Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg GHHC Groningen - Dames 1 2020-2021.jpeg Strafcorner-header.jpg Teamfoto GHHC H1 2020 2021 header.jpg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Meisjes A
MA3 - Leeuwarden MA3
14:30
Thuis
Fluiten: Sterre Vonk en Jiska Post
MA5 - Sneeker Mixed Hockey Club MA3
16:00
Uit
MA6 - Hoogeveen MA2
16:15
Thuis
Fluiten: Juliëtte Janssens en Sophie van Assen
MA4 - HC Eelde MA1
16:30
Uit
Meisjes B
MB6 - JHC-Stix MB1
14:00
Uit
MB2 - Westerkwartier MB1
14:15
Uit
MB5 - Dash MB2
14:30
Thuis
Fluiten: Mara Portman en Luna Huisken
MB4 - Sneeker Mixed Hockey Club MB3
16:15
Thuis
Fluiten: Doris Kuiper en Floor van Kimmenaede
MB3 - Roden MB2
17:30
Uit
MB7 - Winschoten (Winschoten) MB1
17:30
Thuis
Fluiten: Meike van Diepen en Hannah Venemans
Meisjes C
MC6 - Assen MC4
10:30
Uit
MC3 - Dash MC1
11:00
Thuis
Fluiten: Vera Dekkers en Floor Vissinga
MC1 - GHBS MC1
12:20
Uit
MC4 - HC Eelde MC3
13:00
Uit
MC2 - Harlinger Mixed Hockey Club MC1
15:45
Thuis
Fluiten: Derk Bronts en Freek Venema
MC5 - Roden MC1
15:45
Thuis
Fluiten: Niels Maring en Foeke van Minnen
Meisjes D
MD3 - GHBS MD2
08:30
Uit
MD1 - HHC Quick Stick MD1
10:30
Thuis
Fluiten: CS+
MD2 - Assen MD1
10:30
Uit
MD7 - Eemsmond MD1
10:30
Uit
MD6 - Graspieprs MD2
10:45
Uit
MD4 - Daring MD1
11:00
Uit
MD5 - Hoogeveen MD1
14:00
Thuis
Fluiten: Isabelle Boers en Laura Westra
Meisjes E
M8E3 - GHBS M8E4
08:30
Uit
M8E2 - Bedum M8E1
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 - Assen M8E1
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E3 - Roden M6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E5 - HC Eelde M6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E1 - HC Eelde M8E1
09:00
Uit
M6E1 - Dash M6E1
09:15
Uit
M6E4 - GHBS M6E1
09:30
Uit
M6E7 - Westerkwartier M6E1
09:30
Uit
M6E2 - Leeuwarden M6E1
10:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
MF4 - HC Eelde MF2
08:30
Uit
MF2 - GHBS MF1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Eemsmond MF1
09:15
Uit
MF5 - Winschoten (Winschoten) MF1MIX
09:30
Uit
MF1 - Assen MF1MIX
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA3 - Daring JA1MIX
13:00
Uit
JA2 - GHBS JA1
14:00
Thuis
Fluiten: Noël de Sévaux en Mark Kwant
Jongens B
JB3 - Assen JB2
14:00
Uit
Jongens C
JC4 - Winschoten (Winschoten) JC1
11:00
Uit
JC1 - Assen JC1
12:15
Thuis
Fluiten: Egor Edens en Freek van den Berg
JC2 - GHBS JC2
12:15
Thuis
Fluiten: Henk van der Weide en Niels Faber
JC3 - Sneeker Mixed Hockey Club JC1
12:45
Thuis
Fluiten: Marit Soppe en Maria Jose Geuken Smit
Jongens D
JD4 - Dash JD1MIX
09:00
Uit
JD2 - HC Eelde JD1
10:30
Thuis
Fluiten: Hedwig van Santen de Hoog en Daphne Hufenbach
JD3 - Sneeker Mixed Hockey Club JD1
12:45
Thuis
Fluiten: Hadewych van Baarsen en Juliette Verbunt
Jongens E
J8E1 - GHBS J8E1
08:30
Uit
J6E1 - HC Eelde J6E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E3 - GHBS J6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Roden J6E1
09:45
Uit
Jongens F
JF1 - Groningen JF2
09:00
Uit
JF2 - Groningen JF1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus
  • 23 augustus - start trainingen alle teams

September




Webshop