A 2018 D1.jpg B 2018 H18.jpg _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _B9A6976.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Jeugd

Teams en trainingstijden JONGSTE JEUGD 2019-2020

8-7

 Teams en Trainingstijden jongste jeugd seizoen 2019-2020


Start jongste jeugd trainingen vanaf dinsdag 27 augustus.


Extra (vrije) training voor F , 6E en 8E : maandag 16.00-16.45 met ingang van maandag 2 september.


Technische training voor iedereen  : zondag 9.30-10.15  met ingang van zondag 8 september.


Maandag : 

16.00-16.45 extra training voor F, 6E, M8E2,3,4,5  en J8E2 (deze training is vrijwillig)

17.00-18.00 M8E1 en J8E1


Dinsdag:

16.00-17.00 Jongens 6E


Woensdag :

13.15-14.00 Benjamin jongens

14.00-14.45 Benjamin meisjes

15.00-15.45 F jongens

15.45-16.30 F meisjes

16.30-17.30 Meisjes 6E


Donderdag:

16.00-17.00 M8E1 en J8E1


Vrijdag:

15.30-16.30 J8E2, M8E2, M8E3

16.30-17.30 M8E4,M8E5


Zondag:

9.30-10.15 Technische training( vrijwillig)


Teamindelingen

Bij vragen kan je na 18.00 uur en t/m 12 juli contact opnemen met de coördinator :

F: Eva : 06-21950673

6E: Yolanda Bijlsma : 06-42211139

8E: Marjolein Strampel : 06-27836006


Jongens F1:

Reinout Akyurek, Koen v.Dijk, Quintijn Donker, Marijn Jager, Bastijn Melkert, Laurens Runhardt.


Jongens F2:

Boudewijn v.Dam, Rimmer Groenveld, Guus de Jong, Just vd Meijden, Filip Moller,

Quirijn v.Sprundel, Nout Vader, Yip de With.


Meisjes F1

Isabel Bosch, Feline Hoexum, Ennik van Houten, Saar Luijendijk, Nine Slijfer

Juul Vrieling, Lena de Vries.


Meisjes F2 

Frédérique van Baarsen, Olijne Bodewes, Annelies Haasdijk, Fleur Schrijvers

Bente Staal, Veerle van Wersch, Saar Kuiter, Guusje Kuiter.


Meisjes F3

Pip Pehlig, Fillipa Pranger, Bente Rienstra, Noortje Rodenbrug, Maartje Stevens

Olivia Tinselboer, Elske Torenbosch, Mara Veenstra.


Meisjes F4

Josefien Fehrmann, Rixt Geerdink, Evi Klein Elshorst, Sara Lambeck

Isabelle Lanting, Marrit van der Wal.


Jongens 6E1

Felix Wijsmuller, Wytse van der Wal, Thijs Dorgelo, Julius Potma, Jort van Houten, 

Jurgen Hulstijn, Milan Kruizinga.


Jongens 6E2:

Niels Scheffers, Figo Pranger, Hylke Boelstra, Noah Dulfer, Joris Nuus

Valentijn Pennings,Thijmen Koster.


Jongens 6E3:

Joep van Rozen, Job Evers, Bas Hoogakker, Luca Mensink, Quinten van der Werf, Sep Withag, Tobias Urbach.


Jongens 6E4

Reinoud Nieuwenhuijs, Roderick Renes, Daniel Andriesse, Roeland Uilendreef

Tom van den Berg, Karel Henni, Luc Berghuis.


Meisjes 6E1

Frederique Bakker, Julia van Hijum, Fleur Nijdam, Anouk Schepers, Feline Beekhuis, 

Nienke Roerdink, Lieke Blokhuizen.


Meisjes 6E2

Fem van Deel, Livia Otterbeek, Noor Vizee, Merel van de Boer, Rosalie Klok

Meerle Menkveld, Berber Brongers.


Meisjes 6E3

Josefien Zwart, Vera Ensing, Cecile Zhang, Lieke Hoogwerf, Femke Lettenga

Carlijne Smid, Sara Hoogeveen, Yinte Witterholt.


Meisjes 6E4

Pleun Eikelaar, Lynn Bijlsma, Vesper Grootendorst, Victoria Grootendorst

Evelien Lanenga, Fleur Slagter, Lise Blankenvoort, Maren Jas.


Meisjes 6E5

Isabelle Ananias, Indirah de Bies, Vere Flik, Eva van Gessel, Lotte de Haan

Julia Postma, Lotte van Velzen, Isabel van Donselaar.



Meisjes 8E1:  

Coach: Kirsten Evers-de Groot en Steven vd Goot

Britt Moller, Phyline Koning, Madelief Kramer, Neelie Lok, Indy Maring, Laila Koekoek,

Fien Evers, Meike vd Wal,  Elske Winkel, Rikst vd Goot.


Meisjes 8E2:                                                                                                                                     

Nimue Weesjes, Marjolein Mulder,Nienke Klinkspoor, Elisa Pittau, Valerie Zoutman,                                                        

Anne de Bruijne, Annemijn Holswilder, Jette Faber, Alisa Mulder, Mara Broekhuis.


Meisjes 8E3:

Hannah Haverman, Roos Pieters,Mare Hoogeveen, Jiska Schokkenbroek, Yasmine Jarir,

Fiore Donker, Fleur de Boer, Lieke Eimers, Cato Wagenmans, Feline Smulders,   

Babette Heinen.


Meisjes 8E4:

Julia Meijerhof, Suze Luijendijk, Fleur de Jong, Eva vd Beek, Noor Vader, Floor Muntinga,

 Kaya Claasen, Elske vd Meulen, Julia de Graaf, Bo Zeebregts, Lotte Lohr.     


Meisjes 8E5:

Florine vd Cruijs, Sophie Strampel, Jasmijn v.Beek, Marij Bijlsma, Mare Smit,  Caitlyn Visser, Ninte Visser,  Hannah Meijer, Maartje Vogd, Carolien Krans.


Jongens 8E1:

Coach : Bob Platel en Maarten Uytenboogaart   

Kiet Edens, Florentijn Bodewes, Ewout Haasdijk, Floris Akse, Hugo v.Etten,Tijn Schrijvers, Fedde Boelstra, Reinout Platel, Luc Uyttenboogaart, Jonas Freije,


Jongens 8E2:

Ties Ezinga, Ties Kolkman, Matthijs vd Laar, Hidde Scheffers, Hidde Nijdam, Thijmen Nijland, Coen Groot, Tom Onnes, Finn Widschut, Loek Geijsen, Floris Geijsen, Maes vd Bergh.




Hoofdsponsor

Webshop