D1 1920-1.jpg _2XS9109_BUDDIES H1 EN D1 ©EB2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Bijzondere leden

ereleden
Jaar Naam
2016  Tuude Perdok 
2009  Angela Veeger 
2005  Gé Prince 
1998  Lucas van Dijk 
1993  Geert Bakker 
1973  Ko Pfeiffer 
1973  C. Harkema 
leden van verdienste
Jaar Naam
2019  Stephanie Klok-Dohmen 
2018  Martin Robaard 
2018  Marianne Stuut 
2018  Jan Janssens 
2017  Leon Fock 
2013  Casper van Yperen 
2012  Rolien van den Belt 
2011  Tim van Yperen 
2008  Henk ten Cate Hoedemaker 
2008  Lex Reitsma 
2003  Klaas Weide 
2003  Femmeke Weide 
2003  Jan Willem Beijnes 
2002  Colien van der Velde-Van Zijp 
2000  Wilfred Alsem 
1999  Petra Willemse - van voorst van Beest 
1998  Han van Dijk 
1997  Sjoerd Swart 
1997  Lien Emmen-van Os 
1996  Ingeborg Speelman 
1996  Els Pepping-van Zuylen 
1994  Marja de Bruin 
1994  Gischa van Kasteele-De Haak 
1992  Margreet Sprenger-van Zanten 
1991  Henk Broekema 
1990  Lien Veen-witteveen 
1987  Egbert Nieboer 
1986  Ernst van Bruggen 
1986  Riet de Graaf-Schmitz 
1985  Noor Slijper-Zonnenberg 
1985  Jan Kleinjan 
1985  Rob Hinloopen 
1983  Adri Wierda 
1983  Willem-Jan De Graaf 
1977  Th.F. Amerschot 
1977  Daan Keur 
1975  Th.J. Straatman 
1973  A.E. Hooyenga 
1973  Etty Straatman-Steegmans 
  Pieter Bouma 
Vrijwilligers van het jaar
Jaar Naam
2019  Simone Kops Hagedoorn 
2018  Marcel van der Valk 
2017  Jasja Holtman 
2017  Hedi Koning 
2016  Tom Schuringa 
2015  Ellen Kroon 
2014  Marianne Stuut 
2013  Piet Schoonbeek 
2012  Rolien van den Belt 
2011  Jeroen van Dongen 

Hoofdsponsor

Evenementen




Donderdag 14 November - Bekerwedstrijd GHHC D1 - SCHC D1


Woensdag 27 November - Sinterklaas bij GHHC 



Vrijdag 13 December - Kerstdiner D1 en H1

Vrijdag 10 Januari - Nieuwjaarsreceptie GHHC 

Webshop