Teamindelingen voor de jeugd in seizoen 2019-2020
8-7Teamindelingen voor de jeugd in seizoen 2019-2020.
Sta je niet in een team ingedeeld of heb je vragen. Dan kan je ZELF na 18.00 uur en t/m 12 juli contact opnemen met de coördinator :
Meisjes D: Ellen Klement : 06-20548957
Meisjes C: Ietje Jacobs : 06-53668772
Meisjes B: Coby Schoonhoven : 06-50436475
Meisjes A: Eugenie Hendriks : 06-12415401
Jongens D en C: Suzanne Snijder : 06-52056060
Jongens B en A : Marije Idema : 06-21251616
Meisjes D1
Femke Kamerling, Anne Rins Hiemstra, Lynn Hooijenga, Lies Koopmans,
Dorinthe Nijhuis, Fiene Eikelaar, Anne Sophie Aktopor, Iris Ensing,
Elle Reuvekamp, Cloe Uneken, Nora de Vries,Veerle Runhardt, Isabelle Bodewes, Ann de Wit.
Meisjes D2
Kim Uildriks (k), Evelien Ott, Saartje van de Kreeke, Iskjen Halbertsma, Guusje Waalkes, Hannah de Heer, Nola Wildschut, Valerie vd Ploeg , Nikki Van den Brink, Jitske van der Wal, Yildau van de Berg, Maud van Rozen, Hannah Zhang, Mika van Hulzen.
Meisjes D3
Carien Lautenbach, Annabelle van Etten, Fleur de Grijs, Aurelie Dubbeldam, Sophia Flik, Marisa Maglia, Fien van Kesteren, Sarah Koelewijn, Rosalie Blanken, Lieke Borgers, Sophie van Kats,
Marenthe Edens, Fréderique Platel
Meisjes D4
Guusje Dunant Maurits, Helenoor Mobach, Julie Pahl, Marthe Kiers
Evi Offeringa, Meike Ransdorp, Tirza Meijers, Elin Jas, Roos de Vries, Sofia Wallis de Vries, Hannah Hanekroot, Feline van de Wetering , Zoe Dekker, Maud Verschut.
Meisjes D5
Elin Meurs, Charlotte Scherings, Nora Schaafsma, Merte Keuning
Annemarij Welp, Natalia Boven, Liya van Praag, Isa Baas
Erlijn Kerstholt, Ricky Meijer, Nuria Top, Eva Vrijlandt, Lois Konijn.
Meisjes D6
Annie Zheng, Suze Lugtenborg, Lieke v.Kooten, Julia Bergman, Lois Veenstra, Malou Holtz,
Anne van der Sandt, Lotte van Beetz, Sarie Everards, Noor Kuiter
Bo van Doorn.Fien vd Schans, Dieuwertje Brongers.
Meisjes C1:
Rosa vd Eijk(k),Eva Hakker, Marthe Hiemstra, Renske Morshuis, Foskea Schepman,
Minke Stoker, Charlot Jacobs, Kiki Bruning, Veerle Simmeren, Sophie Renes,
Anne Fleur v.Voorst, Marith Vos, Milou Berends, Hetteke Hilterman, Floor Hofenk
Meisjes C2:
Mare Lichtenbelt(k), Maxime Dohle, Charlotte Idema, Giada Mariani, Fleur Pasman,
Line Beijer, Jasmijn Ficici, Eva Verhagen, Roos v.Kimmenaede,
Roos Marijn Kramer, Eva vd Kooi, Elise Kalk, Sam Kamerling, Elin Hofman.
Meisjes C3
Lieke Zuidervaart(k), Tessa Holtkamp, Lisa Hooyenga, Isabelle Boers,
Jolijn Streuding, Lonne Kolkman, Lina Feije, Fleur Kok, Inge Soppe,
Juliette Verbunt, Sarah Otterbeek, Annabel Stoker, Yenthe v.Elsdingen,
Nikki Dekker.
Meisjes C4
Milou v. Heukelem Kock(k), Renske Reekers, Lotte Rozema, Eva v.Meurs,
Sophie Valkonet, Chanel Velt, Veerle Giezen, Anna de Bruine, Eleanore Eleiwi,
Lotte Venema, Julianne Zoutman, Romee vd Meulen, Marit Doornbos, Noortje Klinkspoor.
Meisjes C5
Juul de Lange, Julia Blaauw, Annebelle v.Driessche, Ilse de Jong, Willemijn Kok,
Lena Maglia, Ilpha Weersma, Noor Schwankhaus, Laura Westra, Maud Wildeboer,
Silver Offeringa, Juliet v.Deel, Hadewych v.Baarsen, Keen Huizinga.
Meisjes C6
Dagmar Norg(k),Mare Ransdorp, Marthe Geerdink, Evita Hardenberg, Daphne Hufenbach,
Lieke Klomp, Anna Arnoldus, Anna Postma, Esmee v. Ravenhorst,
Hedwig v.Santen de Hoog, Bernice v.Santen de Hoog, Naomi Schoonhoven, Meike Smit, Jasmijn Spee.
