A 2018 D1.jpg B 2018 H18.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Jeugd

Uitnodigingen voor de selecties van Jongens A,B,C,D voor seizoen 2019-2020

10-5 Hieronder staan de uitnodigingen voor de jongens A,B,C en D.
Sta je er niet bij en wil je weten waarom of wil je toch graag mee doen neem dan zelf contact op via mail met de co√∂rdinator van de jongenslijn Sonja Scholten: [email protected]

Jongens A

Kroon

Ties

Metzlar

Daniel

Pruijt

Balder

Ruijter, de

Ties

Scholten

Tim

Boerboom

Thom

Groen

Bram

Jacobs

Jasper  keeper

Niewold

Teije

Sprundel, van 

Pepijn

Brouwer

Jelle

Dijk, van

Justus

Doornbosch

Henk-jan  keeper

Hakker

Daniel

Hoekstra

Brent

Hoevers

Thijs

Idema

Wessel

Kimmenaede, van 

Joost

Lutgert

Niels

Scholte 

Bram

Silje

Niels

Edens 

Egor

Fock

Jeroen

Vries

Olivier

Vries, de 

Joep



Ganzeveld

Floris

vd Kevie

Joppe

Mekkelholt

Maurits

Muller

Douwe

de Boer

Floris Jan

Kok

Rolf

Schultink

Robert Jan

Toxopeus

Luuc

Weissenbruch

Christiaan


Jongens B

Albronda

Viktor

Plaat

Thomas

Schepman

Friso

Bollema

Mathijs

Bronts

Bas

Eijk, van der

Nick

Maring

Niels

Minnen, van 

Foeke

Nieuwenhuis

Tijn

Postema

Max

Sprundel, van

Thijmen

Sterkenburg

Bouwe  keeper

Verstappen

Joris

Voet, van der

Roemer

Volder, de 

Jorrit

Kroon

Koen  keeper

Drenth 

Gijs

Klep

Thomas

Koe, de 

Vincent

Kruidhof

Daniel

Scholte

Pim

Verdoes Kleijn

Splinter  keeper

Zwaving

Quinten

Brander

Mathijs

Bronts 

Derk

Heeringa

Mart

Hondelink

Heero

Noteltiers

Luuk

Venema

Freek

Hofstra

Daan

Vogel

Julius

Fock

Martijn


Jongens C:

Andriesse

Olivier

Bruijne, de 

Carsten

Dijkstra

Lasse

Ellens

Daan

Griffioen

Merijn

Leliveld

Peer

Oei

Marnix

Bierman

Hannes

Broens

Attila

Brontsema

Joost

Minnen, van 

Piet Hein

Westen

Maxim

Woltinge

Pepijn

Buiten 

Florian  keeper

Simmeren

Olivier

Engelen, van 

Wouter

Etten, van 

Floris

Groen, de 

Jippe  keeper

Heybroek

Mayur

Kramer

 Pepijn

Lips

 Casper

Vogel 

Maurits

Zwaving 

Florian

Brouwer 

Dries

Fock 

Reinout

Hoevers 

Joost

Sauer

Julian

Slagter

Tycho

Wit, de 

Gijs

Coolsma

Ruurt  keeper

de Graaff                          Ewout

Jongens D:

Bierman 

IJsbrand

Griffioen

Teije

Leliveld 

Tibbe

Verdoes Kleijn

Bonk

Vonk

Rael

Faber 

Jaap

Forsten 

Ties

Goot, van der

Jens

Herman

Daan

Lichtenbelt

Nout  keeper

Beekhuis

Floris



Boskma 

Caz

Conijn

Lodewijk

Donker

Thijmen

Germs

Joris

Germs

Arend

Hofman

Ingmar

Holswilder

Teun

Keyhani

Aryan

Sap

Olivier

Sprundel, van 

Merlijn

Withag

Merlijn  keeper

Heybroek

Gyan

Meijden, van 

Bendt

Stevens

Mart

Verdoes Kleijn

IJsbrand   keeper

Verhagen

Tom

Vizee

Hugo

Stoker 

Benjamin  keeper

vd Ham

Roef

vd Ham 

Maas

Teerling

Joris




Hoofdsponsor

Webshop