20211022 teamfotos voor website -DAMES1.jpg 20211022 teamfotos voor website -HEREN1.jpg 20220315-JA1-HSB-websitefotogroot.jpg 2B9A0233.jpg 2B9A0252.jpg 2B9A0302.jpg 2B9A0322.jpg 2B9A0347.jpg 2B9A0355.jpg A16Q0024.jpg A16Q0123.jpg A16Q0148.jpg A16Q0256.jpg A16Q0270.jpg A16Q0287.jpg A16Q9819.jpg A16Q9839.jpg A16Q9851.jpg A16Q9901.jpg A16Q9911.jpg A16Q9927.jpg A16Q9960.jpg A16Q9968.jpg A16Q9981.jpg A16Q9991.jpg Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg Strafcorner-header.jpg
 
Jeugd

Trainingstijden jongste jeugd seizoen 2022-2023

7-7

Benjamin jongens : woensdag 13.30-14.15

                                   trainer : Angela Veeger

Benjamin meisjes : woensdag 14.30-15.15

                               trainer : Angela Veeger


JF1, JF2 MF5 en MF6:  Angela Veeger: woensdag 15.30-16.15

                                      vrije extra training op maandag 16.00-16.45

Meisjes F 1,2,3,4,: Angela Veeger woensdag 16.30-17.15 

                              vrije extra training op maandag 16.00-16.45


Jongens 6E: Angela Veeger: dinsdag 16.00

                    vrije extra training op maandag 16.00-16.45

Meisjes 6E 1,2,3 : Angela Veeger: vrijdag 16.00

                             vrije extra training op maandag 16.00-16.45

Meisjes 6E 4,5,6 : Angela Veeger:  vrijdag 17.00

                             vrije extra training op maandag 16.00-16.45


                           

J8E1: Angela Veeger: maandag 17.00 en  donderdag 16.00

J8E2: Pim Scholte :vrijdag 16.30 

          vrije extra training op maandag 16.00-16.45

M8E1: Angela Veeger: maandag 17.00 en donderdag 16.00

M8E2:  Angela Veeger: maandag 17.00 en donderdag 16.00

M8E3: Gijs Willems: vrijdag 16.30

           vrije extra training op maandag 16.00-16.45

M8E4: Pim Steeneken: vrijdag 16.30 

           vrije extra training op maandag 16.00-16.45

M8E5: Joris Germs vrijdag 16.30 

            vrije extra training op maandag 16.00-16.45



Hoofdsponsor

Evenementen

Juli
  • 2 juli Lustrumfestival met Haringparty



Webshop