A 2018 D1.jpg B 2018 H18.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Jeugd

Trainers en trainingstijden seizoen 2019-2020 : LET OP WIJZIGING !!

8-7

Trainers seizoen 2019-2020


Start trainingen vanaf dinsdag 27 augustus TENZIJ je anders hoort van je trainer !!


Extra (vrije) training voor D : maandag 16.00-16.45 met ingang van maandag 2 september.


Extra ( vrije) training voor C en B: maandag 18.15-19.15 met ingang van maandag 2 september.


Technische training voor iedereen  : zondag 9.30-10.15  met ingang van zondag 8 september.


Keepertraining voor breedte teams : maandag 18.30 vanaf maandag 26 augustus 



JA1:  Angela Veeger  

maandag 19.45-21.15, dinsdag 18.00-19.30, vrijdag 17.30-19.00           

JA2: NNB

woensdag 19.00-20.30, vrijdag 18.30-19.45

JA3: Michiel Meurs 

woensdag 19.30-20.30  !! LET OP WIJZIGING !

                                              

                                               

JB1: Lex Woldring

maandag 18.30-19.15, dinsdag 18.00-19.30, vrijdag 17.30-19.00

JB2: Anselm Bakker

maandag 18.15-19.15, woensdag 19.00-20.30,

JB3: Egor Edens

dinsdag 18.00-19.15


JC1: Julian Steen

maandag 17.15-18.30, woensdag 17.30-19.00, vrijdag 16.00-17.30

JC2: Robbin de Vries

maandag 17.15-18.30( carrousel), dinsdag 17.45-19.15, donderdag 17.30-19.00

JC3 : Jurrian Koster

woensdag 18.00-19.00

JC4 : Max Postema

woensdag 18.00-19.00



JD1 : Joost Appelo

maandag 16.00-17.15, woensdag 16.00-17.30, vrijdag 16.00-17.30

JD2 : Jesse Dijkstra

maandag 16.00-17.15( carrousel), dinsdag 17.00-18.15, vrijdag 17.30-18.30

JD3 : Martijn Fock/Jorrit de Volder

woensdag 16.45-18.00


MA1 : Hans Hofstra

maandag 19.45-21.15, woensdag 19.30-21.00, donderdag 18.00-19.30

MA2 : Wout Wagemaker

dinsdag 19.30-21.00 op KJ veld, donderdag 18.30-19.45 trainer nog onbekend.

MA3 : Wout Wagemaker

dinsdag 19.30-21.00 op KJ veld

MA4 :  Annechien Koerts,

woensdag 18.30-19.30

MA5 : Michiel Meurs

woensdag 18.30-19.30 


MB1 : Daan de Sevaux

maandag 18.30-18.45, woensdag 19.00-20.30, vrijdag 17.30-19.00

MB2 : NNB

maandag 18.15-19.15 dinsdag 17.45-19.15, donderdag19.30-20.45

MB3 : Florien de Jonge 

donderdag 17.30-18.30

MB4 : Florien de Jonge

donderdag 19.30-20.30

MB5 : Florien de Jonge  

donderdag 18.30-19.30

MB6 : Josefien Leenes

woensdag 17.30-18.30

MB7 : Sanne de Graaff/Renee Klinkenberg

woensdag 17.30-18.30

MB8 : Robert Jan Schulting

donderdag 19.30-20.30


MC1 : Ruben Kemerink

maandag 17.15-18.30, woensdag 18.00-19.30, donderdag 16.30-18.00

MC2 : Bram Scholte

maandag 17.15-18.30( carrousel), dinsdag 16.45-17.45 , vrijdag 16.15-17.15

MC3 : Jasper Jacobs

maandag 18.15-19.15, dinsdag 16.30-17.30

MC4 : Eva vd Borg / Isabella Vierkant 

dinsdag 18.00-19.00 

MC5 : Anna Lam

vrijdag 16.30-17.30

MC6 : Marloes Gomersbach

donderdag 16.45-17.45

MC7 : Marloes Gomersbach

donderdag 17.45-18.45


MD1: Marc Renardel 

maandag 16.00-17.15, dinsdag 17.00-18.30, donderdag 16.00-17.30

MD2: Tim Scholten

maandag 16.00-17.15( carrousel), dinsdag 16.30-17.30, vrijdag 16.15-17.15

MD3: Isabelle v. Wieringen en Jackie van Stempvoort 

maandag 16.00-16.45, vrijdag 16.15-17.15 

MD4: Sam Lotte Reitsema/ Tara Kroes

donderdag 16.30-17.30

MD5: Monique Dietz/ Elselien Fokkema

donderdag 16.30-17.30

MD6: Thirza v.Weissenbruch / Nathalie Hilverts

donderdag 16.30-17.30


Hoofdsponsor

Webshop