A 2018 D1.jpg B 2018 H18.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Joost Appelo
Anselm Bakker
Eyzo Bakker
Freek van den Berg
Fokke Fennema
Wybe Fennema
Mart van Geel
Tristan Groen
Yves Hartman
Victor Idema
Mats Kaas
Gwenael Laot
Owen Mcelhinney
Conrad Rothfos
Ward Schreuders
Daan de Sévaux
Florian Stubbe
Tim Tieleman

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Arjen de Ruijter
Trainer/Coach Wouter Willems

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 14:45
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Gooische H1 Union H1 14:45
Groningen H1 Upward H1 14:45
IJsseloever H1 Hattem H1 14:45
Leiden H1 Zwart-Wit H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H1 1 3 1 0 0
2 Upward H1 1 3 1 0 0
3 IJsseloever H1 1 3 1 0 0
4 Leiden H1 1 3 1 0 0
5 Phoenix H1 1 3 1 0 0
6 Berkel-Enschot H1 1 1 0 1 0
7 Hattem H1 1 1 0 1 0
8 Berkel-Rodenrijs H1 1 0 0 0 1
9 Union H1 1 0 0 0 1
10 Ede H1 1 0 0 0 1
11 Gooische H1 1 0 0 0 1
12 Groningen H1 1 0 0 0 1

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 thuis - Hoofdveld
29 sep Union H1 14:45 uit
6 okt Hattemse M.H.C. H1 14:45 thuis - Hoofdveld
13 okt HC IJsseloever H1 n.n.b uit
20 okt Gooische Hockey Club H1 14:45 thuis - Hoofdveld
27 okt Berkel Enschot H1 14:45 thuis - Hoofdveld
3 nov LOHC H1 n.n.b uit
10 nov MHC EDE H1 n.n.b thuis - Hoofdveld
17 nov SV Phoenix H1 n.n.b uit
24 nov Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
8 mrt ZwartWit H1 n.n.b thuis
15 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b uit
22 mrt Union H1 n.n.b thuis
29 mrt Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
5 apr HC IJsseloever H1 n.n.b thuis
19 apr Gooische Hockey Club H1 n.n.b uit
26 apr Berkel Enschot H1 n.n.b uit
3 mei LOHC H1 n.n.b thuis
10 mei MHC EDE H1 n.n.b uit
17 mei SV Phoenix H1 n.n.b thuis
24 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Gooische H1 5-1
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1

Hoofdsponsor

Evenementen

Zondag 22 september - Super Sunday 


Webshop