D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18 tbv site.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Extra M6E/M8E Trainingsgroep Hoofdveld
16:00 - 17:00 JD2 Marc Materek Veld 2 - AB
16:00 - 17:00 MD2 Marc Materek Veld 2 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Angela Veeger Hoofdveld - AB
17:00 - 18:30 MD1 Hoofdveld - CD
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Veld 2 - AB
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 JC1 Daan van Geel
Thomas Herwijn
Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Thomas Herwijn Veld 1 - AB
18:30 - 19:30 JB2 Veld 2 - AB
18:30 - 19:45 MA1 Marc Materek Hoofdveld - AB
18:30 - 19:45 MB1 Marc Renardel De Lavalette Hoofdveld - CD
19:45 - 21:15 JA1 Julian Steen Hoofdveld - AB
19:45 - 21:15 JB1 Nick Bello Hoofdveld - CD
21:15 - 22:45 Dames 2 Marc Renardel De Lavalette Hoofdveld - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E Trainingsgroep Hoofdveld
16:30 - 18:00 MB2 Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 MC7 Mare Vennema Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 MD5 Marloes Gomersbach Veld 3 - CD
16:45 - 17:45 MC3 Jasmijn Pouw Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 MD1 Angela Veeger Hoofdveld - AB
17:30 - 18:30 JC2 Julian Steen Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 MA2 Thomas Vasiluta Veld 3 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Ruben Kemerink Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 Dames 1 Julian Steen
Marc Materek
Hoofdveld
18:00 - 19:30 MA1 Rob Bertram Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Marc Renardel De Lavalette Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Thomas Herwijn Veld 2 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Michiel Wagemakers Veld 3 - AB
19:00 - 20:00 MC6 Eva W.
Melanie Fehrman
Veld 3 - CD
19:30 - 21:30 Heren 1 Angela Veeger Hoofdveld
20:30 - 22:00 Dames 3 Justin Frey Veld 1 - CD
21:30 - 23:00 Heren 3 Andrew Eversden Veld 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 16:00 M8E Trainingsgroep Veld 1 - AB
14:00 - 14:15 Benjamins Hoofdveld
14:15 - 15:00 Benjamins Hoofdveld
15:15 - 16:00 JF Trainingsgroep Hoofdveld
16:00 - 16:45 MF Trainingsgroep Hoofdveld
16:00 - 17:00 JD4 Robert Jan Schultink Veld 2
16:00 - 17:00 MD2 Julian Steen Veld 1 - AB
16:00 - 17:00 MD3 Jesse Dijkstra Veld 2 - AB
16:45 - 17:30 MF Trainingsgroep Hoofdveld
16:45 - 17:00 JD2 Ocid Oosting Veld 3 - CD
16:45 - 18:00 MB6 Fleur Sinnige Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 JB3 Sander Bertram Veld 2 - AB
17:00 - 18:30 JC1 Marc Materek Veld 1 - AB
17:00 - 18:30 JC2 Julian Steen Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 MC5 Sophie de Wilde Veld 3 - CD
17:15 - 17:30 JC3 Jesse Dijkstra Veld 2 - CD
17:30 - 18:30 JB4 Karsten Boelema Veld 2 - CD
18:00 - 19:15 Heren 1 Angela Veeger Hoofdveld
18:00 - 19:15 JA2 Casper Klein Nagelvoort Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 MB5 Evaline Janssens Veld 2 - AB
19:15 - 20:45 JA1 Julian Steen Hoofdveld - AB
19:15 - 20:45 JB1 Hoofdveld - CD
20:00 - 21:30 Dames 5 Tom Schuringa Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 6 Mark Pieter Alsem Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames A Tom Schuringa Veld 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 5 Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 6 Veld 1 - AB
20:45 - 22:00 Heren 1 Angela Veeger Hoofdveld
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Hoofdveld - AB
16:00 - 17:00 M8E1 Angela Veeger Hoofdveld - CD
16:00 - 17:00 MD6 Rosan Barkema
Sarah Wierda
Veld 2 - AB
16:30 - 18:00 MD1 Angela Veeger Hoofdveld - C
16:30 - 17:30 MD4 Anne Bouwman
Roos van Meurs
Veld 3 - AB
16:30 - 17:30 MD7 Ayunda Oosting Veld 2 - CD
17:00 - 18:30 Dames 1 Julian Steen
Marc Materek
Hoofdveld
17:00 - 18:00 JD2 Ocid Oosting Veld 1 - AB
17:00 - 18:30 MB3 Isaura Brens Veld 3 - CD
17:30 - 18:30 JC2 Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 MB4 Ocid Oosting Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Rob Bertram Hoofdveld - CD
18:30 - 20:00 MB1 Marc Renardel De Lavalette Hoofdveld - AB
19:00 - 20:00 MA3 Veld 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Andrew Eversden Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 4 Veld 2 - AB
20:15 - 21:30 Dames 1 Julian Steen
Marc Materek
Hoofdveld
20:30 - 22:00 Heren 2 Veld 1 - CD
21:30 - 23:00 Veteranen A Hoofdveld
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E Trainingsgroep Hoofdveld
16:00 - 17:00 MD3 Veld 3 - CD
16:15 - 17:15 JD3 Jasper Jacobs Veld 2 - CD
16:30 - 18:00 MC2 Ruben Kemerink Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 MC4 Tim Scholten Veld 3 - AB
16:30 - 17:30 MD2 Julian Steen Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 JD1 Angela Veeger
Daan de Sévaux
Hoofdveld - AB
17:30 - 19:00 JA1 Julian Steen Hoofdveld - CD
17:30 - 18:45 MA2 Thomas Vasiluta Veld 3 - AB
17:30 - 18:45 MB2 Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Thomas Herwijn Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 JB1 Nick Bello Hoofdveld - AB
18:15 - 19:15 MA2 Thomas Vasiluta Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Julian Steen
Marc Materek
Hoofdveld
19:00 - 20:30 JA2 Veld 1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 3 Jan Appelo Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Angela Veeger Hoofdveld

Hoofdsponsor

Webshop