D1 1920-1.jpg _2XS9109_BUDDIES H1 EN D1 ©EB2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Meisjes A
MA12 zaal - DHV MA12C
14:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA12 zaal - Hattemse M.H.C. MAB1C
16:10
Uit
Meisjes B
MB6 zaal - HCSO MAB1
10:00
Uit
MB6 zaal - Hondsrug MB2
12:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes C
MC7 zaal - Sneeker Mixed Hockey Club MC5
16:10
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC7 zaal - Assen MC5
17:50
Uit
Meisjes D
MD1 zaal - Westerkwartier MD1
10:00
Thuis
Fluiten: Bowien Beltman en Lynouk van Rede
MD5 zaal - Roden MIXD2
10:00
Thuis
Fluiten: Sam-Lotte Reitsema en Anne-Fleur Koster
MD1 zaal - GHBS MD1
12:40
Thuis
Fluiten: Ellen Hadderingh en Iris Bekker
MD5 zaal - Hoogeveen MD2
14:10
Thuis
Fluiten: Tara Koes en Tanne Houwerzijl
MD2 zaal - GHBS MD2
15:00
Thuis
Fluiten: Rachel van der Kamp en Nona joan Sihasale
MD2 zaal - Roden MD1
17:30
Thuis
Fluiten: Odile Dubbeldam en Meike de Jong
Jongens A
JA12 zaal - NMHC JA12C
15:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JA12 zaal - AMHC Upward JA12C
17:20
Uit
Jongens B
JB2 zaal - HC Zwolle JB2
11:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB2 zaal - HHC Quick Stick JB1
13:10
Uit
JB1 zaal - HC Zwolle JB1
15:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB1 zaal - Hattemse M.H.C. JB1
17:45
Uit
Jongens C
JC1 zaal - GHBS JC1
10:45
Uit
JC1 zaal - MHC EDE JC1
13:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JC4 zaal - GHBS JC3
15:20
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JC4 zaal - Assen JC12C
17:00
Uit
Jongens D
JD1 zaal - Sneeker Mixed Hockey Club JD2
13:30
Thuis
Fluiten: Tim Scholten en Ties de Ruijter
JD1 zaal - HC Zwolle JD1
16:00
Thuis
Fluiten: Daniel Hakker en Wessel Idema
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Westerkwartier MD3 - HCSO MD1
10:50
Thuis
Fluiten: Tanne Houwerzijl en Tara Koes
ZAALBLOK - ZAAL HVA MD1 - GHBS MD1
10:50
Thuis
Fluiten: Ellen Hadderingh en Iris Bekker
ZAALBLOK - ZAAL Roden MIXD2 - Emmen MD2
11:40
Thuis
Fluiten: Sam-Lotte Reitsema en Anne-Fleur Koster
ZAALBLOK - ZAAL Westerkwartier MD1 - HVA MD1
11:50
Thuis
Fluiten: Bowien Beltman en Lynouk van Rede
ZAALBLOK - ZAAL Hoogeveen MD2 - HCSO MD1
12:30
Thuis
Fluiten: Tanne Houwerzijl en Tara Koes
ZAALBLOK - ZAAL Emmen MD2 - Westerkwartier MD3
13:20
Thuis
Fluiten: Anne-Fleur Koster en Sam-Lotte Reitsema
ZAALBLOK - ZAAL GHBS JD1 - Zwolle JD1
14:20
Thuis
Fluiten: Daniel Hakker en Wessel Idema
ZAALBLOK - ZAAL HVA JD1 - Sneek JD2
15:10
Thuis
Fluiten: Ties de Ruijter en Tim Scholten
ZAALBLOK - ZAAL HVA MD2 - Roden MD1
15:50
Thuis
Fluiten: Odile Dubbeldam en Meike de Jong
ZAALBLOK - ZAAL HVA MD2 - GHBS MD2
16:40
Thuis
Fluiten: Rachel van der Kamp en Nona joan Sihasale
ZAALBLOK - ZAAL HVA JD1 - GHBS JD1
16:50
Thuis
Fluiten: Ties de Ruijter en Tim Scholten
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen


Vrijdag 10 Januari - Nieuwjaarsreceptie GHHC 

Webshop