Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg GHHC Groningen - Dames 1 2020-2021.jpeg Strafcorner-header.jpg Teamfoto GHHC H1 2020 2021 header.jpg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Jeugd

Team, trainers en tijden voor het seizoen 2021-2022

17-8

LET OP : paar wijzigingen in de trainingstijden !!!

Alle  trainingstijden zijn voorlopig, het kan dus nog veranderen...


Start van de team trainingen vanaf maandag 23 augustus, tenzij je anders hoort van je trainer.


maandag vrije extra training :  16.00-16.45 voor F,6E, en 8E

maandag vrije extra training : 18.00-19.00 D,C,B

Start van de vrije extra training is op maandag 6 september!!



Zondag technische training : 9.30-10.15

Start technische training op zondag 5 september!!



KEEPERS training : Maandag 16.00-19.00 , indeling volgt 


MA1: Joost Appelo, Victor Idema : maandag 19.00, dinsdag 18.00, vrijdag 17.30

MA2: Michel v.Dijk : maandag 18.30, woensdag 19.00

MA3: NNB : woensdag 18.00

MA4: Wietske v.Elsdingen  : woensdag 19.00 

MA5: NNB  woensdag 18.00

MA6: NNB. Dieuwke Reitsma: woensdag 18.00


MB1: Daan de Sevaux, Lars v.Duivenvoorde : maandag 17.15, dinsdag 18.00, vrijdag 17.30

MB2: NNB : maandag 18.30, dinsdag 17.30, donderdag 17.30

MB3: NNB dinsdag 18.30 , vrijdag 17.30

MB4: Milou Sinnema : woensdag 18.00

MB5 Maartje Kroese en Marlene Hermann : dinsdag 19.00

MB6: Pien Kamps : dinsdag 18.30

MB7: Anna Kalk en Karlijn Pasman:  dinsdag 19.00


MC1: Lex Woldring : maandag 18.30, woensdag 17.30, vrijdag 17.30

MC2: Jasper Jacobs : maandag 17.15, dinsdag 17.30, vrijdag 17.30

MC3: Isabella Vierkant en Floor Kruijt :  donderdag 18.00

          Suuz v.Wijk : dinsdag 17.30

MC4: Jacky v.Stempvoort en Isabelle v.Wieringen: dinsdag 17.30

          Michiel Meurs: woensdag 18.00

MC5: Willemijn Gomersbach : donderdag 18.00

MC6: Sam Lotte Reitsma en Nienke Hoevers  : woensdag 17.00


MD1: Tim Scholten : maandag 16.00, dinsdag 17.00 , donderdag 16.00

MD2: NNB : maandag 16.00, dinsdag 16.00 , vrijdag 16.00

MD3: Noor Klinkspoor en Lina Freije: maandag 18.00, dinsdag 16.30

MD4: Juliette v.Deel en Noor Algera : woensdag 17.00

MD5: Arjen Meijerhof : woensdag 17.00

MD6: Yente v.Elsdingen:  donderdag 16.15

MD7: Pien de Wilde en Renske Morshuis :  maandag 18.00,  vrijdag 16.15


JA1: Robert Scholte  maandag 19.45, dinsdag 18.15, donderdag 18.00

JA2: Maarten Bos   donderdag 18.30

JA3: Michiel Meurs  woensdag 19.00


JB1: Ruben Kemerink : maandag 18.30, dinsdag 18.00, donderdag 18.15

JB2: Henk Jan Doornbosch : maandag 18.30, woensdag 17.30, donderdag 16.30

JB3: Jorn Blaauwbroek : Vrijdag 18.00


JC1: Robert Jan Schultink :  maandag 17.15, dinsdag 16.30, vrijdag 17.30

JC2:  maandag 17.15, woensdag 17.30, donderdag16.30

JC3: Femke Algera, NonaJoan Sihasale : woensdag 17.00


JD1: Canischa v.Duin  :   maandag 16.00, donderdag 17.00, vrijdag 16.00

JD2: NNB  : maandag 17.15, dinsdag 16.00, donderdag 16.00

JD3: Pim Scholte : donderdag 16.30

JD4: Piet v.Minnen en Maxim Westen : woensdag 16.30


J8E1  : Angela Veeger   : maandag 17.00, donderdag 16.00

M8E1:  Angela Veeger : maandag 17.00, donderdag 16.00

M8E2: Pim Scholte: vrijdag 16.30

           vrije extra training op maandag 16.00

M8E3: Fleur Pasman : vrijdag 16.30

           vrije extra training op maandag 16.00

M8E4: Annabelle v. Driessche: vrijdag 16.30

           vrije extra training op maandag 16.00


J6E: Angela Veeger: dinsdag 16.00

        vrije extra training op maandag 16.00


M6E 4,5,6,7: Angela Veeger: woensdag 16.30

                      vrije extra training op maandag 16.00

M6E 1,2,3, Angela Veeger: vrijdag 16.00

                    vrije extra training op maandag 16.00


F jongens : Angela Veeger : woensdag 15.00

                   vrije extra training op maandag 16.00

F meisjes: Angela Veeger : woensdag 15.45

                   vrije extra training op maandag 16.00


Benjamins jongens : Angela Veeger : woensdag 13.15

Benjamins meisjes : Angela Veeger : woensdag 14.00











  

 



          


Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus
  • 23 augustus - start trainingen alle teams

September




Webshop