20211022 teamfotos voor website -DAMES1.jpg 20211022 teamfotos voor website -HEREN1.jpg 20220315-JA1-HSB-websitefotogroot.jpg 2B9A0233.jpg 2B9A0252.jpg 2B9A0302.jpg 2B9A0322.jpg 2B9A0347.jpg 2B9A0355.jpg A16Q0024.jpg A16Q0123.jpg A16Q0148.jpg A16Q0256.jpg A16Q0270.jpg A16Q0287.jpg A16Q9819.jpg A16Q9839.jpg A16Q9851.jpg A16Q9901.jpg A16Q9911.jpg A16Q9927.jpg A16Q9960.jpg A16Q9968.jpg A16Q9981.jpg A16Q9991.jpg Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg Strafcorner-header.jpg
 
Jeugd

Trainingstijden en trainers voor jeugdelftallen in seizoen 2022-2023

22-7

Trainingstijden en trainers seizoen 2022-2023


Alle trainingstijden zijn onder voorbehoud, dit heeft te maken met de beschikbaarheid van trainers .


De trainingen voor jeugdteams starten vanaf maandag 29 augustus, tenzij je anders hoort van je trainer !


De technische training op zondag start op zondag 4 september.


Keepertraining : maandag 16.00-19.00, verdere info volgt


Technische training: zondag 9.30-10.15


Vrije extra training F, 6E en 8E : maandag 16.00-16.45 


Vrije extra training voor B,C,D: maandag 18.00-18.45


Vrije extra training voor MB2, JB2, MC2, JC2, MD2, JD2: maandag 18.00-19.00


JA1; Robert Scholte : maandag19.45, dinsdag 18.00, donderdag18.15

JA2: Maarten Bos: donderdag 18.30-20.00

  

JB1: Daan de Sevaux: maandag18.30, dinsdag 18.00, vrijdag 18.00

JB2: dinsdag 17.00, woensdag 18.30  

JB3:  Piet v.Minnen /Maxim Westen : woensdag 18.00


JC1: Robert Jan Schultink, Bram Scholte: maandag 17.15, woensdag 17.00,   vrijdag 17.30

JC2: woensdag 17.15 , donderdag 17.30

JC3: Piet v. Minnen /Maxim Westen: woensdag 17.00 


JD1: Tim Scholten: maandag 16.00, dinsdag 16.00, donderdag 17.00

JD2: donderdag 16.00 , vrijdag 16.00

JD3:  Otto Broerse : woensdag 16.30

 



MA1: maandag 19.45, dinsdag 18.15, vrijdag 17.30

MA2: Robert Scholte : woensdag 18.30

MA3: Hedwig Bolhuis  dinsdag 18.00 

MA4: Mirle Harssema : dinsdag 18.00

MA5:  Dames 1 dinsdag 19.00                                 

MA6:  Dames 1 dinsdag 19.00                             

MA7:  M.Drijftholt en Wietske v.Elsdingen: maandag 19.00 en                                               woensdag 18.30


MB1: Marc Renardel: maandag 18.30, woensdag 18.30,                                               donderdag 18.15

MB2: dinsdag 19.30, donderdag 17.00 

MB3: Michiel Meurs: maandag 19.00 en woensdag 18.00

MB4: Jules vd Elsaker : donderdag 18.00 

MB5: Mirle Harssema: dinsdag 17.00

    


MC1:Lex Woldring, Joost v.Kimmenaede: maandag 18.30, dinsdag 17.30, vrijdag 17.30

MC2: woensdag 17.00, donderdag 17.15  

MC3: Giada Mariani en Roos v.Kimmenaede: woensdag 17.00

MC4:  Milou Berends en Anne Fleur v.Voorst: woensdag 17.00

MC5:  Pim Scholte: donderdag 17.00

MC6: Fleur Pasman : vrijdag 18.30

MC7: Annabelle Driessche: vrijdag 18.30

    

MD1: Canisha v.Duijn , Floks vd Beek: maandag 17.15 ,   dinsdag17.00 , vrijdag16.00

MD2: dinsdag 16.00, donderdag 16.15, 

MD3: Tessa Holtkamp en Elise Kalk : vrijdag 17.30 

MD4: ZoĆ« Dekker en Elin Jas: vrijdag 17.30 

MD5: Helenoor Mobach en Marthe Kiers: vrijdag 17.30 

MD6: Julia Valkonet en Feline vd Wetering: vrijdag 17.30 

 




Hoofdsponsor

Evenementen

Juli
  • 2 juli Lustrumfestival met Haringparty



Webshop