D1 17-18 versie website 1-3.jpg H1 17-18.jpg Jeugdactiefoto GHHC.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0949 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A5367-l.jpg _B9A5458-l.jpg _B9A6196-l.jpg _B9A6212-l.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Meisjes A
MA1 - GHBS MA1
12:30
Uit
MA3 - GHBS MA6
14:15
Thuis
Fluiten: Dames 6
MA4 - Dash MA2
17:15
Thuis
Fluiten: Dames 5
MA2 - GHBS MA7
17:45
Uit
Meisjes B
MB1 - Steenwijk MB1
12:30
Thuis
Fluiten: Heren 5
MB3 - HHC Quick Stick MB2
14:15
Uit
MB2 - Hockeyclub Emmen MB1
15:45
Thuis
Fluiten: Dames 2
MB5 - Assen MB3
15:45
Uit
MB4 - HC Winsum MB1
17:15
Thuis
Fluiten: Mart van Geel en Max Kunze
MB6 - Hondsrug MB1
17:15
Thuis
Fluiten: Jan Leenes en Mischa de Vries
Meisjes C
MC1 - Westerkwartier MC1
11:45
Uit
MC6 - Dash MC3
12:15
Uit
MC2 - Hockeyclub Emmen MC1
13:30
Uit
MC5 - Dash MC4
13:45
Uit
MC3 - Hondsrug MC1
15:45
Thuis
Fluiten: MB1
MC4 - Dash MC2
15:45
Thuis
Fluiten: MA3
MC7 - Daring MC2
17:30
Thuis
Fluiten: Tjarda Smid en Sil Bosch
Meisjes D
MD3 - Leeuwarden MD2
10:30
Thuis
Fluiten: JB2
MD5 - Assen MD5
10:30
Uit
MD1 - Assen MD1
10:45
Uit
MD2 - Leeuwarden MD3
11:00
Thuis
Fluiten: MB1
MD6 - Steenwijk MD1
12:15
Thuis
Fluiten: Julius Witwerts en Yoari Karelsz
MD4 - GHBS MD3
12:30
Thuis
Fluiten: MA3
MD7 - Sneeker Mixed Hockey Club MD3
14:15
Uit
Meisjes E
M8E4 - GHBS M8E3
08:45
Uit
M6E1 - Groningen ME4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - Groningen ME3
09:00
Uit
M6E3 - Groningen ME2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E4 - Groningen ME1
09:00
Uit
M8E1 - Westerkwartier M8E1
09:00
Uit
M8E2 - Graspieprs M8E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - Assen M8E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E5 - Daring ME1
10:00
Uit
Meisjes F
MF2 - Assen MF1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF6 - GHBS MF1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Assen MF2
09:15
Uit
MF5 - Dash MF1
09:30
Uit
MF1 - Groningen MF4
09:45
Uit
MF4 - Groningen MF1
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA1 - Roden JA1
14:15
Uit
JA2 - Graspieprs JA1
14:15
Thuis
Fluiten: Heren 2
JA3 - Leeuwarden JA2
15:45
Thuis
Fluiten: Heren 3
Jongens B
JB2 - Assen JB1
12:15
Thuis
Fluiten: Veteranen C
JB3 - HC Eelde JB1
12:30
Uit
JB1 - Leeuwarden JB1
14:15
Thuis
Fluiten: Heren 6
JB4 - Westerkwartier JB2
17:45
Uit
Jongens C
JC1 - HC Eelde JC1
10:30
Thuis
Fluiten: Veteranen A
JC2 - Dash JC1
12:00
Uit
JC3 - MHC Lemmer JC1
13:15
Uit
Jongens D
JD1 - Assen JD1
12:30
Uit
JD2 - Steenwijk JD1
14:15
Thuis
Fluiten: JB2
Jongens E
J6E1 - Groningen JE3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - GHBS JE2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E3 - Groningen JE1
09:00
Uit
J8E1 - Groningen J8E2
09:00
Uit
J8E2 - Groningen J8E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E3 - Hoogeveen J8E1
10:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - Dash MIX F1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Groningen JF3
09:45
Uit
JF3 - Groningen JF2
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Webshop