20220909-D1-websitefoto.png 20220918-Heren1 teamfoto-websitefoto.png 2B9A0233.jpg 2B9A0252.jpg 2B9A0302.jpg 2B9A0322.jpg 2B9A0347.jpg 2B9A0355.jpg A16Q0024.jpg A16Q0123.jpg A16Q0148.jpg A16Q0256.jpg A16Q0270.jpg A16Q0287.jpg A16Q9819.jpg A16Q9839.jpg A16Q9851.jpg A16Q9901.jpg A16Q9911.jpg A16Q9927.jpg A16Q9960.jpg A16Q9968.jpg A16Q9981.jpg A16Q9991.jpg Clubhuis GHHC Haren kopse kant - kopie.jpg Clubhuis GHHC Haren.jpg Strafcorner-header.jpg
 

Wedstrijdschema

 

Let op : Bij het weekend horen natuurlijk de bar- en velddiensten. Klik even op je wedstrijd om te zien of je de bar- en velddiensten hebt als team

 
Overig
MO12-6Z - Bedum MO12-3-mix
09:30
Thuis
Fluiten: Giada Mariani en Roos van Kimmenaede
MO10-2Z - GHBS MO10-2
09:45
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-3Z - Sneeker Mixed Hockey Club MO10-3
09:45
Uit
MO16-4Z - GHBS MO16-5
10:20
Uit
MO10-3Z - Graspieprs MO10-1
10:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-2Z - HC Eelde MO10-3
11:05
Uit
MO12-6Z - Daring MO12-1
11:10
Thuis
Fluiten: Giada Mariani en Milou Berends
MO16-4Z - Dash MO16-3
11:10
Uit
MO18-2Z - Assen MO18-1
11:45
Thuis
Fluiten: Kari-Anne Swart en Maud ten Have
MO14-6Z - Leeuwarden MO14-3
12:00
Thuis
Fluiten: Liz van Koten en Lena Boorsma
MO10-1Z - GHBS MO10-1
12:05
Uit
MO10-4Z - Eemsmond MO10-1-mix
12:45
Uit
MO10-1Z - Leeuwarden MO10-1
13:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-4Z - Hoogeveen MO10-1-mix
13:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO18-2Z - HC Eelde MO18-1
13:25
Thuis
Fluiten: Floris Wind en Kari-Anne Swart
MO14-6Z - Graspieprs MO14-1
13:40
Thuis
Fluiten: Liz van Koten en Eveline Clevering
MO14-3Z - GHBS MO14-3
14:30
Thuis
Fluiten: Hedwig van Santen de Hoog en Mara Portman
MO14-3Z - Dash MO14-1
16:10
Thuis
Fluiten: Luna Huisken en Hedwig van Santen de Hoog
ZAALBLOK - ZAAL Daring MO12-1 Bedum MO12-3-mix
10:20
Thuis
Fluiten: Roos van Kimmenaede en Milou Berends
ZAALBLOK - ZAAL GHBS MO10-2 Eelde MO10-3
10:25
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
ZAALBLOK - ZAAL HVA MO18-1 Eelde MO18-1
12:35
Thuis
Fluiten: Maud ten Have en Floris Wind
ZAALBLOK - ZAAL Leeuwarden MO14-3 Graspiepers MO14-1
12:50
Thuis
Fluiten: Lena Boorsma en Eveline Clevering
ZAALBLOK - ZAAL GHBS MO14-3 Dash MO14-1
15:20
Thuis
Fluiten: Luna Huisken en Mara Portman
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Hoofdsponsor

Evenementen

September
  • 29 september ALV juli



Webshop