D1 1920-1.jpg _2XS9109_BUDDIES H1 EN D1 ©EB2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Joost Appelo
Anselm Bakker
Eyzo Bakker
Freek van den Berg
Fokke Fennema
Wybe Fennema
Mart van Geel
Tristan Groen
Yves Hartman
Victor Idema
Mats Kaas
Gwenael Laot
Owen Mcelhinney
Conrad Rothfos
Ward Schreuders
Daan de Sévaux
Florian Stubbe
Tim Tieleman

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Arjen de Ruijter
Trainer/Coach Wouter Willems

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 14:45
Ede H1 Phoenix H1
Gooische H1 Upward H1
Groningen H1 Zwart-Wit H1
IJsseloever H1 Union H1
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H1 11 23 7 2 2
2 Leiden H1 11 23 7 2 2
3 Upward H1 11 23 7 2 2
4 Phoenix H1 11 23 7 2 2
5 Ede H1 11 19 5 4 2
6 IJsseloever H1 11 17 5 2 4
7 Gooische H1 11 15 4 3 4
8 Berkel-Rodenrijs H1 11 12 3 3 5
9 Berkel-Enschot H1 11 10 2 4 5
10 Hattem H1 11 6 1 3 7
11 Union H1 11 6 1 3 7
12 Groningen H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis
15 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit
22 mrt Union H1 n.n.b thuis
29 mrt Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
5 apr HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
19 apr Gooische Hockey Club H1 n.n.b uit
26 apr Berkel Enschot H1 n.n.b uit
3 mei LOHC H1 n.n.b thuis
10 mei MHC EDE H1 n.n.b uit
17 mei SV Phoenix H1 n.n.b thuis
24 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Gooische H1 5-1
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Gooische H1 Union H1 3-1
Groningen H1 Upward H1 1-2
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2
Upward H1 Leiden H1 6-5
Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3
Union H1 Groningen H1 1-1
Hattem H1 Gooische H1 3-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2
Leiden H1 Union H1 3-0
Ede H1 Upward H1 2-2
Groningen H1 Hattem H1 7-3
Gooische H1 IJsseloever H1 1-1
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Union H1 Ede H1 3-5
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Phoenix H1 4-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-0
Hattem H1 Leiden H1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Ede H1 Hattem H1 3-2
Leiden H1 IJsseloever H1 2-1
Phoenix H1 Union H1 1-0
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6
Groningen H1 Gooische H1 2-7
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
IJsseloever H1 Ede H1 2-3
Hattem H1 Phoenix H1 2-1
Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
Gooische H1 Leiden H1 2-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Ede H1 Gooische H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4
Zwart-Wit H1 Union H1 3-2
Leiden H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4
Groningen H1 Ede H1 1-3
Gooische H1 Phoenix H1 2-3
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3
Union H1 Upward H1 1-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1
Ede H1 Leiden H1 3-2
Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3
Upward H1 Hattem H1 1-0
Phoenix H1 Groningen H1 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Upward H1 IJsseloever H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-2
Leiden H1 Phoenix H1 1-1
Hattem H1 Union H1 1-1
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
Gooische H1 Zwart-Wit H1 1-4

Hoofdsponsor

Evenementen



Vrijdag 28 februari - Themafeest Golddiggers en Sugardaddy's

Zondag 8 maart - ABN AMRO Super Sunday en huldiging zaalkampioenen

Zondag 22 maart - Super Sunday 

Zondag 29 maart - Zomertijd 

Vrijdag 3 april - Pubquiz

Zondag 5 april - Super Sunday 

Zaterdag 29 april - Super Jeugd Hockeydag 

Zondag 3 mei - Super Sunday 

Zondag 17 mei - Super Sunday 



Webshop