A 2018 D1.jpg B 2018 H18.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Extra J6E/J8E Trainingsgroep Veld 2
16:00 - 18:30 Extra B, C en D Trainingsgroep Hoofdveld
16:00 - 17:00 Extra M6E/M8E Trainingsgroep Veld 3
17:00 - 18:00 J8E1 Angela Veeger Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Angela Veeger Veld 2 - CD
18:15 - 19:15 Extra B, C en D Trainingsgroep Veld 2
18:15 - 19:15 Extra B, C en D Trainingsgroep Veld 3
18:15 - 19:30 JB2 Veld 1 - CD
18:30 - 19:30 Keepers Trainingsgroep Veld 1 - AB
18:30 - 19:45 JB1 Lex Woldring Hoofdveld - AB
18:30 - 19:45 MB1 Daan de Sévaux Hoofdveld - CD
19:45 - 21:15 JA1 Angela Veeger Hoofdveld - CD
19:45 - 21:15 MA1 Hoofdveld - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E Trainingsgroep Veld 1
16:30 - 18:00 Dames 1 Julian Steen Hoofdveld
16:30 - 17:30 MD2 Tim Scholten Veld 2 - AB
16:45 - 17:45 MC2 Bram Scholte Veld 3 - AB
16:45 - 17:45 MC6 Stefan Ransdorp Veld 3 - CD
17:00 - 18:30 JD2 Jesse Dijkstra Veld 1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Veld 1 - AB
17:45 - 19:15 JC2 Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 JA1 Angela Veeger Hoofdveld - AB
18:00 - 19:30 JA2 Wout Wagemakers Veld 3 - CD
18:00 - 19:30 JB1 Lex Woldring Hoofdveld - CD
18:00 - 19:00 MC4 Eva van der Borg Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 JB2 Veld 1 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Owen Mcelhinney Veld 1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 Wouter Willems Hoofdveld
19:30 - 21:00 MA2 Wout Wagemakers Veld 3 - AB
19:30 - 21:00 MA3 Wout Wagemakers Veld 3 - CD
19:45 - 21:15 Dames 2 Rob Bertram Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Ouderhockey Veld 2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:15 - 14:00 Benjamins Angela Veeger Hoofdveld
14:00 - 14:45 Benjamins Angela Veeger Hoofdveld
15:00 - 15:45 JF Trainingsgroep Hoofdveld
15:30 - 16:30 MD5 Michiel Meurs Veld 3 - AB
15:45 - 16:30 MF Trainingsgroep Hoofdveld - AB
16:00 - 17:30 JD1 Hoofdveld - CD
16:30 - 17:30 M6E Trainingsgroep Hoofdveld - AB
16:30 - 17:30 MC5 Wietske van Elsdingen Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 JD3 Martijn Fock Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 JC1 Julian Steen Hoofdveld - AB
17:30 - 19:00 MB1 Daan de Sévaux Hoofdveld - CD
17:30 - 18:30 MB6 Veld 3 - CD
17:30 - 18:30 MB7 Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 JC3 Jurrian Kosters Veld 2 - AB
18:00 - 19:00 JC4 Max Postema Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Ruben Kemerink Veld 1 - CD
18:30 - 19:30 MA4 Annechien Koert Veld 1 - AB
18:30 - 19:30 MA5 Michiel Meurs Veld 3 - CD
18:30 - 19:30 MB3 Wietske van Elsdingen Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Hoofdveld - CD
19:00 - 20:30 MB1 Daan de Sévaux Hoofdveld - AB
19:30 - 21:00 Dames A Veld 1 - AB
19:30 - 20:30 JA3 Michiel Meurs Veld 3 - CD
19:30 - 20:30 JB3 Michiel Meurs
Wietske van Elsdingen
Veld 3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Mark Pieter Alsem Veld 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 4 Hoofdveld - AB
20:30 - 22:30 Veteranen A Hoofdveld - CD
20:30 - 22:30 Veteranen C Hoofdveld - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Angela Veeger Hoofdveld - A
16:00 - 17:00 M8E1 Angela Veeger Hoofdveld - B
16:00 - 17:30 MD1 Julian Steen Hoofdveld - CD
16:30 - 18:00 MC1 Ruben Kemerink Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 MC6 Marloes Gomersbach Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 MD4 Sam-Lotte Reitsema Veld 3 - AB
16:30 - 17:30 MD5 Monique Deisz Veld 3 - CD
16:30 - 17:30 MD6 Thirza van Weissenbruch Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 MC1 Ruben Kemerink Hoofdveld - AB
17:30 - 19:00 JC2 Veld 3 - CD
17:30 - 18:30 MB3 Florien de Jonge Veld 3 - AB
17:30 - 18:30 MC7 Marloes Gomersbach Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 Heren 1 Wouter Willems Hoofdveld
18:00 - 19:30 MA1 Veld 1 - AB
18:30 - 19:45 MA2 Veld 2 - AB
18:30 - 19:45 MA3 Veld 2 - CD
18:30 - 19:30 MB5 Florien de Jonge Veld 3 - AB
19:30 - 21:30 Dames 1 Julian Steen Hoofdveld
19:30 - 20:45 MB2 Ruben Kemerink Veld 1 - AB
19:30 - 20:30 MB4 Florien de Jonge Veld 3 - AB
19:30 - 20:30 MB8 Robert Jan Schultink Veld 3 - CD
19:45 - 21:15 Dames 2 Rob Bertram Veld 1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 Veld 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 3 Veld 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 J8E2 Angela Veeger Veld 1 - A
15:30 - 16:30 M8E2 Angela Veeger Veld 1 - B
15:30 - 16:30 M8E3 Angela Veeger Veld 1 - CD
16:00 - 17:30 JC1 Julian Steen Hoofdveld - CD
16:00 - 17:30 JD1 Joost Appelo Hoofdveld - AB
16:15 - 17:15 MC2 Bram Scholte Veld 3 - CD
16:15 - 17:15 MD2 Tim Scholten Veld 2 - CD
16:15 - 17:15 MD3 Isabelle van Wieringen Veld 2 - AB
16:30 - 17:30 M8E4 Angela Veeger Veld 1 - AB
16:30 - 17:30 M8E5 Angela Veeger Veld 1 - CD
16:30 - 17:30 MC5 Anna Lam Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 JA1 Angela Veeger Hoofdveld - A
17:30 - 19:00 JA1 Angela Veeger Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 JB1 Lex Woldring Veld 1 - B
17:30 - 19:00 JB1 Lex Woldring Hoofdveld - B
17:30 - 19:30 JB3 Egor Edens Veld 3 - AB
17:30 - 18:30 JD2 Jesse Dijkstra Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 MB1 Daan de Sévaux Hoofdveld - CD
17:30 - 19:00 MB1 Daan de Sévaux Veld 1 - A
18:30 - 19:45 JA2 Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Julian Steen Hoofdveld
19:15 - 20:15 MB6 Bram Scholte Veld 3 - AB
19:15 - 20:15 MC3 Jasper Jacobs Veld 1 - CD
20:30 - 22:15 Heren 1 Wouter Willems Hoofdveld

Hoofdsponsor

Evenementen

Zondag 22 september - Super Sunday 


Webshop