D1 1920-1.jpg ghhc heren 2019-2020 kleingroot (1).jpeg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Jeugd

Trainers en trainingstijden seizoen 2020-2021 !!

3-8

Trainers en trainingstijden seizoen 2020-2021.


De trainingen starten vanaf maandag 17 augustus, TENZIJ je anders hoort van je trainer!!


Op maandag van 16.00-16.45 is er een extra training voor F,6E en 8E,D en C waar we alleen maar wedstrijdjes spelen.


Op zondag van 9.30-10.15 is er een technische training voor iedereen.


Op maandag is er keepertraining, verdere info hierover volgt.



JA1: Wouter Willems en Angela Veeger

maandag 18.30, dinsdag 18.00, donderdag 18.00

JA2 Maarten Bos

donderdag 18.30

JA3 NNB

dinsdag 18.00


JB1 Ruben Kemerink

maandag 18.30, woensdag 19.00, donderdag 19.00

JB2 Anselm Bakker 

maandag 18.30, woensdag 18.30 , donderdag 19.30

JB3: Jorn Blaauwbroek

dinsdag 18.00


JC1 Robbin de Vries

maandag 17.15, woensdag 17.30, donderdag 

JC2 Robert Jan Schultink

maandag 17.15, woensdag 17.30, vrijdag 16.30

JC3 Femke Algera en Nona Joan Sihasale

woensdag 18.00


JD1 Jesse Dijkstra, Julian en Angela

maandag 16.00, donderdag 16.30, vrijdag 16.00

JD2 Egor Edens

maandag 16.00 , donderdag 16.00, vrijdag 16.00

JD3 Pim Scholte en Derk Bronts

donderdag 17.30


MA1 Freek vd Berg en Eyzo Bakker

maandag 19.45, dinsdag 18.00, vrijdag 17.30

MA2 Wietske v.Elsdingen

maandag 18.00, woensdag 19.00

MA3 Annechien Koert

woensdag 19.00

MA4  Michiel Meurs 

woensdag 18.00

MA5 NNB

woensdag 19.00



MB1 Daan de Sevaux

maandag 18.30, woensdag 17.30, vrijdag 17.30

MB2 NNB

maandag 18.30, dinsdag 19.00,  vrijdag 17.30

MB3 : Heren 3

donderdag 18.30

MB4  Isabelle Vierkant en Floor Kruit

dinsdag 17.00

MB5  Angela Veeger

maandag 16.45, vrijdag18.00

MB6 Josefien Leenes

vrijdag 18.00

MB7 Maartje Kroese en Marlene Hermann

woensdag 17.00

MB8 Pien Kamps

woensdag 17.00


MC1 Lex Woldring

maandag 17.15, dinsdag 17.30 , vrijdag 17.30

MC2 Jasper Jacobs

maandag 17.15, dinsdag 18.00, vrijdag 17.30

MC3 Bowien Beltman en Josefien Akse

dinsdag16.45, vrijdag 16.30 

MC4 Rosa Meijer en Nova de Graaf

donderdag 17.30

MC5 Willemijn Gomersbach ( na 17.30)

donderdag 18.00

MC6 Anna Kalk en Karlijn Pasman

donderdag 18.00


MD1 Tim Scholten, Julian en Angela

maandag 16.00, dinsdag 16.30, donderdag 16.00

MD2 Bram Scholte

maandag 16.00, dinsdag 16.00, donderdag 16.00

MD3 Jackie v. Stempvoort en Isabelle v.Wieringen

donderdag 17.00

MD4 Nathalie Hilverts  en Veere v.Elsdingen

dinsdag 17.30

MD5 Mare Ransdorp en Hedwich v.Santen de Hoog

vrijdag 17.00

MD6 Anne Roos Postema en Carmen Sanchez Goldar

vrijdag 17.00


Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus

September

  • 21 september - ALV




Webshop