20230911 Dames 1 HC Groningen seizoen 2023-2024 origineel logo's 2.png 2B9A0233.jpg 2B9A0252.jpg 2B9A0302.jpg 2B9A0322.jpg 2B9A0347.jpg 2B9A0355.jpg A16Q0024.jpg A16Q0123.jpg A16Q0148.jpg A16Q0256.jpg A16Q0270.jpg A16Q0287.jpg A16Q9819.jpg A16Q9839.jpg A16Q9851.jpg A16Q9901.jpg A16Q9911.jpg A16Q9927.jpg A16Q9960.jpg A16Q9968.jpg A16Q9981.jpg A16Q9991.jpg Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg IMG_0786.jpg Strafcorner-header.jpg
 
Jeugd

Nieuwe teams voor breedte jeugd vanaf maandag 24 juni 9.00 uur zichtbaar

Nieuws afbeelding 25-6

Op maandag 24 juni om 9.00 uur zal de nieuwe teamindeling voor de breedte jeugd zichtbaar zijn in LISA.

Mocht je vragen hebben over de teamindeling dan kan je ZELF, vanaf maandag avond 18.00 uur, contact opnemen met de coördinator van je categorie, dit kan tot vrijdag 28 juni.



Vanaf dinsdag 25 juni traint iedereen dus met zijn/haar nieuwe team, hieronder vind je de trainingstijden . LET OP : deze tijden zijn alleen voor de komende 3 weken. In september komt het nieuwe trainingsschema en dat kan anders zijn !


JO18-2: Angela Veeger: donderdag 18.30


MO18-2: Robert Scholte , maandag 19.45

MO18-3: Dames 1, dinsdag 18.30

MO18-4: Laurens Brocken, donderdag 19.00 uur 

                                                            

MO16-3: Angela Veeger, maandag 18.00

MO16-4: Stan van de Zee, donderdag 18.00

MO16-5: Stan van de Zee, donderdag 19.00

MO16-6: Stan van de Zee, donderdag 19.00



MO14-3: Roos v.Kimmenaede: woensdag 17.30

MO14-4: Milou Berends en Anne Fleur v.Voorst: woensdag 17.30

MO14-5: Robert Scholte, donderdag 17.30

MO14-6: Mirle Harssema, woensdag 18.30


MO12-3: Angela Veeger : donderdag 17.00

MO12-4: Zoë Dekker : vrijdag 17.30 

MO12-5: Joris Germs: vrijdag 17.30 

MO12-6: Bram Scholte: vrijdag 17.30 

MO12-7: Laura Westen en Eveline Eleveld, vrijdag 17.30

MO12-8:Bram Scholte, vrijdag 17.30


Jongens O10 :  Angela Veeger dinsdag 16.00

Meisjes  O10 :  Angela Veeger en/of  Robert Scholte vrijdag 16.00

Jongens O9: Angela Veeger woensdag 15.30-16.15

Meisjes O9: Angela Veeger woensdag 16.30-17.15

Jongens O8:  Angela Veeger woensdag 13.30-14.15

Meisjes O8: Angela Veeger 14.30-15.15


Coördinatoren: 

MO18 en JO18: Joos Dubbeldam: 06-21716820

MO16 en JO16: Kirsten vd Boer:  06-19202210

MO14 en JO14: Birgit Wijsmuller: 06-12344526

MO12 en JO12: Aline Bussemaker : 06-46140168


Jeugd O10: Nynke Doves : 06-41554140

Jeugd 09 : Esther thoe Schwartzenberg: 06-49367281

Jeugd O8: Anne-Marije Slauerhoff: [email protected]




Hoofdsponsor

Evenementen

September
  • 28 september ALV 



Webshop