D1 1920-1.jpg ghhc heren 2019-2020 kleingroot (1).jpeg _2xs9109_buddies h1 en d1 â©eb2019.png _B9A0334 lr.jpg _B9A0502 lr.jpg _B9A0892 lr.jpg _B9A0926 lr.jpg _B9A0934 lr.jpg _B9A0978 lr.jpg _B9A0982 lr.jpg _B9A6576.jpg _B9A6592.jpg _b9a6976-1.jpg _B9A6999.jpg _B9A7257.jpg _p20171126-_B9A7386.jpg _Y20171126-_B9A7459.jpg _Z20171126-_B9A7340.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Meisjes A
MA1 - EHV Enschede MA1
12:10
Thuis
Fluiten: Noël de Sévaux en Wietske van Elsdingen
MA3 - Dash MA1
14:00
Thuis
Fluiten: Petra Krook en Hinke van Minnen
MA4 - Leeuwarden MA3
14:00
Thuis
Fluiten: Ids Jansen en Daya Oosting
MA5 - GHBS MA5
14:15
Uit
MA2 - HHC Quick Stick MA1
15:50
Thuis
Fluiten: Boudewijn van Aalst en Justin Frey
Meisjes B
MB8 - Hoogeveen MB2
12:00
Thuis
Fluiten: Roos van Meurs en Milou Dana Reitsema
MB1 - Rotterdam MB1
12:15
Uit
MB7 - Graspieprs MB3
12:50
Uit
MB5 - GHBS MB2
14:00
Uit
MB4 - Bedum MB1MIX
15:45
Thuis
Fluiten: Maud ten Have en Ayunda Oosting
MB2 - Sneeker Mixed Hockey Club MB1
15:50
Thuis
Fluiten: Lynouk van Rede en Robert Jan Schultink
MB3 - HC Eelde MB3
16:45
Uit
MB6 - GHBS MB4
17:40
Thuis
Fluiten: Rozemarijne Gerdez en Merle Dresen
Meisjes C
MC3 - Roden MC1
08:45
Uit
MC1 - Sneeker Mixed Hockey Club MC1
11:30
Uit
MC2 - GHBS MC2
14:00
Thuis
Fluiten: Bas Bronts en Thijmen van Sprundel
MC6 - HHC Quick Stick MC2
14:00
Uit
MC5 - HC Winsum MC1MIX
17:30
Thuis
Fluiten: Tanne Houwerzijl en Rianne Heeres
MC4 - Dash MC2
17:40
Thuis
Fluiten: Luuk Noteltiers en Daniël Antonio Kruidhof
Meisjes D
MD2 - GHBS MD1
10:15
Thuis
Fluiten: Anne-Fleur Koster en Nienke Hoevers
MD5 - GHBS MD5
10:15
Thuis
Fluiten: Lisa van den Burg en Carmen Sanchez Goldar
MD1 - Assen MD1
10:45
Uit
MD3 - HHC Quick Stick MD2
11:10
Uit
MD4 - Leeuwarden MD2
12:00
Thuis
Fluiten: Hana Hajrullahu en Eveline Kuiter
MD6 - Leeuwarden MD3
12:25
Uit
Meisjes E
M8E3 - Daring M8E1
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - GHBS M6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E3 - Groningen M6E4
09:00
Uit
M6E4 - Groningen M6E3
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E1 - Leeuwarden M6E1
09:15
Uit
M8E4 - HHC Quick Stick M8E2
09:45
Uit
M6E5 - Daring M6E2
10:00
Uit
M8E1 - GHBS M8E1
11:00
Uit
M8E2 - GHBS M8E2
11:30
Uit
Meisjes F
MF1 - GHBS MF1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Hockeyclub Emmen MF1MIX
09:30
Uit
MF4 - Assen MF2
09:30
Uit
MF2 - Assen MF1
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF5 - HC Eelde MF2
10:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens A
JA1 - Roomburg JA1
14:00
Uit
JA2 - Westerkwartier JA1
15:45
Thuis
Fluiten: Christiaan Oldenburger en Michiel Wissink
JA3 - Graspieprs JA1
16:15
Uit
Jongens B
JB2 - Dash JB1
12:10
Thuis
Fluiten: Kari-Anne Swart en Dieuwke Reitsma
JB1 - hdm JB1
14:00
Thuis
Fluiten: Overig
JB3 - Sneeker Mixed Hockey Club JB1
14:40
Uit
Jongens C
JC3 - GHBS JC2
10:50
Uit
JC1 - Assen JC1
14:15
Uit
JC2 - Leeuwarden JC1
17:35
Uit
Jongens D
JD2 - Assen JD1
09:00
Uit
JD3 - Leeuwarden JD1
10:15
Thuis
Fluiten: Thomas Klep en Freek Venema
JD1 - Dash JD1
14:30
Uit
Jongens E
J6E2 - Sneeker Mixed Hockey Club J6E1
08:45
Uit
J8E2 - HHC Quick Stick J8E1
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E3 - HC Eelde J8E1
08:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E1 - GHBS J6E2
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E1 - Daring J8E1MIX
09:45
Uit
Jongens F
JF1 - Groningen JF2
09:00
Uit
JF2 - Groningen JF1
09:00
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF3 - Leeuwarden JF1
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen

Augustus

September

  • 28 september - ALV




Webshop