Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg GHHC Groningen - Dames 1 2020-2021.jpeg Strafcorner-header.jpg Teamfoto GHHC H1 2020 2021 header.jpg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Overig
Funkey 5 - Reservering
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF6 - Oefenwedstrijd MF7
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF7 - Oefenwedstrijd MF6
09:00
Uit
MF10 - Oefenwedstrijd MF6
09:20
Uit
MF6 - Oefenwedstrijd MF10
09:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF10 - Oefenwedstrijd MF7
09:40
Uit
MF7 - Oefenwedstrijd MF10
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF4 - Oefenwedstrijd JF5
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF5 - Oefenwedstrijd JF4
09:45
Uit
MF8 - Oefenwedstrijd MF9
09:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF9 - Oefenwedstrijd MF8
09:50
Uit
Meisjes A
MA1 - Oefenwedstrijd JB1
12:15
Thuis
Fluiten: Mark Kwant en Henk van der Weide
MA4 - Oefenwedstrijd JB3
14:30
Uit
MA5 - Oefenwedstrijd MB3
16:15
Thuis
Fluiten: Maud ten Have en Kiki Slangen
MA3 - Oefenwedstrijd JA3
17:30
Uit
Meisjes B
MB5 - Oefenwedstrijd MC1
12:15
Uit
MB8 - Oefenwedstrijd JC3
12:45
Uit
MB1 - Oefenwedstrijd JB2
14:00
Uit
MB2 - Oefenwedstrijd JC1
14:00
Uit
MB4 - Oefenwedstrijd MC2
15:45
Uit
MB3 - Oefenwedstrijd MA5
16:15
Uit
MB7 - Oefenwedstrijd MC3
16:15
Thuis
Fluiten: Hedwig Bolhuis en Rosaly Gonzalez
MB6 - Oefenwedstrijd JC2
17:30
Uit
Meisjes C
MC4 - Oefenwedstrijd JD2
10:30
Uit
MC5 - Oefenwedstrijd MD2
11:00
Uit
MC1 - Oefenwedstrijd MB5
12:15
Thuis
Fluiten: Ids Jansen en Daya Oosting
MC2 - Oefenwedstrijd MB4
15:45
Thuis
Fluiten: Luca Thunnissen en Ayunda Oosting
MC3 - Oefenwedstrijd MB7
16:15
Uit
Meisjes D
MD3 - Oefenwedstrijd M8E1
10:30
Thuis
Fluiten: Charlotte Idema en Renske Morshuis
MD2 - Oefenwedstrijd MC5
11:00
Thuis
Fluiten: Minke Stoker en Thirza van Weissenbruch
MD3 - Oefenwedstrijd MD4
11:05
Thuis
Fluiten: Charlot Jacobs en Renske Morshuis
MD4 - Oefenwedstrijd MD3
11:05
Uit
MD4 - Oefenwedstrijd M8E1
11:40
Uit
MD5 - Oefenwedstrijd MD6
12:45
Thuis
Fluiten: Thijs Ott en Bart Zwart
MD6 - Oefenwedstrijd MD5
12:45
Uit
Meisjes E
M6E1 - Oefenwedstrijd M6E5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E3 - Oefenwedstrijd J6E1
09:00
Uit
M6E4 - Oefenwedstrijd J6E2
09:00
Uit
M6E5 - Oefenwedstrijd M6E1
09:00
Uit
M8E2 - Oefenwedstrijd J8E3
09:00
Uit
M8E4 - Oefenwedstrijd J8E2
09:00
Uit
M6E2 - Oefenwedstrijd J6E2
09:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - Oefenwedstrijd J8E3
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - Oefenwedstrijd M6E4
09:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E4 - Oefenwedstrijd M6E2
09:50
Uit
M8E2 - Oefenwedstrijd M8E3
10:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - Oefenwedstrijd M8E2
10:00
Uit
M8E1 - Oefenwedstrijd MD3
10:30
Uit
M8E1 - Oefenwedstrijd MD4
11:40
Thuis
Fluiten: Charlot Jacobs en Charlotte Idema
Meisjes F
MF4 - Oefenwedstrijd MF5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF5 - Oefenwedstrijd MF4
09:00
Uit
MF3 - Oefenwedstrijd MF4
09:20
Uit
MF4 - Oefenwedstrijd MF3
09:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Oefenwedstrijd MF5
09:40
Uit
MF5 - Oefenwedstrijd MF3
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF1 - Oefenwedstrijd MF2
09:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - Oefenwedstrijd MF1
09:50
Uit
Jongens A
JA3 - Oefenwedstrijd MA3
17:30
Thuis
Fluiten: Rianne Heeres en Wouter Kalk
Jongens B
JB1 - Oefenwedstrijd MA1
12:15
Uit
JB2 - Oefenwedstrijd MB1
14:00
Thuis
Fluiten: Siebren de van der Schueren en Dieuwke Reitsma
JB3 - Oefenwedstrijd MA4
14:30
Thuis
Fluiten: Willemijn Gomersbach en Rob Gomersbach
Jongens C
JC3 - Oefenwedstrijd MB8
12:45
Thuis
Fluiten: Anne-Wil Vennema en Florine van Linde
JC1 - Oefenwedstrijd MB2
14:00
Thuis
Fluiten: Luca Thunnissen en Kari-Anne Swart
JC2 - Oefenwedstrijd MB6
17:30
Thuis
Fluiten: Thijmen van Sprundel en Marthijn Bollema
Jongens D
JD1 - Oefenwedstrijd J8E1
10:30
Thuis
Fluiten: Overig
JD2 - Oefenwedstrijd MC4
10:30
Thuis
Fluiten: Joost Brontsema en Ewout de Graaff
Jongens E
J6E1 - Oefenwedstrijd M6E3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Oefenwedstrijd M6E4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 - Oefenwedstrijd M8E4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E3 - Oefenwedstrijd M8E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Oefenwedstrijd M6E2
09:25
Uit
J8E3 - Oefenwedstrijd M8E3
09:30
Uit
J8E1 - Oefenwedstrijd JD1
10:30
Uit
Jongens F
JF1 - Oefenwedstrijd JF2
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Oefenwedstrijd JF1
09:45
Uit
JF1 - Oefenwedstrijd JF3
10:05
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF3 - Oefenwedstrijd JF1
10:05
Uit
JF2 - Oefenwedstrijd JF3
10:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF3 - Oefenwedstrijd JF2
10:25
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus

September

  • 28 september - ALV




Webshop