Meisjes C7
Margot Leemhuis, Danique Ronda, Dani Portman, Sophie Uyttenboogaart, Charlotte Teerling, Elle Pas, Mayra Meijboom, Mees Kroon ,Nikki vd Kreeke, Jasmijn Knoester, Bente Boelstra, Sarah Brookfield, Ella v.Galen, Guusje Kielman, Sunna Withag.
Meisjes B1
Lisa v.Berchum (k), Josephine Akse, Iris Bekker, Bowien Beltman, Floor Brouwer,
Rosalie Gonzalez, Josephine Kroon, Lynouk v.Rede, Saar Brouwer, Lize v.Deel,Ellen Hadderingh, Mirthe vd Heide, Lia Smit, Pien de Wilde, Sophie Wagenmakers.
Meisjes B2
Tanne Houwerzijl(k), Nonna Erenstein, Rosan de Graaff, Femke Lambeck,
Eva de Wilde, Anne Fleur Koster, Charlotte Mennes, Thirza Weissenbruch,
Pien v.Voorst, Sam Lotte Reitsema, Tara Kroes, Nienke Hoevers,
Veere v.Elsdingen, Mare Flik.
Meisjes B3
Meike de Jong(k),Monique Deisz, Odile Dubbeldam, Nova de Graaf, Esther Hoppen, Ingeborg de Jonge, Rachel vd Kamp, Rosa Meijer, Daya Oosting, Nona Joan Sihasale, Jackie v.Stempvoort, Annasophie Sijbring, Myrthe de Vries, Isabelle v.Wieringen.
Meisjes B4
Maartje Kroese, Lois Bronsema, Lisa vd Burg, Meike v.Diepen, Fleurine Gerdez, Charlotte Gieskes,
Carmen Sanchez Goldar, Marlene Hermann, Sophie v.Kooten, Florine vd Linde,
Anna Lamberst, Ellen vd Maas, Mila vd Meulen, Anne Roos Postema, Hannah Venemans.
Meisjes B5
Rosanne Bishoen, Tess Hofenk, Benthe Horlings, Adina Jacobs, Anna Kalk,
Madelief Kampen,Floor v.Kimmenaede, Doris Kuiper, Vera Leliveld,
Femke Lettinga, Patschi Liem, Bente Patist, Meike Postma, Sanne Streuding,
Anne-Wil Vennema, Saar Vos.
Meisjes B6
Merel Bolt, Merle Dresen, Nicky Dijkstra, Rianne Heeres, Maartje Krans,
Nienke Lam, Willemijn Linde, Nora Martinn, Marie Muller, Karlijn Pasman,
Leonoor Petzinger, Suzan Schellekens, Milou Sinnema, Dagmar Stoker, Lysa Zhu.
Meisjes B7
Hana Hajrullahu, Lena Boorsma, Ella Chen, Eveline Clevering, Kres v.Dijk, Sterre v.Dijk, Elselien Fokkema, Emily v.Ittersum, Sila Jiawan, Dunya John, Lara Kleverlaan, Liz v. Koten, Eveline Kuiter, Frederique Leeman, Cato vd Zwet.
Meisjes B8
Melanie Bergsma, Vera Dekkers, Robyn Gerritsen, Maria Jose Geuken Smit,
Willemijn Gomersbach, Karlijn Hofste, Luna Huisken, Sterre Kapma, Mara Portman, Bente Siertsema, Laylah Smit, Bente Snijder, Marit Soppe, Julia vd Stok, Floor Vissinga.
Meisjes A1
Lizanne Lamein (k), Dani Baas, Serafien Bakker, Jenin Glazenburg, Puck Plenter,
Sophie Hendriks, Lysian Schenk, Renee vd Tol, Sophie de Wilde, Lois Huizinga,
Meike Guitema, Kim Smit, Eline Boonstra, Anouk vd Graaff, Noelle Chan.
Meisjes A2
Ilse v.Beek, Hedwig Bolhuis, Cilia Blaauw, Eva vd Borg, Sophie v.Dam, Floor Kruit,
Famke Winters, Margot Janknegt, Isabella Vierkant, Sophie v.Assen, Amelie Oosten, Jiska Post, Sterre Vonk, Josefien Leenes, Isabelle Scholtens.
Meisjes A3
Noa Boer, Vera Heikens, Julia Kalk, Sophia vd Schueren, Florien de Graaff,Lotte Diebels, Laura v.Duin, Juliette Janssens, Bente Jonkman, Juliette v.Linde, Ingeborg Martens, Myrthe Miesen, Sophie v.Nispen, Yasmin de Vries, Ilse Wiersma,
Carine Wildeboer.
Meisjes A4
Sanne de Graaf, Michelle Kat, Myrthe Kuijpers, Hinke v.Minnen, Roos de Vries, Antonia Droge, Rosan Barkema, Roos v.Meurs, Roos vd Steur, Milou Dana Reitsma, Anne Bouwman, Meike Pijlman, Sarah Wierda, Ayunda Oosting, Corine Glade, Luna Hall, Anneloes Huls,
Catrien Wagemakers.
