D1 1920-1.jpg ghhc heren 2019-2020 kleingroot (1).jpeg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Extra J6E/J8E Trainingsgroep Veld 2 - CD
16:00 - 17:00 Extra JF/MF Trainingsgroep Veld 2 - AB
16:00 - 17:00 Extra B, C en D Trainingsgroep Veld 3 - CD
16:00 - 17:00 Extra M6E/M8E Trainingsgroep Veld 3 - AB
16:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep Hoofdveld - CD
16:00 - 17:15 JD2 Egor Edens Hoofdveld - AB
16:00 - 17:15 MD1 Tim Scholten Veld 1 - AB
16:00 - 17:15 MD2 Bram Scholte Veld 1 - CD
17:00 - 18:00 J8E1 Angela Veeger Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Angela Veeger Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 MB5 Angela Veeger Veld 3 - AB
17:15 - 18:30 JC1 Robbin de Vries Hoofdveld - AB
17:15 - 18:30 JC2 Robert Jan Schultink Veld 3 - AB
17:15 - 18:30 JD1 Jesse Dijkstra Veld 1 - AB
17:15 - 18:30 MC1 Lex Woldring Veld 1 - CD
17:15 - 18:30 MC2 Jasper Jacobs Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 MA2 Wietske van Elsdingen Veld 2 - AB
18:30 - 19:45 JA1 Angela Veeger Hoofdveld - AB
18:30 - 19:45 JB1 Ruben Kemerink Veld 1 - CD
18:30 - 19:45 JB2 Anselm Bakker Veld 3 - AB
18:30 - 19:45 MB1 Daan de Sévaux Veld 1 - AB
18:30 - 19:45 MB2 Veld 3 - CD
19:00 - 20:00 MA4 Wietske van Elsdingen Veld 2 - AB
19:45 - 21:15 MA1 Freek van den Berg Hoofdveld - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E Trainingsgroep Veld 1 - AB
16:00 - 18:00 Dames 1 Julian Steen Hoofdveld
16:00 - 16:30 MD2 Bram Scholte Veld 1 - CD
16:30 - 18:00 MD1 Angela Veeger Veld 1 - CD
16:45 - 18:00 MC3 Bowien Beltman Veld 2 - CD
17:00 - 18:00 MB4 Isabella Vierkant Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Lex Woldring Veld 1 - AB
17:30 - 18:30 MD4 Veere van Elsdingen Veld 3 - CD
18:00 - 19:30 JA1 Wouter Willems Hoofdveld - AB
18:00 - 19:00 JB3 Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 MA1 Freek van den Berg Hoofdveld - CD
18:00 - 19:30 MC2 Jasper Jacobs Veld 1 - CD
18:30 - 19:30 JA2 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 4 Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Dames 7 Veld 2 - CD
19:00 - 20:15 MB2 Veld 1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Rob Bertram Veld 1 - CD
19:30 - 21:30 Heren 1 Wouter Willems Hoofdveld
20:00 - 20:15 Dames 3 Veld 3 - CD
20:15 - 21:30 Dames 3 Veld 1 - AB
20:30 - 21:00 Heren 3 Veld 2 - CD
20:30 - 21:30 Ouderhockey Veld 2 - AB
21:00 - 22:00 Heren 3 Veld 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:15 - 14:00 Benjamins - jongens Trainingsgroep Hoofdveld
14:00 - 14:45 Benjamins - meisjes Trainingsgroep Hoofdveld
15:00 - 15:45 JF Trainingsgroep Hoofdveld
15:45 - 16:30 MF Trainingsgroep Hoofdveld
16:30 - 17:30 M6E Trainingsgroep Hoofdveld
17:00 - 18:00 MB7 Maartje Kroese Veld 3 - AB
17:00 - 18:00 MB8 Pien Kamps Veld 3 - CD
17:00 - 18:00 MC4 Michiel Meurs Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 JC1 Robbin de Vries Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 JC2 Robert Jan Schultink Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MB1 Daan de Sévaux Hoofdveld - AB
18:00 - 19:00 JC3 Femke Algera Veld 3 - CD
18:00 - 19:00 MA4 Michiel Meurs Veld 2 - AB
18:30 - 20:00 JB2 Anselm Bakker Hoofdveld - CD
18:30 - 19:30 MA5 Veld 2 - CD
19:00 - 20:00 JA3 Michiel Meurs Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Ruben Kemerink Hoofdveld - AB
19:00 - 20:00 MA2 Wietske van Elsdingen Veld 1 - AB
19:00 - 20:00 MA3 Annechien Koert Veld 1 - CD
19:30 - 20:00 Dames 6 Veld 3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 5 Veld 1 - CD
20:00 - 21:00 Dames 6 Hoofdveld - CD
20:00 - 21:30 Dames A Annechien Koert Veld 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 5 Hoofdveld - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Angela Veeger Hoofdveld - CD
16:00 - 17:30 JD2 Egor Edens Veld 2 - AB
16:00 - 17:00 M8E1 Angela Veeger Hoofdveld - AB
16:00 - 17:30 MD2 Bram Scholte Veld 2 - CD
16:30 - 18:00 JC1 Robbin de Vries Veld 1 - CD
16:30 - 18:00 JD1 Angela Veeger Hoofdveld - AB
16:30 - 18:00 MD1 Tim Scholten Veld 1 - AB
17:00 - 18:00 JD3 Pim Scholte Veld 3 - CD
17:00 - 18:00 MD3 Jackie van Stempvoort Veld 3 - AB
17:30 - 18:30 MC4 Rosa Meijer Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 Heren 1 Wouter Willems Hoofdveld
18:00 - 19:30 JA1 Angela Veeger Veld 1 - AB
18:00 - 19:00 MC5 Willemijn Gomersbach Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 MC6 Anna Kalk Veld 3 - CD
18:30 - 20:00 JA2 Veld 2 - AB
18:30 - 19:30 MB3 Veld 2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 7 Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Veld 1 - CD
19:30 - 21:30 Dames 1 Julian Steen Hoofdveld
19:30 - 21:00 Dames 2 Rob Bertram Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 3 Veld 1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Veld 2 - AB
20:30 - 21:30 Heren 4 Veld 1 - CD
21:00 - 22:30 Veteranen C Veld 1 - AB
21:30 - 23:00 Veteranen A Veld 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 J8E Trainingsgroep Veld 1
16:00 - 17:30 JD1 Jesse Dijkstra Hoofdveld - AB
16:00 - 17:30 JD2 Egor Edens Hoofdveld - CD
16:30 - 17:30 M8E Trainingsgroep Veld 1
16:30 - 18:00 JC2 Robert Jan Schultink Veld 2 - CD
16:30 - 17:30 MC3 Bowien Beltman Veld 2 - AB
17:00 - 18:00 MD5 Mare Ransdorp Veld 3 - CD
17:00 - 18:00 MD6 Anne-Roos Postema Veld 3 - AB
17:30 - 19:00 MA1 Freek van den Berg Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 MB1 Daan de Sévaux Hoofdveld - AB
17:30 - 19:00 MB2 Hoofdveld - CD
17:30 - 19:00 MC1 Lex Woldring Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Jasper Jacobs Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 JB2 Anselm Bakker Veld 2 - CD
18:00 - 19:00 MB5 Angela Veeger Veld 3 - AB
18:00 - 19:00 MB6 Josefien Leenes Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 1 Julian Steen Hoofdveld
19:00 - 20:30 Heren 1 Wouter Willems Veld 1
20:30 - 22:00 Heren 1 Wouter Willems Hoofdveld

Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus

September

  • 28 september - ALV




Webshop