D1 1920-1.jpg GHHC HEREN 2019-2020 KLEINGROOT (1).jpeg Golddiggersugardaddy-party-GHHC-2020.jpg _2XS9109_BUDDIES H1 EN D1 ©EB2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Teams

Jongste jeugd
M6E1
1e klasse
M6E2
1e klasse
M6E3
1e klasse
M6E4
1e klasse
M6E5
1e klasse
M6E6
1e klasse
M8E1
1e klasse
M8E2
1e klasse
M8E3
1e klasse
M8E4
1e klasse
M8E5
1e klasse
MF1
1e klasse
MF2
1e klasse
MF3
1e klasse
MF4
1e klasse
MF5
1e klasse
Junioren
MA1
Super A
MA2
1e klasse
MA3
2e klasse
MA4
2e klasse
MA5
3e klasse
MB1
Landelijk
MB2
Landelijke Subtopklasse
MB3
2e klasse
MB4
4e klasse
MB5
2e klasse
MB6
2e klasse
MB7
4e klasse
MB8
4e klasse
MC1
IDC C
MC2
IDC C
MC3
1e klasse
MC4
2e klasse
MC5
2e klasse
MC6
2e klasse
MC7
4e klasse
MD1
1e klasse
MD2
1e klasse
MD3
2e klasse
MD4
2e klasse
MD5
2e klasse
MD6
3e klasse
Senioren
Dames 1
Promotieklasse
Dames 1 Goldcup
Goldcup - KO
Dames 2
Res. Hoofdklasse
Dames 3
Res. Hoofdklasse
Dames 4
Res. Hoofdklasse
Dames 5
Res. 1e klasse
Dames A
1e klasse
Zaal
Dames 1 zaal
Hoofdklasse
Dames 2 zaal
Topklasse
M6E1 zaal
1e klasse
M6E2 zaal
1e klasse
M6E3 zaal
1e klasse
M6E4 zaal
1e klasse
M6E5 zaal
1e klasse
M6E6 zaal
1e klasse
M8E1 zaal
1e klasse
M8E2 zaal
1e klasse
M8E3 zaal
1e klasse
M8E4 zaal
1e klasse
M8E5 zaal
1e klasse
MA1 zaal
Topklasse
MA12 zaal
Sub-topklasse
MA2 zaal
Sub-topklasse
MA3 zaal
2e klasse
MA4 zaal
3e klasse
MA5 zaal
3e klasse
MB1 zaal
Topklasse
MB2 zaal
Sub-topklasse
MB3 zaal
2e klasse
MB4 zaal
4e klasse
MB5 zaal
2e klasse
MB6 zaal
2e klasse
MB7 zaal
3e klasse
MB8 zaal
4e klasse
MC1 zaal
Sub-topklasse
MC12 zaal
Sub-topklasse
MC2 zaal
Sub-topklasse
MC3 zaal
1e klasse
MC4 zaal
2e klasse
MC5 zaal
1e klasse
MC6 zaal
2e klasse
MC7 zaal
4e klasse
MD1 zaal
1e klasse
MD2 zaal
1e klasse
MD3 zaal
1e klasse
MD4 zaal
3e klasse
MD5 zaal
3e klasse
MD6 zaal
4e klasse

Hoofdsponsor

Evenementen



Vrijdag 28 februari - Themafeest Golddiggers en Sugardaddy's

Zondag 8 maart - ABN AMRO Super Sunday en huldiging zaalkampioenen

Zondag 22 maart - Super Sunday 

Zondag 29 maart - Zomertijd 

Vrijdag 3 april - Pubquiz

Zondag 5 april - Super Sunday 

Zaterdag 29 april - Super Jeugd Hockeydag 

Zondag 3 mei - Super Sunday 

Zondag 17 mei - Super Sunday 



Webshop