D1 1920-1.jpg _2XS9109_BUDDIES H1 EN D1 ©EB2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Meisjes A
MA3 - MHC Lemmer MA1
13:45
Uit
MA1 - Alliance MA1
14:00
Uit
MA2 - Westerkwartier MA1
14:00
Thuis
Fluiten: Kiki Slangen en Dieuwke Reitsma
MA4 - Roden MA1
16:00
Thuis
Fluiten: Rob Gomersbach en Robert Jan Schultink
MA5 - Sneeker Mixed Hockey Club MA2
16:10
Uit
Meisjes B
MB1 - LOHC MB1
12:10
Thuis
Fluiten: Overig
MB2 - Naarden MB1
12:10
Thuis
Fluiten: Lotte Ezendam en Laura Vanghillewe
MB7 - Sneeker Mixed Hockey Club MB3
14:35
Uit
MB6 - Leeuwarden MB2
15:15
Uit
MB4 - GHBS MB4
16:00
Thuis
Fluiten: Julia Kalk en Jiska Post
MB3 - Groningen MB5
18:00
Uit
MB5 - Groningen MB3
18:00
Thuis
Fluiten: Jeroen Fock en Joppe van der Kevie
MB8 - Bedum MIX B1
18:00
Thuis
Fluiten: Rosan Barkema en Anne Bouwman
Meisjes C
MC6 - Leeuwarden MC3
10:20
Uit
MC5 - HCSO MIX C1
12:00
Uit
MC4 - Harlinger Mixed Hockey Club MC1
12:10
Thuis
Fluiten: Anneloes Huls en Roos van der Steur
MC3 - Hondsrug MC1
13:15
Uit
MC2 - GHBS MC1
14:00
Thuis
Fluiten: Kari-Anne Swart en Wietske van Elsdingen
MC1 - HHC Quick Stick MC1
16:00
Thuis
Fluiten: Laura Froeling en Marieke Hoff
MC7 - HC Winsum MC1
16:00
Thuis
Fluiten: Lia Smit en Sophie Wagemakers
Meisjes D
MD2 - HHC Quick Stick MD1
08:45
Uit
MD3 - Leeuwarden MD4
09:30
Uit
MD4 - Harlinger Mixed Hockey Club MD1
10:15
Thuis
Fluiten: Florine van Linde en Carmen Sanchez Goldar
MD5 - Daring MD1
10:15
Thuis
Fluiten: Anna Kalk en Saar Vos
MD1 - Leeuwarden MD1
10:30
Uit
MD6 - HHC Quick Stick MD2
12:10
Thuis
Fluiten: Benthe Siertsema en Laylah Smit
Meisjes E
M6E3 - GHBS M6E3
08:30
Uit
M6E4 - GHBS M6E1
08:30
Uit
M8E5 - GHBS M8E5
08:30
Uit
M8E1 - HHC Quick Stick M8E2
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E1 - Groningen M6E2
09:00
Uit
M6E2 - Groningen M6E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E5 - GHBS M6E5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E6 - Hockeyclub Emmen M6E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Harlinger Mixed Hockey Club M8E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - HC Eelde M8E3
09:00
Uit
M8E4 - HCSO MIX 8E1
09:30
Uit
Meisjes F
MF2 - Groningen MF4
09:00
Uit
MF4 - Groningen MF2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF1 - Dash MF1
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF5 - HC Eelde MF3
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Daring MF1
10:00
Uit
Jongens A
JA1 - Leusden JA1
14:00
Thuis
Fluiten: Noël de Sévaux
JA2 - Steenwijk JA1
14:00
Thuis
Fluiten: Rob Groen en Erik Verschuuren
JA3 - HCSO JA1
14:00
Uit
Jongens B
JB1 - MMHC Voordaan JB1
12:10
Uit
JB2 - Hattemse M.H.C. JB1
13:00
Uit
Jongens C
JC3 - Steenwijk JC1
14:00
Uit
JC1 - Groningen JC2
18:00
Thuis
Fluiten: Heren 1
JC2 - Groningen JC1
18:00
Uit
JC4 - MHC Lemmer JC1
18:00
Thuis
Fluiten: Jelle Brouwer en Daniel Hakker
Jongens D
JD3 - GHBS JD3
08:30
Uit
JD1 - Groningen JD2
10:15
Uit
JD2 - Groningen JD1
10:15
Thuis
Fluiten: Wouter Kalk en Niels Lutgert
Jongens E
J8E1 - Leeuwarden J8E1
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E1 - HC Eelde J6E2
09:00
Uit
J6E2 - HC Eelde J6E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E4 - Westerkwartier J6E2
09:30
Uit
J6E3 - Hockeyclub Emmen J6E1
10:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 - Roden MIX 8E1
10:45
Uit
Jongens F
JF1 - GHBS JF2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Dash JF1
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen




Donderdag 14 November - Bekerwedstrijd GHHC D1 - SCHC D1


Woensdag 27 November - Sinterklaas bij GHHC 



Vrijdag 13 December - Kerstdiner D1 en H1

Vrijdag 10 Januari - Nieuwjaarsreceptie GHHC 

Webshop