D1 1920-1.jpg ghhc heren 2019-2020 kleingroot (1).jpeg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Overig
Funkey 5 - Reservering
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes A
MA3 - Oefenwedstrijd MA4
12:15
Thuis
Fluiten: Eva W. en Wietske van Elsdingen
MA4 - Oefenwedstrijd MA3
12:15
Uit
MA2 - Oefenwedstrijd MB2
13:30
Uit
MA5 - Oefenwedstrijd MB3
16:30
Uit
Meisjes B
MB2 - Oefenwedstrijd MA2
13:30
Thuis
Fluiten: Dieuwke Reitsma en Kari-Anne Swart
MB5 - Oefenwedstrijd JC1
13:30
Uit
MB4 - Oefenwedstrijd MB6
13:45
Thuis
Fluiten: Ayunda Oosting
MB6 - Oefenwedstrijd MB4
13:45
Uit
MB7 - Oefenwedstrijd MB8
13:45
Thuis
Fluiten: Julia Kalk en Sterre Vonk
MB8 - Oefenwedstrijd MB7
13:45
Uit
MB3 - Oefenwedstrijd MA5
16:30
Thuis
Fluiten: Wietske van Elsdingen en Wouter Kalk
Meisjes C
MC2 - Oefenwedstrijd MC3
10:30
Thuis
Fluiten: Remco Jacobs en Robert Jan Schultink
MC3 - Oefenwedstrijd M2
10:30
Uit
MC4 - Oefenwedstrijd MD4
10:45
Uit
MC1 - Oefenwedstrijd JC2
12:00
Thuis
Fluiten: Ids Jansen en Friso Schepman
MC5 - Oefenwedstrijd MC6
13:15
Thuis
Fluiten: Meike de Jong en Steijn Lichtenbelt
MC6 - Oefenwedstrijd MC5
13:15
Uit
Meisjes D
MD1 - Oefenwedstrijd JD1
10:30
Uit
MD2 - Oefenwedstrijd JD2
10:45
Thuis
Fluiten: Tanne Houwerzijl en Meike de Jong
MD4 - Oefenwedstrijd MC4
10:45
Thuis
Fluiten: Matthijs Eikelaar en Wietske van Elsdingen
MD3 - Oefenwedstrijd JD3
15:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD5 - Oefenwedstrijd MD6
15:00
Uit
MD6 - Oefenwedstrijd MD5
15:00
Thuis
Fluiten: Isabella Vierkant en Eva de Wilde
Meisjes E
M6E3 - Oefenwedstrijd M6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E1 - Oefenwedstrijd J8E1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Oefenwedstrijd J8E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 - Oefenwedstrijd J8E3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes F
MF1 - Oefenwedstrijd MF4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - Oefenwedstrijd JF2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Oefenwedstrijd MF5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA1 - Oefenwedstrijd JB1
12:00
Thuis
Fluiten: Jesse Dijkstra
JA2 - Oefenwedstrijd JA3
15:15
Thuis
Fluiten: Rob Gomersbach
JA3 - Oefenwedstrijd JA2
15:15
Uit
Jongens B
JB1 - Oefenwedstrijd JA1
12:00
Uit
JB3 - Oefenwedstrijd JC3
15:15
Thuis
Fluiten: Kari-Anne Swart en Henk van der Weide
Jongens C
JC2 - Oefenwedstrijd MC1
12:00
Uit
JC1 - Oefenwedstrijd MB5
13:30
Thuis
Fluiten: Daya Oosting en Henk van der Weide
JC3 - Oefenwedstrijd JB3
15:15
Uit
Jongens D
JD1 - Oefenwedstrijd MD1
10:30
Thuis
Fluiten: Overig
JD2 - Oefenwedstrijd MD2
10:45
Uit
JD3 - Oefenwedstrijd MD3
15:00
Uit
Jongens E
J6E1 - Oefenwedstrijd M6E5
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Oefenwedstrijd M6E4
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - Oefenwedstrijd JF3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus

September

  • 28 september - ALV




Webshop