Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg GHHC Groningen - Dames 1 2020-2021.jpeg Strafcorner-header.jpg Teamfoto GHHC H1 2020 2021 header.jpg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Meisjes A
MA4 - Oefenwedstrijd JB3
12:15
Thuis
Fluiten: Willemijn Gomersbach en Rob Gomersbach
MA2 - Oefenwedstrijd MB5
14:00
Thuis
Fluiten: Ids Jansen en Kari-Anne Swart
MA5 - Oefenwedstrijd MB7
14:00
Uit
MA3 - Oefenwedstrijd MB3
15:45
Uit
Meisjes B
MB5 - Oefenwedstrijd MA2
14:00
Uit
MB7 - Oefenwedstrijd MA5
14:00
Thuis
Fluiten: Rianne Heeres en Kiki Slangen
MB3 - Oefenwedstrijd MA3
15:45
Thuis
Fluiten: Kari-Anne Swart en Meike de Jong
MB6 - Oefenwedstrijd MB8
15:45
Thuis
Fluiten: MA2
MB8 - Oefenwedstrijd MB6
15:45
Uit
Meisjes D
MD3 - Oefenwedstrijd MD5
10:30
Thuis
Fluiten: Marja Pieters en Suuz van Wijk
MD5 - Oefenwedstrijd MD3
10:30
Uit
MD4 - Oefenwedstrijd MD6
12:15
Uit
MD6 - Oefenwedstrijd MD4
12:15
Thuis
Fluiten: Floor Vissinga en Bente Snijder
Meisjes E
M6E1 - Oefenwedstrijd M6E4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - Oefenwedstrijd M6E5
09:00
Uit
M6E4 - Oefenwedstrijd M6E1
09:00
Uit
M6E5 - Oefenwedstrijd M6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E1 - Oefenwedstrijd J8E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Oefenwedstrijd J8E3
09:00
Uit
M8E3 - Oefenwedstrijd M8E4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 - Oefenwedstrijd M8E3
09:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Oefenwedstrijd MF2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - Oefenwedstrijd MF1
09:00
Uit
MF3 - Oefenwedstrijd JF1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF4 - Oefenwedstrijd MF5
09:00
Uit
MF5 - Oefenwedstrijd MF4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA2 - Oefenwedstrijd JA3
16:30
Thuis
Fluiten: Leon Fock en Robert Jan Schultink
JA3 - Oefenwedstrijd JA2
16:30
Uit
Jongens B
JB3 - Oefenwedstrijd MA4
12:15
Uit
Jongens D
JD3 - Oefenwedstrijd J8E1
10:30
Thuis
Fluiten: Ayunda Oosting en Luca Thunnissen
Jongens E
J6E1 - Oefenwedstrijd J6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Oefenwedstrijd J6E1
09:00
Uit
J8E2 - Oefenwedstrijd M8E1
09:00
Uit
J8E3 - Oefenwedstrijd M8E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E1 - Oefenwedstrijd JD3
10:30
Uit
Jongens F
JF1 - Oefenwedstrijd MF3
09:00
Uit
JF2 - Oefenwedstrijd JF3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF3 - Oefenwedstrijd JF2
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus

September

  • 28 september - ALV




Webshop