Meisjes A5
Emma Conijn, Sara de Boer, Babette Visser, Bronthe de Vries,
Anne Frouke Geerdink, Renee Klinkenberg, Anna Lam,
Leanne Meurs, Sophie Posthumus, Maud ten Have, Lotte Kremer, Vera Poll,
Elise Doornbosch, Jill Enuma, Pien Kamps, Rozemarijne Gerdez.
Jongens D1
Ijsbrand Verdoes Kleijn (k), IJsbrand Bierman, Teije Griffioen, Tibbe Leliveld, Bonk Verdoes Kleijn, Rael Vonk, Jens van der Goot, Bendt van der Meijden,
Tom Verhagen, Daan Herman, Ties Forsten, Floris Beekhuis, Mart Stevens,
Teun Holswilder.
Jongens D2
Benjamin Stoker(k), Gyan Heybroek, Thomas Dekkers, Tommy Slagter,
Hugo Vizee, Jaap Faber, Chun Westmaas, Ingmar Hofman, Olivier Sap, Joris Germs, Merlijn v.Sprundel, Thijn Ficici, Maas vd Ham, Roef vd Ham, Arend Germs.
Jongens D3
Merlijn Withag(k), Thijmen Donker, Caz Boskma, Joris Teerling, Lodewijk Conijn,
Aryan Keyhani, Nout Lichtenbelt, Valentijn Andriesse, Gabriel v.Baarsen, Philip Otterbeek, Kaihan Raangs, Kalle Rijke, Koen Tapper, Nard vd Werf
Jongens C1
Florian Buiten (k), Carsten de Bruijne, Lasse Dijsktra, Daan Ellens, Merijn Griffioen, Peer Leliveld, Piet Hein van Minnen, Mayur Heybroek, Pepijn Kramer, Casper Lips, Maurits Vogel, Florian Zwaving, Olivier Andriesse, Dries Brouwer, Wouter van Engelen.
Jongens C2
Ruurt Coolsma (k), Marnix Oei, Hannes Bierman, Attila Broens, Joost Brontsema, Olivier Simmeren,Floris van Etten, Joost Hoevers, Tycho Slagter, Gijs de Wit, Maxim Westen, Marnick de Jong, Reinout Fock.
Jongens C3
Quinten Bijl, Thijn Holswilder, Ole Ezinga, Ewout de Graaf, Hidde Drent,
Thijs Ott, Matthijs Kroon , Matthijs Meijer, Nils Nieuwenhuis, Emiel Stevens,
Bart Zwart, Thomas Offeringa.
Jongens C4
Julian Sauer, Tom v.Rozen, Reinier Hakvoort, Bram Eikelaar, Merijn Ficici,
Flo vd Ham, Daniel Hoving, Julian Overhorst, Jippe Groen, Quin Reuvekamp,
Stijn v.Diepen.
Jongens B1
Bouwe Sterkenburg(k), Viktor Albronda, Thomas Plaat, Friso Schepman,
Marthijn Bollema, Bas Bronts, Tijn Nieuwenhuis, Gijs Drenth, Vincent de Koe,
Daniel Kruithof, Pim Scholte, Quinten Zwaving, Derk Bronts, Mart Heeringa, Luuk Noteliers
Jongens B2
Splinter Verdoes Kleijn(k), Foeke v.Minnen, Joris Verstappen, Ids Jansen,
Max Postema, Heero Hondelink, Roemer vd Voet, Thomas Klep, Mathijs Brander,
Martijn Fock, Jorrit de Volder, Niels Maring, Thijmen v.Sprundel, Freek Venema,
Thijmen Ezinga.
Jongens B3
Koen Kroon (k), Wouter Appelo, Hugo Huttema, Loek Leenes, Marc Miessen, Nick vd Eijk, Floris v.Reenen, Job vd Ven, Jicke Zegers, Jordy Zoutman, Matthijs Eikelaar, Daan Hofstra, Quinten Jansen, Ole de Jonge, Niels Kampen, Beau Offeringa, Julius Vogel.
Jongens A1
Jasper Jacobs (k), Daniel Metzlar, Ties de Ruijter, Tim Scholten, Justus van Dijk
Daniel Hakker, Brent Hoekstra, Wessel Idema, Joost van Kimmenaede
Niels Lutgerts, Bram Scholte, Niels Sillje, Mart Nieboer, Jelle Brouwer, Stan Ronner
Jongens A2
Henk Jan Doornbos (k), Hunter Sandman, Bram Groen, Thom Boerboom, Thijs Hoevers, Egor Edens, Olivier Vries, Pepijn van Sprundel, Jeroen Fock, Joep de Vries, Joppe van der Kevie, Hugo Brontsema, Robert Jan Schultink,
Jongens A3
Abel Kunze, Chiel Kwant, Stijn Lichtenbelt, Scout Sprangers, Twan Stevens, Victor Wildeboer, Jan v.Diepen, Floris Ganzeveld, Stijn Slot, Peer Sprangers, Luca Thunnissen, Daan v. Voorst (k), Olivier vd Werf, Lennart vd Heijden, Floris de Boer, Rolf Kok, Christiaan Weissenbruch.