kan dus zijn dat er iets gewijzigd wordt!
Voor A1, B1, C1en D1 starten de trainingen vanaf maandag 20 augustus.
Voor A2, B2, C2, C3, D2, D3 starten de trainingen vanaf maandag 27 augustus
Voor de andere teams starten de trainingen vanaf maandag 3 september
Jongens A1: trainer: Julian Steen
maandag 19.45-21.15, woensdag 19.00-20.30, vrijdag 17.30-19.00
Jongens A2: trainer: Thomas Vasiluta
dinsdag 18.00-19.30, vrijdag 18.00-19.30
Jongens A3: trainer voor woensdag : Wout Wagemakers
woensdag 19.00-20.00 , vrijdag 19.00-20.00
Jongens A4: trainer : NNB
vrijdag 19.00-20.00
Jongens B1: trainer: Maxim Houwink en Nick Bello
maandag 18.30-19.45 , woensdag 19.00-20.30, vrijdag 17.30-19.00
Jongens B2: trainer: Daan de Sevaux .
dinsdag 18.00-19.30 vrijdag 19.00-20.15
Jongens B3: trainer: NNB
vrijdag 18.00-19.00
Jongens B4: trainer : NNB
vrijdag 18.00-19.00
Jongens C1: trainer:Thomas Vasiluta
maandag 17.15-18.30, woensdag 17.00-18.30 ,vrijdag 17.00-18.30
Jongens C2: trainer: Karsten Boelema
maandag 17.15-18.30, dinsdag 18.00-19.30, vrijdag 18.00-19.30
Jongens C3: trainer : Jasper Jacobs
maandag extra training 18.30-19.30, vrijdag 16.30-17.30
Jongens C4: trainer : Bart v.Kimmenaede
maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 17.45-18.45
Jongens D1:trainer: Marc Materek, Freek vd Berg
maandag 16.00-17.15, woensdag 16.00-17.30, vrijdag 16.30-18.00
Jongens D2: trainer: Joost Appelo
maandag 16.00-17.15, dinsdag 16.00-17.00, donderdag 16.00-17.00
Jonges D3: trainer: Jesse Dijkstra
maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 16.30-17.45
Jongens D4: trainer: Thijs Hoevers
maandag extra training 18.30-19.30, vrijdag 16.15-17.15
Meisjes A1: trainer:NNB
maandag 19.45-21.15, dinsdag 18.00-19.30, donderdag 18.30-20.00
Meisjes A2: trainer: Thomas Vasiluta
maandag 18.30-19.30, donderdag 18.00-19.30
Meisjes A3: trainer: NNB
donderdag 18.00-19.30
Meisjes A4: trainer:Evaline Janssen
dinsdag 20.00-21.00.
Meisjes A5: trainer: NNB
dinsdag 20.00-21.00
Meisjes B1: trainer: Marc Renardel
maandag 18.30-19.45, dinsdag 18.00-19.30, donderdag 18.30-20.00
Meisjes B2: trainer: Daan de Sevaux
dinsdag 17.00-18.15, vrijdag 18.00-19.15
Meisjes B3: trainer: Isaura Brens
dinsdag 17.00-18.00, donderdag 18.00-19.30
Meisjes B4: trainer : Tim Scholten
woensdag 17.30-18.30
Meisjes B5: trainer : Mare Vennema
woensdag 18.30-19.30
Meisjes B6: trainer: Noa Boer en Julia Kalk
woensdag 18.30-19.30
Meisjes C1: trainer: Ruben Kemerink
maandag 17.15-18.30, dinsdag 18.00-19.30, donderdag 17.30-19.00
Meisjes C2: trainer : Jan Appelo
maandag 17.15-18.30, dinsdag 17.00-18.15, vrijdag 17.00-18.00
Meisjes C3: trainer: Floor Sijtsma
maandag 18.30-19.30, vrijdag 17.00-18.00
Meisjes C4: trainer: Roos v.Meurs en Milou Reitsema
maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 18.00-19.00
Meisjes C5: trainer : Florien de Jonge
maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 18.00-19.00
Meisjes C6: trainer : Eva vd Borg en Noelle Suiveer
maandag extra training 18.30-19.30, donderdag 17.00-18.00
Meisjes C7: trainer : Marloes Gomersbach
maandag extra training 18.30-19.30, donderdag 17.00-18.00
Meisjes C8: trainers: Josefien Leenes en Jiska Post
maandag extra training 18.30-19.30, donderdag 17.00-18.00
Meisjes D1: trainer: Julian Steen, Marc Materek , Daan v.Geel
maandag 16.00-17.15 , dinsdag 16.30-18.00, donderdag 16.30-18.00
Meisjes D2: trainer: Tim Scholten
maandag 16.00-17.15, dinsdag 16.00-17.00, vrijdag 16.00-17.00
Meisjes D3: trainer: Jesse Dijkstra
maandag 16.00-17.15, vrijdag 16.15-17.15
Meisjes D4: trainer: Saar Vos en Anne Wil Vennema
maandag extra training 18.30-19.30, woensdag 16.30-17.30
Meisjes D5: trainer: Eva de Wilde
maandag extra training 18.30-19.30, vrijdag 16.00-17.00
Meisjes D6: trainer: Anna Lam
maandag extra training 18.30-19.30, dinsdag 16.30-17.30
Meisjes D7: trainers: Renee Klinkenberg en Sanne de Graaf
maandag extra training 18.30-19.30, dinsdag 16.30-17.30
keepers: maandag 18.30-19.30 trainer: nnb